Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę zaq zaczął grać na Xboxie.

 

Zaq ma w planach trzy 50lvl na trzech platformach :)... A tak na serio to facet przynajmniej bedzie mial komfort grania. To co sie dzieje na Oasis (na PS3) to jakas paranoja. Za kazdym razem jak biore UAV na tej mapie, zawiesza sie konsola. Poza tym cholernie spadaja tam klatki. Mialem tam mecz zycia- na pierwszej bazie 3000 pkt, pokusilem sie by polatac UFO, i bach zawiecha!

 

Wracajac do Vietnamu. Cos czuje ze sniper wyposazony jako jedyny w lunete bedzie rzadzil. Mnie krew zalewa jak nie uzywam optyki. Jedynie UMP moze zdziezrzyc bez zoomu. Oj, ciezko bedzie z tym Vietnamem

Odnośnik do komentarza

Panowie mam dość banalne pytanie: na jakim gracie sensivity? Czy pół paska wystarczy do sprawnej gry?

Ja zwiększam czułość o 2 góra 3 "pyknięcia" padem. Przyznaje że z max czułością np w takim K2 nie ma BF szans. W K2 grałem na 80% ale jak miałem małą przerwę w tej grze to po powrocie te same ustawienie było niemal kosmicznie szybkie hehe :)

 

 

 

Z tego co widzę zaq zaczął grać na Xboxie.

 

 

 

Potwierdzam. Zaq przeszedł na iXa. -"multi sa ladniejsze a w irlandii gry sa tansze na x360"- no comment

 

 

 

 

@Litwin

Battlefieldplay4free,zobaczymy czy uda mi sie zagrać.

 

 

Zdaj koniecznie relację jak się wbijesz do bety.

 

 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

ja chyba wracam do SOftCore...

W(pipi)iaja mnie juz na HC szmaciarze z klanów ktorzy wsiadaja do heli, czolgów itp jada do bazy przeciwnka daja im pojazdy i za chwile zmieniaja team do reszty kumpli z klanu...

mam nadzieje ze na sc takich (pipi)ów nie ma

Odnośnik do komentarza

dzis live chat z tworcami bf http://www.ea.com/1/live-chat

 

nie wiem czy mieliście okazję uczestniczyć/czytać, zebrałem całość do kupy i wrzucam po polsku (więc na stylistykę nie zwracajcie uwagi)

 

uczestniczyli:

Tommy Rydling, Jr Product Manager at DICE

Björn, Producer for Battlefield Bad Company 2 Vietnam

Niklas Fegraeus, the lead designer of the game

Daniel, Global Community Manager for Battlefield.

Gustav Halling, Gameplay designer at DICE and recently BFBC2: Vietnam

 

Sto procent pytań dotyczyło Vietnamu:

 


  •  
  • miotacz ognia będzie miał wpływ na otoczenie: będzie można palić zarówno otoczenie jak i niektóre elementy. Jego zasięg jest ograniczony, a damage zadawany w czasie (podpalony przeciwnik nie umiera od razu). Co więcej, można zasilać jego amunicję stojąc obok AMMOBOX, zasięg miotacza to około 15 metrów
  • nie zaimplementowano sławnych "Rat Holes" używanych przez Vietcong, gdyż nie balansowały one rozgrywki tak jak życzyli sobie tego twórcy
  • będzie tryb Hardcore (damn you Litwin!)
  • wybrano Vietnam ze wyględu na całościowy klimat rozgrywek i nacisk community (była odpowiedź na pytanie, dlaczego dodatek nie wrzuca nas w jakiś inny konflikt modern warfare)
  • wszystkie tryby będą dostępne na wszystkich mapach (So 5 maps, times 4 modes, meaning 20 possible combinations? Nice! )
  • Recon nadal będzie miał Mortar
  • brak przyrządów celowniczych zwiększa "close feeling" całych rozgrywek
  • wszystkie punkty naliczane w Vietnam idą do normalnego postępu rozwoju gracza. W związku z tym niezależnie czy gramy w BC2 czy w Vietnam punkty idą na jedno konto (nie ma osobnego levelu dla BC2 i Vietnam)
  • nie będzie działek AA, ale wszystkie bronie będą zadawać śmigłowcom damage, a a HeavyMachineGuns nawet duży :)
  • M16 będzie w pełni automatem
  • nie będzie tracerów
  • bronie z Vietnama nie będą dostępne w normalnym BF:BC2
  • mamy 15 nowych broni w Vietnamie
  • będzie trzykołowy tuktuk, który zabiera do trzech graczy jednocześnie
  • mapy są tej samej wielkości co te w BF:BC2, ale ze względu na bujną roślinność stawiają bardziej na walki piechoty
  • Vietnam nie będzie ujęty w rotacji map BF:BC2. W praktyce oznacza to, że grając w Vietnam gramy jakby w osobną grę, na osobnym serwerze. Dzięki temu osoby, które nie wykupią Vietnama (a będą takie? :)) nie zostana nagle wyrzucone z serwera, gdyż nadeszła kolej mapy z dodatku Vietnam
  • pojazdy, które nie mają ciężkiego pancerza, można niszczyć miotaczem ognia (f.uck jeee!)
  • w pojazdach będziemy kilka stacji radiowych, można je też wyłączyć lub zmienić kanał
  • Vietnam będzie miał osobne menu, tak jak Onslaught
  • BF:BC2 jest niezbędny do zagrania w Vietnam
  • będą miny
  • pytanie: co uważacie, za najfajniejszą rzecz? Odpowiedź: "The Huey is so fun, burning a tuc tuc with is , #1 !!! "
  • u medyka nie będzie defibrytalora tylko strzykawka
  • składy dalej są 4 osobowe
  • nie będzie sensorów ruchu
  • będzie TNT jako side arm dla wszystkich specjalności
  • będzie vehicle smoke
  • wyeliminowana wszystkie bugi z nożami (tia...)
  • będą znane z wojny vetnamskiej szczekaczki. Jest nawet achievement "shut the fuck up" za wysadzenie 10 z nich
  • we wszystkich czołgach będzie AltFire, jednym z nich jest miotacz ognia
  • czas respawnu jest trochę krótszy
  • nie tracimy HP za stanie na palącej się trawie
     

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

wie ktoś jak prezentuję się soundtrack z bf bc2 v ?

 

Sound_5F00_people.png

 

Vietnam Hardware #7 - Sounds of 60s

spooooro czytania.

 

BATTLEFIELD: BAD COMPANY 2 VIETNAM SOUND FACTS


  •  
  • New voice-overs for US and NVA troops (no radio)
  • American witty DJ at the American bases
  • American 60's news anchor presenting every map and end of round results
  • Hannoi Hannah NVA propaganda speaker in NVA bases
  • 2 hours of 60's sounding music on the radios in the American vehicles
  • Also features flies, mosquitos, the black great spotted woodpecker, short-clawed Asian otters, and one angry pig

 

 

Blog Battlefield EA:

the audio team at DICE has recorded all-new voice-overs for both sides of the conflict, based on authentic dialogue from the Vietnam war. On top of this, a rocking soundtrack with 2 hours worth of time typical tracks gives the expansion a truly characteristic sound.

 

niestety nie znalazłem listy kawałków ....

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

to widziałem szukam listy konkretnych piosenek jeśli taka lista już jest ofc

 

ploty mówiły, że z 49 kawałków pierwsze 17 to:

 

1. Creedence Clearwater Revival - "Fortunate Son"

2. Edwin Starr - "War"

3. Martha Reeves and the Vandellas - "Nowhere to Run"

4. The Troggs - "Wild Thing"

5. Rare Earth - "Get Ready"

6. Canned Heat - "On the Road Again"

7. The Guess Who - "Shakin' All Over"

8. Count Five - "Psychotic Reaction"

9. Deep Purple - "Hush"

10. The Kinks - "All Day And All Of The Night"

11. The Kinks - "You Really Got Me"

12. The Box Tops - "The Letter"

13. Jefferson Airplane - "Somebody to Love"

14. Bobby Fuller Four - "I Fought the Law"

15. Budapest Symphony Orchestra - "The Ride of the Valkyries"

16. The Trashmen - "Surfin' Bird"

17. Jefferson Airplane - "White Rabbit"

 

mogliby dać Hey Joe....

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

ta beta battlefield 4 free to szajs jakich malo.

 

to wstyd wydac bete w ktorej 90% ludzi nie moge grac bo ...( nie da sie poalczyc z serwerami)

gra wywala. Rozdzielczosc skacze jak chce. Tzn nagle wszystko znika poza ekranem i nie da sie przesunac.

Rada deweloperów? Restart...

Odnośnik do komentarza

ta beta battlefield 4 free to szajs jakich malo.

 

to wstyd wydac bete w ktorej 90% ludzi nie moge grac bo ...( nie da sie poalczyc z serwerami)

gra wywala. Rozdzielczosc skacze jak chce. Tzn nagle wszystko znika poza ekranem i nie da sie przesunac.

Rada deweloperów? Restart...

 

Dlatego to jest beta... nie wiem czy wiesz, ale w bete się nie gra. Chodzisz po mapach, sprawdzasz je pod kątem błędów itp. itd. i potem informujesz o tym twórców. Jednak zapewne myślałeś że masz pełną grę za free, co nie?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ta beta battlefield 4 free to szajs jakich malo.

 

to wstyd wydac bete w ktorej 90% ludzi nie moge grac bo ...( nie da sie poalczyc z serwerami)

gra wywala. Rozdzielczosc skacze jak chce. Tzn nagle wszystko znika poza ekranem i nie da sie przesunac.

Rada deweloperów? Restart...

 

Dlatego to jest beta... nie wiem czy wiesz, ale w bete się nie gra. Chodzisz po mapach, sprawdzasz je pod kątem błędów itp. itd. i potem informujesz o tym twórców. Jednak zapewne myślałeś że masz pełną grę za free, co nie?

ok :

Chodzisz po mapach i sprawdzasz je katem błędów... przeczytales co w ogole pisalem czy tak klikasz odpisz?

Jak mam sprawdzac mapy jesli jedyne co dziala to menu główne i to czasami?

 

btw pelna wersja bedzie za free ;(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...