Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

rpgfan niestety nie mam dostepu do dodatkowych map (tych co dodali bodajze z pierwszych czesci) i duzo teraz tam ludzi gra? pozyczylem od kumpla bc2 z uzytym kodem, ale kupuje juz dla siebie za kilka dni wiec na luzicie bede mogl brac vietnam:D

 

Na vipach gra sporo osob ale nadejscie vietnamu zmiecie wszystkich z podstawki wiec nie masz co sie przejmowac brakiem vipa:) przynajmniej na jakis czas.

Odnośnik do komentarza

 

ploty mówiły, że z 49 kawałków pierwsze 17 to:

 

1. Creedence Clearwater Revival - "Fortunate Son"

2. Edwin Starr - "War"

3. Martha Reeves and the Vandellas - "Nowhere to Run"

4. The Troggs - "Wild Thing"

5. Rare Earth - "Get Ready"

.

.

.

 

Iiiiiiii haa! "Fortunate Son" rozbrzmiewający w lecącym Huey'u + ogień z M60, klimat takiej sceny zeżre wszystko ;D

Oj będzie się działo, btw mówiłem 10 razy powiem i 11. To, że Vietnam jednak nie wyjdzie również na płycie, bez konieczności posiadania BC2 by go odpalić to mega fail. Niech się uczą od R* jak się zarabia pieniądze.

 

mogliby dać Hey Joe....

 

"Like a rolling stone" też byłoby mile widziane.

 

and one angry pig xD
Odnośnik do komentarza

ta beta battlefield 4 free to szajs jakich malo.

 

to wstyd wydac bete w ktorej 90% ludzi nie moge grac bo ...( nie da sie poalczyc z serwerami)

gra wywala. Rozdzielczosc skacze jak chce. Tzn nagle wszystko znika poza ekranem i nie da sie przesunac.

Rada deweloperów? Restart...

 

Dlatego to jest beta... nie wiem czy wiesz, ale w bete się nie gra. Chodzisz po mapach, sprawdzasz je pod kątem błędów itp. itd. i potem informujesz o tym twórców. Jednak zapewne myślałeś że masz pełną grę za free, co nie?

Czy wy też uważacie że hivonzooo to najbardziej irytujący użytkownik w tym temacie? Bez urazy gościu, ale taka prawda.

Odnośnik do komentarza

Już się nie mogę doczekać :D Z filmiku koleś robił 1 podstawowy błąd,przy rozbrajaniu siedział i się nie oglądał,a tu trzeba mieć broń podręczną w gotowości do strzału.Zobaczymy w Vietnamie,czy słowa tych ze używanie optyki było lamerskie,będzie miał przełożenie :P

 

Ja przy rozbrajaniu tylko posuwam sie do przodu i do tylu. Kciuk prawej reki odpowiedzialny za rozgladanie mam na kolku gdy rozbrajam/uzbrajam ladunek. Jak ty to robisz Litwin, uzywasz palca wskazujacego? :)

 

i jedno jesy wku^*wiajace. Jak rozbrajasz m-com czesto podnosisz czyjas bron. Grasz assaultem a tu nagle masz w lapach snajperke :0

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Ja przy rozbrajaniu przesuwam lewy kciuk na prawą gałę, Mam lepszy manewr obracasz wieżyczkę czołgu w jedną a czołg w drugą na widoku do tyłu (kciuk przytrzymuje obie gały do środka) Albo cofanie na widoku wstecznym cofanie pod L2 kciuk na góra kierunek patrzysz do tyłu a sterujesz prawym kciukiem na lewej gale.

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

Noszę się z zamiarem kupna używki. Wiem, że już do BBC2 EA kombinowało coś z jakimiś kodami. Co powoduje wykorzystany VIP Code, czy można (i za ile ?) go odkupić ?

 

Ja ci chętnie opchnę bo mam wolny kod z ultimate edition, ale to już na pw.

 

 

Ad Vietnamu-z tego co widzę premiera ma być 21, a jak wiadomo PSN updejtuje się w czwartki-trza będzie czekać czy nie? (w sensie czy w sklepie ea będzie wcześniej)

Odnośnik do komentarza

Ja przy rozbrajaniu przesuwam lewy kciuk na prawą gałę, Mam lepszy manewr obracasz wieżyczkę czołgu w jedną a czołg w drugą na widoku do tyłu (kciuk przytrzymuje obie gały do środka) Albo cofanie na widoku wstecznym cofanie pod L2 kciuk na góra kierunek patrzysz do tyłu a sterujesz prawym kciukiem na lewej gale.

 

niech zgadnę co dostaniesz pod choinę

Miniature-FINGER-Twister-Play-Anytime-Anywhere-NEW-.jpg

 

a tak na serio to ile lat ćwiczysz palcówki ??

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz sobie odpalilem ten filmik Butchera, i zauwazylem w menu (vietnamu oczywiscie) rozgrywka jednoosobowa. Czyzby singel? A moze po prosty odpala singel z wersji podstawowej?... hey, buthcre co tam kryje sie pod ta opcja? :thumbsup:

 

Menu Vietnam'u jest zwykła zakładką. Najeżdżasz na nią, to pojawia się tło i muza z Vietnamu. Reszta menusów jest od zwykłego BC2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...