Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz, jest latajacy holender, to dlaczego niemialoby byc latajacego Litwina :)... A tak w ogole to nie cierpie juz tej mapy. Wiesza sie na niej konsola, spadaja drastycznie klatki i lataj (poza Litwinem :)) na niebie apache-whores. Dobrze ze niedlugo Vietnam. Znalazlem ciekawy montage z kolejnym psychopata uzywajacym techniki quick/no scope:

http://www.youtube.com/watch?v=xAwSMb1RfFs

 

Gralem na PC w Vietnam i niespodziewalem sie ze jest tak za*%biscie (nie przepadam za tym klimatem). Nie ma tam (poza jedna mapa) tak duzych przestrzeni miedzym bazami (jak np na Arice czy Atacamie), wiec szybciej dochodzi do konfrontacji i ostrej wymiany ognia. Brak optyki tez w pewien sposob zmusza do walki close-combat... Na mapie vantage point (rush), na pierwszej bazie jest tak ciasno ze trzeba sie ustawic w kolejce na "strzelnicy" (Pc hostuje 32 graczy)- tam sie uzywa tylko granatow i granatnikow. No i trzeba wspomniec o soundtracku, ktory poteguje jeszcze klimat. Ogolnie jest wypas, czekam z niecierpliwoscia do srody.

Odnośnik do komentarza

A tak z innej beczki to też dostałem klucz do battlefield:play4free i pograłem dziś godzinkę, na początku bywają problemy, ale jak się człowiek połączy to się gra już komfortowo. Z ciekawszych rzeczy zamiast perków jest "drzewko talentów", nie ma regeneracji życia (przynajmniej na początku, może jest to potem talentem), dostaje się punkty od razu za zranienie przeciwnika, tworzy się postać i wybiera jej klasę - na razie można mieć 4 zawodników, ale pewnie potem tylko pierwszy slot będzie darmowy.

Jak dla mnie to zupełnie inny feeling niż BC2, ale na kompie nigdy w BFy nie grałem, więc jak za free to może czasem. Na razie sporo snajperów, trochę nie widać jeszcze jakiejś gry grupowej, ale na serwerach spotyka się ludzi zadających pytania "how to kill a tank?". Gierka w sam raz na odpoczynek między poważnymi tytułami. I niskie wymagania sprzętowe są dodatkowym atutem.

 

BTW Ja chcę żeby jutro była środa...

Odnośnik do komentarza

To są jakieś jaja,M40 z bliska 105?Będą sami snajperzy na tych mapach

 

Jak na moje oko to wszystkie bronie zadają za dużo obrażeń-rozumiem,że nie ma optyki i ciężko będzie walić z kilometra jak do tej pory ale przeginają, z tego będzie taki sajgon w close quarters jak w codzie

 

Bo to jest sajgon w close-quarter, ale za to jaki! Jako randomoy gracz mi to pasi, ale i tak zgrana ekipa bezie rzadzila- chociaz w mniejszym stopniu niz w podstawce. Tylko szkoda ze to nie bedzi wygladalo jak na PC. Te ordzewione Ak47 czy M16 owiniete szmatami wygladaja bajecznie w 1080p na 26 calach...dlaczego Bfbc2 tak sabo na konsolach wyglad!?:confused:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...