Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Fixed a bug where Vehicle Countermeasures would fail to remove tracer darts at high speed.

Czy ja dobrze tlumacze? Strzalka z tracera odpadala przy "duzej" predkosci pojazdu? :)

[Będzie jutro do pobrania, razem z dodatkowymi mapkami które będą sie znajdować w tym patchu, więc pogramy na nich jutro lub w piątek chyba gdzieś tak czytałem.

Czy ja dobrze widze? Jutr nowe mapy? yeahh!:potter:... jutro bede mial w koncu neta w mojej plejce, wiec bedzie ostre granie.

 

dało się jak kręciłeś się w miejscu, to bywało że odpadał ja sam nigdy tego nie zrobiłem ale widziałem kolesi że to potrafią

 

od jutra L-4 hehe

Odnośnik do komentarza

no raczej wygląda na to że w tym patchu będą mapki, bo jakoś sobie nie wyobrażam żeby od razu na płytce już było Oasis i Harvest Day które to zostały wybrane na forum ea(jaką ankieta była) więc dziś po północy sie zobaczy czy są :whistling:

http://blogs.battlefield.ea.com/

Wlasnie wszedlem an strone blog'a, i w patchu na pewno nie bedzie nowych map. Napislai tylko ze patch jest "dostosowany/ przysposobiony" do nadchodzacego map pack 7 i Vietnam.

 

As the title suggests, there is an update for Battlefield: Bad Compa.ny 2 coming for the PS3 platform, and it contains multiple changes to the game. This update is also in preparation for our upcoming VIP Map Pack 7 and Battlefield: Bad Company 2 Vietnam, which explains the size of it.

Odnośnik do komentarza

G3 z lunetą to nie przegięcie,od ciebie zależy jaką grasz bronią i powinieneś mieć wybór na chce optyke założyć,skoro teraz wszyscy beda z G3 biegać to będzie decydował skill :P Ja tam i tak z M14 bede śmigał jak dadzą optyke,wkurza mnie natomiast fakt że znów nie wiadomo kiedy mapy beda,dojdzie do tego że jeszcze kupie COD by mieć w co grać.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

- Fixed a bug where Vehicle Countermeasures would fail to remove tracer darts at high speed.

Vehicle Countermeasures to dymny perk dla pojazdów. Czołgi rzucają granaty dymne, śmigłowce flary, a w efekcie "zrzuca" to z pojazdu przyczepioną strzałkę z darta. Czyli chodzi o to, że obecnie przy dużej prędkości czasem "smoke" nie zrzuca tej strzałki i zostanie to naprawione

 

- Reduced the reload time for Vehicle Countermeasures.

Flary będzie można rzucać częściej (obecny reload to 20s, będzie 15)

 

Czyli po pół roku gry idzie nerf na dmg M60, natomiast 2 potężne karabiny dostają możliwość założenia optyki, a do tego są dostępne dla każdej klasy. Gdzie tu sens, gdzie tu logika?

Odnośnik do komentarza

Jak na sprawy kosmetyczne to patch jest gigantyczny. Tam na pewno jest map pack 7. Pytanie kiedy mozna bedzie je uaktywnic?

 

a no chyba ze tak, o tym nie pomyślałem.

 

dev dairy

http://www.youtube.com/watch?v=kZPozMeIxCQ

 

czy ja dobrze rozumiem ze w Vietnamie bedą na starcie tylko 2(!) mapki?? :blink:

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

3,5h ścciągania i KU.RWA przy 97% coś sie zje.balo i wyskoczyl blad ! .... i teraz od nowa i juz szacuje okolo 200min !!!!!!!!!!!!

 

 

czy to jest normalne ? ... ktos jeszcze ma problemy z aktualizacja ? rece opadaja ... wraca do domu po 48h dyżurze w w pogotowiu, zryty na maxa, chce sie odprezyc i chu.j ! ....

Odnośnik do komentarza

3,5h ścciągania i KU.RWA przy 97% coś sie zje.balo i wyskoczyl blad ! .... i teraz od nowa i juz szacuje okolo 200min !!!!!!!!!!!!

 

 

czy to jest normalne ? ... ktos jeszcze ma problemy z aktualizacja ? rece opadaja ... wraca do domu po 48h dyżurze w w pogotowiu, zryty na maxa, chce sie odprezyc i chu.j ! ....

 

pewnie masowo ludzie go teraz zasysają, stąd te problemy tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...