Jump to content


cortezon

Użytkownicy
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Zagłębie Dąbrowskie
 • PSN ID:
  cortezon
 1. https://youtu.be/vYso-ZUwEZ0 Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 2. cortezon

  FIFA 17

  Wygląda to trochę jak Fifa Sims Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 3. Jeśli nie widziałem pierwszego sezonu ( jedynie oryginał mam za sobą ) to bez problemu mogę obejrzeć drugi?
 4. cortezon

  FIFA 16

  Nie zauważyłem żadnej różnicy a od dłuższego czasu gram z niemieckim komentarzem.
 5. cortezon

  Dead Space 3

  Okładka ani straszna ani ciemna a bajka dla dzieci niekoniecznie... Choć nie ukrywam że okładka DS3 do dwójki a tym bardziej do jedynki nie ma startu...
 6. Początkowo nie widział mi nic w chmurze (nie wiem czemu) a jak już wyświetlił całą zawartość to niestety 3,4 ostatnich tytułów w które grałem nie ma (choć daje sobie głowę uciąć że miałem włączone automatyczne przesyłanie zapisanych danych jak i codzienną automatyczną aktualizację). Na dysku internetowym wolne miejsce oczywiście jeszcze jest.
 7. Niestety format już za mną :angry2: Tak jak pisałem wcześniej - nauczka dla mnie by sprawdzać dysk i robić kopie zapasowe. Pytanie jeszcze odnośnie zapisywania stanów gry w chmurze. Po formacie zainstalowałem ponownie Max Payne 3 i wszystko mam od zera, żadnych postępów. Nie sprawdzałem jak jest z innymi grami, póki co wszystkie tytuły zakupione na PSN pobieram od nowa.
 8. No i doopa! Zawiesiła mi się dziś konsola i przy restarcie pojawił się komunikat: "System plików dysku twardego jest uszkodzony i zostanie przywrócony" Niestety podczas procesu naprawy przy 40-50% PS3 się restartuje i znów wszystko od nowa. Sytuacja powtarza się tak za każdym razem. Będę musiał się pobawić w Recovery Menu ale coś czuję że zostanie jedynie format dysku. Mam nadzieję że hdd nie siadł. Nauczka dla mnie by robić kopie zapasowe - chyba że jest jakiś sposób na odzyskanie zawartości?
 9. Miałem napisać taki sam komentarz. W tej grze po kilku/kilkunastu zgonach nadal granie sprawia wielką frajdę i nie ma opcji aby rzucać fuckami na lewo i prawo. To jest najpiękniejsze w tej produkcji, banan na twarzy przez całą rozgrywkę
 10. Panowie piszecie o samym poziomie trudności a jakie macie ustawione celowanie?
 11. coś pięknego, byle ten kwiecień szybko minął...
 12. Nowy trailer idealny dla tych co kręcą nosem na brak klimatu...
 13. Jest moc!!! Jedyne czego nie znamy to fabuła ale tak jak już pisał Kre3k - Rockstar nigdy w tym elemencie nie dał ciała.
 14. W trybie rush przy jednym z m-comów, bodajże w drugim podejściu. Pamiętam że hotel jest dość charakterystyczny i stoi przed nim fontanna. Włączyłem tą mapę zaraz po ukazaniu się dodatku i śmiesznie wyglądało jak z 10 chłopa w pełnym ekwipunku pływało w basenie
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.