Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się dziwie hiv ze ciebie jeszcze nie nominowali do nagrody Nobla w dziedzinie granie w BC2,jak jesteś prawdziwym fighterem to graj normalną optyką,przystosowaną dla snajperki.

 

Teraz to aż grać się w tą grę nie chce. Nie miałbym nic przeciwko ACOG'om do wszystkich broni, gdyby nie jeden mały szczegół - takie zachowanie DICE zachęca wszystkich noobów do kampienia. Dzisiaj grałem przeciwko takiej właśnie ekipie na Arice (Conquest). Połowa z nich siedziała z Abakanami na drzewach z lunetą x4, i ani drgnęli, dopóki ich się nie zabiło bądź ścięło drzewo.

Odnośnik do komentarza

Ja się dziwie hiv ze ciebie jeszcze nie nominowali do nagrody Nobla w dziedzinie granie w BC2,jak jesteś prawdziwym fighterem to graj normalną optyką,przystosowaną dla snajperki.

 

Teraz to aż grać się w tą grę nie chce. Nie miałbym nic przeciwko ACOG'om do wszystkich broni, gdyby nie jeden mały szczegół - takie zachowanie DICE zachęca wszystkich noobów do kampienia. Dzisiaj grałem przeciwko takiej właśnie ekipie na Arice (Conquest). Połowa z nich siedziała z Abakanami na drzewach z lunetą x4, i ani drgnęli, dopóki ich się nie zabiło bądź ścięło drzewo.

 

do kampienia to zachęcał MW2, [w BO za malo gralem nie wypowiem się ale chyba jest lepiej]. Wybrzydzasz kolego, i to chyba juz nie 1szy raz z tego co tu mozna przeczytac. Wkurza cie jakis lamus na drzewie, to zetnij je tak jak mowileś. Taki to problem? Poza tym, nie wmowisz mi ze czesto sie to zdarza, to nie MW dlatego gram w BC2. Ja rzadko mam powody do bluzgań na jakiś krzakołazów, no chyba ze jakiś bardziej wyrozumiały jestem.

Odnośnik do komentarza

Jako randomowy gracz najwiekszym dla mnie "minusem" (w BFBC2) jest przeciwniki uzbrojony w headsety i zorgnizowane 2-3 squad'y. Zadni tam kamperzy, niezniszczalni czy inne wynalazki nie sa tak grozne jak zgrana, kumajaca sie ekipa. Jak taran wpadaja w hordy spanikowanych graczy, i sieja spustoszenie. No ale taki urok serii. :)... A ja wciaz k**wa neta nie mam! Fuckk, cche grac! :wallbash:

 

update:

gameplay z Oasis (tym razem z walczacymi ludkami)

http://www.youtube.com/watch?v=PAPdJzVoj4o

 

Koles ktory to zuplodowal (2 godziny temu- 1:41, 25/11/10) pisze ze Pack 7 bedzie dostepny dla szerokiej publiki za 2-3 dni

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Ja tak sie zastanawialem and kupnem pierwszego BFBC. Sciagnalem demo i sie przestraszylem. Gra brzydka, dla mnie malo grywalna, i ogolnie slaba... Ogladalem sobie na youtube multi, i mam pytanie. Dlaczego po zabicu kolesia wyskakuje z niego 100 kg plecak? Wyglada to arcykomicznie:D.

 

Wracajac do BFBC2. Ja czesto mialem tak, ze jak koles mnie zabil, i wchodzilem do menu z wyborem klasy, broni itd, to po chwili medyk mnie reanimowal- moj zolnierz wstawal, ale niestetety nie moglem grac. Utknalem w menusach. Czekalem do momentu kiedy ktos mnie zabije. Nieraz w srodku bitwy widzialem unieruchomionego wroga. Tez macie ten bug?

 

Jak sie gra teraz Defendors? Slyszalem ze jest miodnie. Na white pass M-com podobna jest poza budynkiem.

Odnośnik do komentarza

Wracajac do BFBC2. Ja czesto mialem tak, ze jak koles mnie zabil, i wchodzilem do menu z wyborem klasy, broni itd, to po chwili medyk mnie reanimowal- moj zolnierz wstawal, ale niestetety nie moglem grac. Utknalem w menusach. Czekalem do momentu kiedy ktos mnie zabije. Nieraz w srodku bitwy widzialem unieruchomionego wroga. Tez macie ten bug?

 

tak, to jest niestety popularny bug.

 

ps. lepiej wtedy popelnic samobojstwo, nie dasz punktów wrogowi i bedziesz miał +1 ticekt ;) chyba ze to juz tak nie działa.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

pogralem po patchu i nie moglem uwierzyc swoim oczom.

Nie wiedzialem ze ta gre da sie jeszcze bardziej s(pipi)ic.

 

znow monstrualne lagi. Ludzie ktorych nie da sie zabic, I tak jak mowilem ...

przykład z atacamy. Wybiegamy z bazy ( bo cale pojazdy zabrane ) i przy szlabanie dostajemy po heady z m14/g3

 

jak narazie 10 gier i 10 razy wygrali obroncy. GooD job D(ebile)ICE

Odnośnik do komentarza

Może jestem noobem, bo wolę grać na normalu niż HC (bardziej odpowiada mi podgląd wszystkiego na mapce, bo większe znaczenie ma wtedy oznaczanie przeciwników) ale naprawdę nie rozumiem takiego kosmicznego narzekania, że gra jest niezbalansowana, zabugowana itp. W każdej sieciówce są jakieś bugi; w Modern Warfare na Wii ludzie śmigają po teksturach nieba. Imho niszczenie otoczenia w BFBC2 pozwala na skuteczne likwidowanie różnorakich cwaniaków i to jest właśnie piękne. Nawet jeśli ktoś ma hiper-duper-broń-z-lunetką i kampi na jakimś drzewie, to zawsze moje snajpersko-krzaczkowe alter ego ma szansę zlikwidować go z moździerza :) IMHO, od czasów Wolfenstein: Enemy Territory to najlepsza gra sieciowa w jaką kiedykolwiek grałem. Chciałbym w sumie, żeby poza Vietnamem dali jakiś fajny dodatek umiejscowiony w realiach Europy w czasie 2 Wojny Światowej, bo Battlefield 1943 pozostawia lekki niedosyt. A i mogliby już dać dodatkowe mapy, patch ważący 1,7 GB sugeruje, że już je mamy na dyskach, więc nie wiem czemu zwlekają z premierą ;)

Odnośnik do komentarza

Pogralem sobie wlasnie m14 i G3 z ta optyka. Ten pierwszy to jest szajs. Jak trafiam kolesia to drugi pocisk mija cel, bo strasznie odrzuca. Myslalem ze beda mial wiecej killstreak :)... G3 tez nie jest zadna rewelacja. Zostaje przy swoim M16 i An94. Chociaz temu drugiemu odebrali moc na rzecz wiekszej celnosci. Moj abakan, tak go kochalem. :confused:

Odnośnik do komentarza

Jasne,nawet jak muszka zasłania 3/4 tego co widze(M14),nie każda broń nadaje się do takiego strzelania,mi optyka dobrze służy w tych broniach i mimo iż faktycznie lufe podrzuca,to da rade to opanować.Hiv w takim razie biegaj ze snajperką z red dotem(niestety nie da sie tylko na szczerbinke)

Odnośnik do komentarza

Fakt, 1700 MB może być dla niektórych odrzucające, anulują i odpalają inną gierkę :D Niestety frekwencja zmalała też po premierze Black Ops - pewnie dzieciarnia się pozbyła swoich egzemplarzy gry i tłucze teraz w CODa, bo jest na czasie. Ja zacieram ręce na nowe mapy. BFBC2 to dla mnie najlepsze multi od czasów ET, ale w sumie ciągle to powtarzam :P

Odnośnik do komentarza

Istotą pola walki, jest wykorzystywanie najlepszych wynalazków wojennej technologii, a optyka jest znana od ho ho, więc nielogiczne było że G3 i M14 jej nie miały. Zwracam uwagę na M14, które tutaj w ogóle jest jakimś potworkiem - wszak była to broń, która miała być szturmową (maszynową) wersją M1 , z jednoczesną możliwością strzelania pół-automatycznego. Innymi słowy był to pół karabin maszynowy, pół strzelba wyborowa. M14 miały również lunety optyczne jak Winchestery. Ofkoz nie spełniały i tak oczekiwań, a niedługo potem Amerykanie dostali do rąk M16. I choć M14 był bardzo niecelny jako karabin maszynowy, to jednak warto byłoby to uwzględnić. A ta dziwna szczerbinka w M14 jest taka, bo tam powinna być wpięta luneta.

 

Jak ktoś nie lubi optyki, to niech pogra w jakiegoś starego MoH-a .

Odnośnik do komentarza

Ja bez składu nawet nie odpalam tej gry. M14 z lunetą miodzio ale biorę lunety tylko do obrony i też nie zawsze. Podstawa to sprint + magnum nawet dla snajpa( Jak kumplom nie idzie biore gnata w łapy i wio no i jest jeszcze nóż :D) W zasadzie denerwuje mnie tylko UAV z alternate fire, jeśli już biorę to ze smoke, oznaczam dymem cele drużynie(gram na HC only) lub robię im zasłonę. Pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...