Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi koledzy, jak ma się sprawa grania w BC2 na zwykłym CRT? Czy czcionka jest wystarczająco wyraźna? Pamiętam, że podczas testowania Battlefielda 1943 literki były tak małe, że nie dało się nic odczytać.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi koledzy, jak ma się sprawa grania w BC2 na zwykłym CRT? Czy czcionka jest wystarczająco wyraźna? Pamiętam, że podczas testowania Battlefielda 1943 literki były tak małe, że nie dało się nic odczytać.

 

Swego czasu gralem w BFBC2 na CRT jak padl mi LCD. Czcionka na 24 calowym jets malo widoczna, ale grac mozna. Po 2 tyg grania ciezko bylo mi sie przestawic na ostry 32 calowy obraz... Ja obecnie gram na malym kontrascie i szarawych odcieniach (jak w CRT). To pozwala mi na lepsza widocznosc- mozna dostrzec szybciej kolesia.

 

Ps. Dlaczego jak gram na Conquescie w 3/4 przypadkach pokazuje mi 1 lvl? (oczywiscie wszytskie bronie i specjalnosci mam). I nie jest to zwiazane z serwerami EA

 

Jeden z lepszych montazy jaki widzialem. Jaki program pozwala na takies sztuczki?

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Vietnamu nie ma,ale nowe mapy dały sporo świeżości

 

i zdecydowanie przypomniały piękne czasy jedynki - tutaj jak na dłoni widać jak bardzo oryginalne mapy BF:BC2 stały się ograniczone. Weźmy Harvest Day gdzie można spoooookojnie bokiem podejść przeciwnika. Tutaj można naprawdę pokombinować. I do tego ta piękna akcja RUSH na OASIS w mini miasteczku (druga baza). Bosko!

Odnośnik do komentarza

Owszem swiezosc jest ale mi juz rece opadaja jak 50% ludzi gra snajperami w trybie rush, to jest jakas zenada. Dice powinno dac ograniczenie po ilus snajperow nie wiem moze 2 na druzyne. Na Harvest Day jest ich od zatrzesienia, miod z zdobywania, bronienia punktow znika, mialem takie momenty ze wszedzie bylo slychac swist kul od snajperow i nikt naszych punktow nie atakowal. Ludzie sa beznajdzieni do kwadratu, kamperstwo do granic mozliwosci. Z ciekawosci odpalilem tryb hardcore na tej mapie, tam Ci frajerzy maja dopiero zabawe. Tylko pytanie co to za zabawa siedzene w krzakach i sterowanie prawa galka aby namierzyc cel. Dice prosze zrobcie w kolejnej czesci dedykowane serwery, ten snajperowy motloch bedzie plakal a nie wbije sie na serwer jak sie ustawi bez snajpy ewentualnie ograniczenie max. ilu snaperow na druzyne.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi koledzy, jak ma się sprawa grania w BC2 na zwykłym CRT? Czy czcionka jest wystarczająco wyraźna? Pamiętam, że podczas testowania Battlefielda 1943 literki były tak małe, że nie dało się nic odczytać.

 

jak zaczynalem przygode z BC2 to zasówałem na 29'' crt, teraz jestem po przesiadce na 40'' lcd, największa rożnica jaką odnotowałem to zasięg widoczności grając snajeprem, patrząc przez lunete zdecydowanie lepiej widać małe ludki duuuuuuzo dalej :wink: Powiem ci ze na 21'' juz bym chyba nie dał rady. Ale tak na prawde to kwestia przyzwyczajenia, grac warto na kazdym sprzecie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeden z lepszych montazy jaki widzialem. Jaki program pozwala na takies sztuczki?

http://www.youtube.com/watch?v=a0l-X4aCQxA

 

ja kojarzę takie zabawy w Final Cut Studio na Apple'a. Ale z tego co wiem SONY cuś takiego fajnego. Obadać warto też AdobePremiere a do efektów (typu kolory ostrości itp) to AfterEffects (też Adobre oba działają na PC)

Odnośnik do komentarza

Owszem swiezosc jest ale mi juz rece opadaja jak 50% ludzi gra snajperami w trybie rush, to jest jakas zenada. Dice powinno dac ograniczenie po ilus snajperow nie wiem moze 2 na druzyne. Na Harvest Day jest ich od zatrzesienia, miod z zdobywania, bronienia punktow znika, mialem takie momenty ze wszedzie bylo slychac swist kul od snajperow i nikt naszych punktow nie atakowal. Ludzie sa beznajdzieni do kwadratu, kamperstwo do granic mozliwosci. Z ciekawosci odpalilem tryb hardcore na tej mapie, tam Ci frajerzy maja dopiero zabawe. Tylko pytanie co to za zabawa siedzene w krzakach i sterowanie prawa galka aby namierzyc cel. Dice prosze zrobcie w kolejnej czesci dedykowane serwery, ten snajperowy motloch bedzie plakal a nie wbije sie na serwer jak sie ustawi bez snajpy ewentualnie ograniczenie max. ilu snajperow na druzyne.

To nie są kur.wa snajperzy! Toż to zwiadowcy. :potter:

Odnośnik do komentarza

Chciałem napisać ze typ dobrze daje sobie rade ze standardową lunetą,a nie oszukuje z ACOG jak hiv :P

 

Tylko nie wiem czy wiesz, ale akurat Ekawa gra na PC ;)

 

Zresztą on nic specjalnego nie pokazuje, mimo że na PC powinien wywijać myszką na prawo i lewo, to on przymierza z 2 sekundy i dopiero strzela.

 

Prawdziwy Quick Scope jest wtedy, kiedy wciskasz L1+R1 tak szybko, że zamiast przeciwnika masz przez setną część sekundy czarny ekran ;)

Edytowane przez hivonzooo
Odnośnik do komentarza

pomęczyłem wreszcie wczoraj te nowe-stare mapki. Cóż można powiedzieć - uważam, że mapki z BF:BC1 są jednymi z najlepszych w całym zestawie. Duch BFa powrócił. Jest to czego mi brakowało: jest sporo miejsca, duże przestrzenie, nawet jak nie ma przestrzeni to jest na tyle duża mapa, że można np. obejść wszystko bokiem i zaatakować MCOMy od tyłu. Dla mnie rewelacja. Wyglądają super. Choć zmienił się styl gry, gdyż pamiętam jak na OASIS moją ulubioną bronią był...shotgun! hehe

OASIS, Harvest Day - fantastyczne zmiany w psosobie rozgrywki: początek to otwarta przestrzeń, potem przejście do zabudowań (szczególnie drugie MCOMy na Oasis - tam się zaczyna walka o każdy budynek)

No i najważniejsze: moja druga platyne to był G3. Teraz jest G3 z reddot. POEZJA!

 

A teraz ciekawostka: tak to rozprawialiście jaki tryb HC jest niesamowity bo się gra super i w ogóle można nożami ciąć jak w masarni. Odpaliłem wczoraj HC Harvest Day. Wziąłem M95 w łapę, mortar i zacząłem festiwal kampienia. Kampiłem się w różnych dziwnych miejscach i uwaga: ratio NIE SPADŁO poniżej 2.00. Zacząłem od ratio powyżej 5.0 a potem znaleźli się podobni do @Litwina i @CrazyDaro co chcieli mnie "karać". W związku z tym prosta metoda: 2-3 kille i zmiana pozycji. Ratio 2.5-3.00. Już później mi się nudziło więc odpaliłem krótką snajpę i zacząłem biegać (ratio 1.5)

 

Moim drodzy: jak ktoś chce podratować sobie ratio to polecam: dobra lunetka i Harvest Day. Tryb HC to festiwal kamperstwa i takie jest nadal moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Ło Boże, znowu wylewamy żale jakei to HC jest kamperskie? Myślałem ze juz stanęlo na tym ze po to są 2 tryby zeby każdy grał jak mu leży. Na Harvest faktycznie jest sporo snajperów, nie sposób sie nie zgodzić, duża mapa, duża przestrzeń i widoczność + 1 strzał kładzie - czy to jest zaskakujące ze tam nie trudno jest zrobić dobre ratio dla snajpera? :mellow: waldusthecyc moze rozsądniej byłoby zagrać więcej zeby stawiać takie teorie, nie sądzisz? Bo tak to wiesz jak to brzmi, opisujesz 1 mecz czyli 1 skład graczy na 1 mapce, mało obiektywna próba statystyczna :).

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Ło Boże, znowu wylewamy żale jakei to HC jest kamperskie? Myślałem ze juz stanęlo na tym ze po to są 2 tryby zeby każdy grał jak mu leży. Na Harvest faktycznie jest sporo snajperów, nie sposób sie nie zgodzić, duża mapa, duża przestrzeń i widoczność + 1 strzał kładzie - czy to jest zaskakujące ze tam nie trudno jest zrobić dobre ratio dla snajpera? :mellow: waldusthecyc moze rozsądniej byłoby zagrać więcej zeby stawiać takie teorie, nie sądzisz? Bo tak to wiesz jak to brzmi, opisujesz 1 mecz czyli 1 skład graczy na 1 mapce, mało obiektywna próba statystyczna :).

 

nie no żeby nie było powalczyłem więcej - zmieniałem składy dlatego pisałem jak mi ratio skakało. Lubię o tym dyskutować bo lubię denerwować @Litwina (high five mistrzu! - z Tobą wszędzie) A tak na serio jak najbardziej popieram istnienie obu trybów - każdy lubi co lubi. Ja kampiąc też się dobrze bawiłem. Przez chwilę stałem na środku pola przy płocie i 8 killi wpadło - to też jest fajne raz na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

Ale sam kozbinio zauważył że mu ratio spadło z poczatkowego 5 do 1,5 czyli jak się ludzie pokapowali to i skończyło sie kamperstwo :P Tak pryxfus pamietam,dałem kose Bartkowi a ty mnie ściągnełeś :P Bartka dodałem,wiec zrobie i miejsce tobie(chociaż za bardzo nie mam kogo wywalać :P )Wczoraj rozegrałem kilka meczy na normalu i nie widze zbytnio róznicy i tu i tu kosy wpadały łatwo,na normalu lepiej bo wiedziałem gdzie mam biec a nei na słuch wystrzałów :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...