Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Następnym razem doładuje sobie konto,bo wkurza mnie czekanie jak wszyscy wokoło grają :P

 

nie łam się, ja jeszcze nie gram, i chyba dzis nie ma sensu kupowac bo i tak nie pogram ;) jeśli cię to pocieszyło coś :wink: w ogole ku^% tyle rzeczy do ogrania na czau nie ma :/ ze nie wspomne ze luty to juz w ogole bedzie pozmamiatane, no ale juz od marca.. :woot:

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Moje pierwsze wrazenia sa pozytywne, chociaz sa zgrzyty. W podstawce mi juz przeszlo, ale tutaj kuje ten antialiasing (za duzo na PieCu gralem) oraz slabo wykonane bronie (piksele imitujace brud na m16, koszmar). Bronie rzeczywiscie sa mocne- grajac inzynierem kosilem niesamowice PPsz. To tak samo mocna bron jak M16 czy Ak47. M40 ktorym gra reckon rzadzi!... kapitalny feeling przy wystrzale. Na vantage Point dobry snajpa nabije wiele fragow. Moze to moje wrazenie, ale postacie jakby sa ciezsze, wolniej biegaja.... Podczas meczow panuje lekki chaos, nikt nie zna map, i wszyscy pruja przed siebie, napiepszajac we wszystko co sie rusza. Ok, ide obczaci kolejne mapy

Odnośnik do komentarza

niestety tak, pograłem z godzinę i nic :(

 

a sama gra świetna, KLIMAT, postanowiłem że jak będe grał amerykanami to tylko z amerykańską bronią i adekwatnie do wietnamczyków. :D Rush na pogorzelisku po napalmie po prostu niesamowity.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Godzinka z grą i już znalazłem 2 brołknięte bronie:

 

1) Ak-47-dosłowna kopia M60 z czasów świetności, tylko ma mniejszy magazynek

2) M40- goddammit ta broń jest chora zarówno na daleki jak i krótki dystans, quickscopingu nigdy nie uprawiałem a fragi rżnąłem nią na rushu jak opętany(leciałem jak assault i tylko bah bah)

 

 

Jutro ogarniam cały dzień-mapy niesamowite, szkoda tylko,że flamethrower trochę ssie pałeczke, poza tym dodatek miód.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...