Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiam nad kupnem bad company 2 dla dodatku bo II wojna w indochinach to mój "ulubiony" okres historyczny i konflikt zbrojny. Myślicie że przedłuży on żywotność gry o długi czas?

 

 

PS Jak kupie na amazonie grę to muszę dodatek ściągnąć z angielskiego pss?

PS W dodatku każdy będzie zaczynał od zerowego lewelu?

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ja się zastanawiam nad kupnem bad company 2 dla dodatku bo II wojna w indochinach to mój "ulubiony" okres historyczny i konflikt zbrojny. Myślicie że przedłuży on żywotność gry o długi czas?

 

 

PS Jak kupie na amazonie grę to muszę dodatek ściągnąć z angielskiego pss?

PS W dodatku każdy będzie zaczynał od zerowego lewelu?

 

w witnamie kazdy zachowuje swoj level.co do dodatkow to nie wiem ale chyba mozna sciagnac z PL o ile wersja jest w formacie PAL

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał lub to jest odosobniony problem od czasu vip map 7 ale już trzy razy dostaje tą samą złotą gwiazdę za miny niby fajnie ale po rozegraniu meczy lecą punkty a jak wychodzę z gry to ich nie mam tak jakbym nie odbył tych meczy :verymad: . Żle ogólnie też nalicza mi za inne bronie

Odnośnik do komentarza

ja mam pytanie co to jest ten napis Saving w MP?

Co on zapisuje i gdzie pozycje ksiezyca czy jaka cholere?

Pomijam juz fakt ze zwykle to trwa ponad minute i w 50% konczy sie zawieszeniem sie gry...

 

Może chodzić o zapisywanie screenshotów (bodajże start+select). Niestety tego gdzie są zapisywane te zdjęcia nie wie nikt poza Dice :)

Odnośnik do komentarza

Wiecie może czy można zgłaszać gdzieś tzw "abusive behavior"? grałem z dwoma składami kolesi i dołączyło dwóch kretynów. Zabili mojego kolesia w kolejce do apacha, rozbili się a potem zabili mnie w apachu. Napisałem do nich że by grzecznie wyszli bo nas jest ośmiu; nie posłuchali i zaczęła się rzeźnia 8vs2vsTeamprzeciwny i tak przez 3mapy goście nie odpuścili. Ja tylko @$%& chciałem pograć po pracy a frajerzy popsuli mi dzień. Wyłączyłem wpieniony konsolę.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Lepiej samemu wyjść z meczu,skoro trwa to tak długo.

Tylko czasami nie ma szans aby nie trafic na inny mecz...

 

Ja od dobrych 2-3 tygodni trafiam na mecze ktore maja 3 z gory ustalone scenariusze

 

1) Goscie wywoza czolgi, helikoptery itp do bazy przeciwnika i im oddaja ( Nabijaja komus staty wygranych). Jak ktos inny wejdzie do pojazdu automatycznie leca rpg w ciebie

2)goscie biegaja i patrza w niebo, jak widze ze podlozyli ladunek to biegna ale aby wybic swoich ktorzy oslaniaja/rozbrajaja

3) gry typy 10 vs 1, 12 vs 4 i zawsze ta mniejsza druzyna wygrywa. Ba ostatnio mialem mecz 8 vs 1 i nie moglismy na atamacie z respa wyjsc... Nie wazne gdzie bys sie nie urodzil automatycznie dostawales head'a

Odnośnik do komentarza

To dziwne akcje u Was na plejaku burgery wykręcają. Ja z reguły trafiam na normalne mecze, ale jeśli np. zostanie nas dwóch, a przeciwników dwunastu to oczywiście zostaję. Szansa na wygraną praktycznie zerowa, ale można ładnie nasiekać przeciwnika (nieostrożność itd.)

Odnośnik do komentarza

To chyba tylko na HC, ja uparcie gram na normalu i tam są normalne mecze :) Inna bajka, że na nowych mapach po (pipi)e dostaję strasznie bo jeszcze nie ogarnąłem gdzie ludki lubią sobie przykampić. Niemniej wielki szacun dla Dice za dołożenie zupełnie za frii takich fajnych mapek - dają radę pod kątem designu, rozmiaru i ilości wyposażenia. Poza tym dużo jest w nich zniszczalnych budynków, więc biedacy którzy muszą jeszcze zrobić trofeum z przywaleniem 20 osób gruzami mają szansę to na nich zrobić :P

Odnośnik do komentarza

Wlasnie szpic, musisz grac na HC bo niemozliwe jest aby nie wygrac rundy grajac 8vs1 czy 12vs4. Zazwyczaj jest miazga ze wzgledu na przewage liczebna. Na normalu friendly fire jest wylaczony, wiec kretyni nie moga cie zabic- chyba ze podlozy c4 do heli... Czytalem wczoraj ze health box'y nie dzialaja na HC, to prawda?

 

A propo nowych mapek, niezmiernie szczesliwy jestem ze sa, i to za free. Naprawde czerpie przyjemnosc z grania w nie, ale niestety stare mapy sa lepsze, bardziej przemyslane. O Heavy metal nie bede wpominal, wiadomo o co chodzi, zabawa w szukanego. Oasis na rushu na pierwszej bazie wkurza, zarowno dla obroncow jak i atakujacych. Brak VODSa zamiast Zu23 powaznie ogranicza zdolnosci defensywne obroncow- ciezko ustrzelic tym apache'a. Respowny na terenie mniejszym niz plac zabaw. Mogli by dodac wiecej budynkow- przydalby sie jeden zelbetonowy. Chociaz nie mowie ze sie nie wybronilem na tej mapie, ale tylko dzieki zgranej ekipie (pozdro dla kolesi spod tagu pp). Fajne wtedy mialem statsy: 4/14 i ponad 1000 pkt. Uparlem sie zeby apache sciagnac At4, poleglem 10 razy z rzedu. :)... Harvest day to jeden wielki plaski teren z paroma gospodarstwami. Jedyny jaki mam zarzut to brak synchronizacji w ataku (mowie o rashu). Ataki solo nie maja racji bytu, kazdy z przeciwnikow po oznaczeniu moze nas dostrzec i sciagnac (vide plaski teren). Wpada taki samotny jasio wedrowniczek do bazy, ginie, a kolejny rusza juz po nim. WTF?... Krytykuja oczywiscie pewne rzeczy, ktore w moim (tylko moim) sa niedopracowane. Jakbym mial wystawic ocene to dalbym 8+/10. Ogolnie gra miazdzy, zarowno CoD'a jaki i Halo.

Odnośnik do komentarza

To co na normalu jest do zrobienia,uchodzi na HC,często na Harvest robie wyjazdy po blachy do wcześniejszych baz,na ogół rzeką lub wzgórzami i tam też na ogół kapmią snajperzy.Wczoraj grałem 6 na 2 i o dziwo zdobyliśmy 2 bazy,ale później doszełd od nas 3 i nas mordował to było bez sensu i musiałem wyjść.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Wlasnie szpic, musisz grac na HC bo niemozliwe jest aby nie wygrac rundy grajac 8vs1 czy 12vs4. Zazwyczaj jest miazga ze wzgledu na przewage liczebna. Na normalu friendly fire jest wylaczony, wiec kretyni nie moga cie zabic- chyba ze podlozy c4 do heli... Czytalem wczoraj ze health box'y nie dzialaja na HC, to prawda?

 

 

masz na mysli apteczki?

One dzialaja, przynajmniej wczoraj dzialaly ;)

dlatego tez medycy to takie czolgi

wsrod randomów ciezko jest znalezc medyka ktory da ci apteczke/podniesie. Wiekszosc leci jako czolgi na 1 linie frontu. Zwykle za nimi ustawia sie falanga gustawów a na plecach assaulty z ammo:p

Odnośnik do komentarza

Największe pały to ludzie grający assaultem,kuna kończy mi się ammo,typ biegnie przede mną,strzelam do niego,naciskam select a on dalej,musze broń po trupach podnosić.

 

Ja bym rozszerzył to stwierdzenie na wszystkich którzy w du*ie mają nawoływania, czy to assult, medyk czy inżynier, albo co niemniej głupie, odlatujące puste helikoptery nie czekające ani sekundy na dobiegających. Wystarczy zeby jakiś np. USboy z ciekawości ustawił audio na oryginalne a możesz do takiego drzeć sie "padroby!" ile wlezie a on nie skuma :wink:

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Wszyscy atakują osoby które nie grają drużynowo nie podają amunicji itp... A co ja mam powiedzieć jak gram swoją ulubioną klasą inżynierem i widzę z daleka czołg który ledwo dyszy wciskam select a on nic i muszę zapieprzać za nim hektary a gdy już zaczynam naprawiać on odjeżdża i mnie zostawia jak kaczkę na odstrzał zamiast mnie osłonić gdy ja naprawiam...

Odnośnik do komentarza

Wszyscy atakują osoby które nie grają drużynowo nie podają amunicji itp... A co ja mam powiedzieć jak gram swoją ulubioną klasą inżynierem i widzę z daleka czołg który ledwo dyszy wciskam select a on nic i muszę zapieprzać za nim hektary a gdy już zaczynam naprawiać on odjeżdża i mnie zostawia jak kaczkę na odstrzał zamiast mnie osłonić gdy ja naprawiam...

 

jak to co? podłącz go pod definicje - "największe pały to..." :wink:

 

jeszcze lepiej jak kierowca wtedy wrzuca wsteczy i mnie rozjeżdza :)

Odnośnik do komentarza

hehe, ja w hc szybko się nauczyłem, żeby naprawiać pojazdy z boku :)

Wróciło wybieranie map i znowu drużyny topnieją po zmianie na starą mapę :)

Muszę przyznać, że harvest na CQ bardziej się mi spodobał od rusha, natomiast heavy metal troszkę jest słabe. Nie dość że odległości duże, to jeszcze pofalowany teren i przez to mapa jest podzielona na 3 części, a do tego czołgi strasznie zwalniają jak wjeżdżają pod górkę, więc najlepszymi pojazdami pozostają śmigłowce i CAV, a szkoda, bo mapa się zapowiadała wyśmienicie. No i cold war jest cool, rzeźnia aż miło (dziś nawet 2 road kille wbiłem ciężarówką :), najlepsza zimowa mapa. Oasis też niezła, troszkę brzydka ale ciekawa, bo można atakować na wiele sposobów. Szkoda, że wcześniej nie zapodali tych map.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...