Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Iiiiiiii haa! "Fortunate Son" rozbrzmiewający w lecącym Huey'u + ogień z M60, klimat takiej sceny zeżre wszystko ;D

Początek launch trailera trafiony jak w mordę strzelił (tylko grzania z działka zabrakło) ;] Jak jest coś z wietnamem nie ma bata żeby ten kawałek nie poleciał.

 

Choroba nie mogę doczekać się środy. Jestem ciekaw czy gdy ludzie się rzucą, to padną EA serwery XD

Na bank.

Odnośnik do komentarza

 

0:50 :unsure:zaczynam martwić się o siebie

właśnie pomyślałem co by było gdyby na mapach faktycznie były krowy ? czy dało by się im założyć C4 ? czy mogłyby służyć do bezpiecznego przejścia przez pole minowe ? jak szybko by biegały jakby potraktować je miotaczem ognia ?

 

:teehee:

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

kreci, ale szkoda mi kasy, bo pozniej tego nie sprzedam, a ze teraz jestem niebieski w dodatku i szukam roboty to to co zostalo z poprzedniej wole przeznaczyc na prezenty dla najblizszych ;)

 

Zawsze zostaje zrzutka w pięciu i wtedy grosze wychodzi :thumbsup: po premierze znów będą pustki na serverach z podstawową wersją gry, zupełnie jak po wydaniu map pack 7 więc równie dobrze będziesz mógł odstawić grę na jakiś czas :confused:

Odnośnik do komentarza

No chyba nikt nie kupi całości tylko dla siebie,tylko zrzuta na 5 :P

 

ja rozważałem taką opcje ;) a jak to jest, dlc nie jest przypisane do konkretnego konta w grze? Jesli zaloguje się na kogoś innego to potem odpale to jako "ja"? Kupowałem juz przez zrzutki gierki z PSS ale dlc jeszcze nie..

 

 

ed: ok, w sumie to juz sie domyśłiłem, rpzeciez dlc jest sciągane jako plik ktory sie dopiero potem instaluje wiec spoko ;)

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Panowie teraz mamy BC2 i z chwilę dodatek Vietnam a ptaszki ćwierkają że już w 2011 roku (3 kwartał ???) dostaniemy od DICE BATTLEFIELD 3 :whistling: . Oj będzie się działo :teehee:

No i prawidłowo, bo ostatnio pograłem w KZ2 i gdy wyjdzie KZ3 to powalczy on o moje serduszko z BC2. Wbrew pozorom to całkiem blisko Killzone'owi do BFa (IMO oczywiście).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...