Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie ze nic nie robią,ani map packa ani Vietnamu.

 

moze robią tylko nie dają ;) ps. mieliscie wczoraj problem z gra online? Bo ja szczerze powiem żadnego, tylko mniej ludzi było. Myslałem ze jak nie działa PSN to nic online nie działa.

Jak wylaczaja psn to nie da sie zalogowac.

Jak sie zalogujesz wczesniej to mozesz normalnie grac nie wywali Ciebie

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie ze nic nie robią,ani map packa ani Vietnamu.

 

moze robią tylko nie dają ;) ps. mieliscie wczoraj problem z gra online? Bo ja szczerze powiem żadnego, tylko mniej ludzi było. Myslałem ze jak nie działa PSN to nic online nie działa.

Jak wylaczaja psn to nie da sie zalogowac.

Jak sie zalogujesz wczesniej to mozesz normalnie grac nie wywali Ciebie

 

logowalem sie jakos ok 22, czyli nie powinno wtedy działać, do PSS nie moglem wejsc, ale znajomych widzialem online i grac mogłem.

Odnośnik do komentarza

Niech naprawia te (pipi)ane shotguny bo to jest jest (pipi) kpina. Pol roku po premierze a oni ciagle tego nie zalatali.

Ilez mozna patrzec jak jakies lamy np na laguna presa z swojego respa z shotguna zabijaja ludzi na stojacych na drugim koncu mapy?

no (pipi) ile?

Odnośnik do komentarza

wrzucam filmiki z dwóch z czterech nowych potwierdzonych mapek. Jak ktoś pykał w BC1 to wie co tam się działo :D

 

oo, dzieki, nie gralem w multi BC1, Harvest wygląda miodzio, nie moge sie doczekać. Ostatnio znowu zacząłem pogrywać w BC2 i fenomen tych kilku mapek i 1 trybu [gram tylko rush] pozostaje dla mnie nieogarnięty. Vip pack 7 + potem Vietnam = wieczory z głowy.

Odnośnik do komentarza

Dwoch kumatych kolesi plus apache, to czesto-gesto rzez niewiniatek. Cwaniaki, jak im sie dymi heli, to uciekaja na drugi koniec mapy i naprawiaja go- potem wracaja i znow sieja spustoszenie. Sporo ludz wychodzi z takich meczy. :whistling:

 

Ostatnio typa sciagnalem ze snajy 3 razy z rzedu (reckona). Napisal, ze lamie bo korzystam z x12.:D Niektorzy nie potrafia pogodzic sie porazka...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...