Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

 

Czy mi się wydaje, czy na tych filmikach Butchera broń ma większy damage na normalu. Typi padali jak na hc

 

To mój pierwszy post tutaj więc czuję się w obowiązku wyrazić opinię o wyższości hc mode nad normalem (jak to ktoś trafnie ujął - softcore)

Na normalu nie dzierżę powtórek (nie można dobrze zaskoczyć przeciwników), trójkącików (spotować należy przez headset - tzw. asysta słowna) a przede wszystkim damageu broni (jak strzelam do kogoś z karabinu szturmowego, to ma padać po 2-3 kulkach i koniec)

Co do kwestii kampiących snajperów, to jeżeli 5 razy pod rząd dostaję kulkę od tego samego typa, to sam sobie jestem winien (a poza tym są sposoby na takich)

 

P.S. Blacha Polaka - bezcenne

Odnośnik do komentarza

.... a przede wszystkim damageu broni (jak strzelam do kogoś z karabinu szturmowego, to ma padać po 2-3 kulkach i koniec)

P.S. Blacha Polaka - bezcenne

 

No wlasnie nie! Nie robmy z BFBC2 nowego CoD'a. "Kulki" maja byc celne- nieraz typ z tylu do mnie ladowal, a ja sie szybko odwrocilem i mu zasadzilem headshot. Moze to brak realizmu, ale wynagradza osoby ktore precyzyjnie namierzaja.

 

Dla mnie bezcenne sa blachy graczy z krajow arabskich. Nie uwierzycie ale widzialem klany takie jak Dzihad czy Al-quaida. Nikt nie monitoruje serwerow EA?

 

Ale chcialbym miec blachy dwoj najwiekszych nozownikow tego forum. Litwina i Zaq'a... znajde cie na tym hc Litwin! :):whoops:

Odnośnik do komentarza

.... a przede wszystkim damageu broni (jak strzelam do kogoś z karabinu szturmowego, to ma padać po 2-3 kulkach i koniec)

P.S. Blacha Polaka - bezcenne

 

No wlasnie nie! Nie robmy z BFBC2 nowego CoD'a. "Kulki" maja byc celne- nieraz typ z tylu do mnie ladowal, a ja sie szybko odwrocilem i mu zasadzilem headshot. Moze to brak realizmu, ale wynagradza osoby ktore precyzyjnie namierzaja.

 

Dla mnie bezcenne sa blachy graczy z krajow arabskich. Nie uwierzycie ale widzialem klany takie jak Dzihad czy Al-quaida. Nikt nie monitoruje serwerow EA?

 

Ale chcialbym miec blachy dwoj najwiekszych nozownikow tego forum. Litwina i Zaq'a... znajde cie na tym hc Litwin! :):whoops:

 

Muszę Cię zmartwić bo jeśli masz na myśli o Zaqar1234 ? to przeszedł na ciemną stronę mocy M$ więc już go nie upolujesz

Odnośnik do komentarza

.... a przede wszystkim damageu broni (jak strzelam do kogoś z karabinu szturmowego, to ma padać po 2-3 kulkach i koniec)

P.S. Blacha Polaka - bezcenne

 

No wlasnie nie! Nie robmy z BFBC2 nowego CoD'a. "Kulki" maja byc celne- nieraz typ z tylu do mnie ladowal, a ja sie szybko odwrocilem i mu zasadzilem headshot. Moze to brak realizmu, ale wynagradza osoby ktore precyzyjnie namierzaja.

 

Dla mnie bezcenne sa blachy graczy z krajow arabskich. Nie uwierzycie ale widzialem klany takie jak Dzihad czy Al-quaida. Nikt nie monitoruje serwerow EA?

 

Ale chcialbym miec blachy dwoj najwiekszych nozownikow tego forum. Litwina i Zaq'a... znajde cie na tym hc Litwin! :):whoops:

 

 

A co ma CoD do tego?

Nie trawię akcji typu wywalam w typa pół magazynka, a on dalej biegnie. A na normalu też często jeden headshot nie zabija (szczególnie pukawki mechanika)

A i jeszcze wcześniej nie napisałem o friendly fire na hc, to zmienia całkowicie postać rzeczy, trza się 2 razy zastanowić zanim się rzuci granat czy mortara.

 

A co do blachy Litwina, to raz grałem przeciwko niemu i powiem tylko - powodzenia. Jak nie będziesz wiedział gdzie jest, sprawdź za plecami

Odnośnik do komentarza

Wałek to się pilnuj bo ja sobie upodobałem blachy klanów(WAZA,All Stars,PZB)i polaków(tutaj też zalicza sie PZB :D ) :P Nie jestem specem,ale ,mi można blachy założyć tylko na dwa sposoby,gdy sie wkurze i chce zestrzelić heli i jak wpadam przez drzwi,a ty pierwszy je z kosy rozwalasz :P Przestałem się respić na plecach kompanów,bo dostałem ostatnio tak 2 głupie kosy.Ogólnie jestem wredną kuvą i potrafię sie mścić za kose miesiacami :D przekonało się o tym kilku gości z 50 lvl,jeszcze na 3 chamów poluje :P

 

AGENT-X_1-mega camper,siedzi i poluje w krzakach na kosy,ja stawiam na otwartą walke,

Xeminator-kolo jest dobry,umie sie ustawić,ale też raczej krzaczołaz,

SweetyBear-farciarz fpyte,gra medykiem i dostałem 2 kosy przypadkiem,raz jak niszczyłem Bradleya a miał mnie osłaniać Humanno,ale on o tym nie wiedział i zostałem z pustym tyłem :D )

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Nie trawię akcji typu wywalam w typa pół magazynka, a on dalej biegnie. A na normalu też często jeden headshot nie zabija (szczególnie pukawki mechanika)

 

najpierw naucz się celnie strzelać, potem krytykuj. Jeśli wywaliłeś pół magazynka w typa to sam sobie jesteś winien. Na normalu KAŻDA broń (poza UZI) zabija 2-3 pociskami, ale trzeba strzelać w klatę i wyżej, a nie walić po kolanach... ale w HC też się nauczyłem grać, bo jak mi ratio spada, to wtedy szybko sobie je ratuję :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Ale chcialbym miec blachy dwoj najwiekszych nozownikow tego forum. Litwina i Zaq'a... znajde cie na tym hc Litwin! :):whoops:

 

Powodzenia!! wiesz ile mnie kosztowało upolowanie litwina? Już wymieniliśmy się blachami, ten skurczybyk jest tak zimny że potrafi biec z tobą na plecach wiedząc że jesteś z tyłu pozatym niezatrzymuje się na siku ani kupkę :D

Odnośnik do komentarza

O właśnie Litwin, jak to jest z "Wami - Nożownikami"? Mówię o ludziach, którzy mają na koncie więcej niż tysiąc/dwa tysiące kos. Wy całą rundę się czaicie tylko za blachami, czy też robicie inne rzeczy? Pytam bez sarkazmu, bo sam mam prawie 300h i raptem 150 kos.

 

Blacharstwo to sztuka musisz poprostu złapać fazę. To jak z rekinem, poczujesz krew i ciach, chodzisz bokami i skrzydłami, poza tym szybkie bieganie MUST HAVE co wyklucza scope'y.

 

Nie trawię akcji typu wywalam w typa pół magazynka, a on dalej biegnie. A na normalu też często jeden headshot nie zabija (szczególnie pukawki mechanika)

 

najpierw naucz się celnie strzelać, potem krytykuj. Jeśli wywaliłeś pół magazynka w typa to sam sobie jesteś winien. Na normalu KAŻDA broń (poza UZI) zabija 2-3 pociskami, ale trzeba strzelać w klatę i wyżej, a nie walić po kolanach... ale w HC też się nauczyłem grać, bo jak mi ratio spada, to wtedy szybko sobie je ratuję :rolleyes:

 

OK pomijając poruszane tu obrażenia od broni ręcznej. Co powiesz że gdy trafiam pociskiem z czołgu metr od gościa to on dalej żyje albo gdy pokazuje mi 2 trafienia na typie z apacha i żyje?

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

O właśnie Litwin, jak to jest z "Wami - Nożownikami"? Mówię o ludziach, którzy mają na koncie więcej niż tysiąc/dwa tysiące kos. Wy całą rundę się czaicie tylko za blachami, czy też robicie inne rzeczy? Pytam bez sarkazmu, bo sam mam prawie 300h i raptem 150 kos.

 

Blacharstwo to sztuka musisz poprostu złapać fazę. To jak z rekinem, poczujesz krew i ciach, chodzisz bokami i skrzydłami, poza tym szybkie bieganie MUST HAVE co wyklucza muszkę.

 

 

 

 

i przede wszystkim schematy.

Ogromna ilosc ludzi kampia w ZAWSZE tych samych miejscach typu wzgórza na Arice

wiec blachy to nie problem ;)

Odnośnik do komentarza

Nie trawię akcji typu wywalam w typa pół magazynka, a on dalej biegnie. A na normalu też często jeden headshot nie zabija (szczególnie pukawki mechanika)

 

najpierw naucz się celnie strzelać, potem krytykuj. Jeśli wywaliłeś pół magazynka w typa to sam sobie jesteś winien. Na normalu KAŻDA broń (poza UZI) zabija 2-3 pociskami, ale trzeba strzelać w klatę i wyżej, a nie walić po kolanach... ale w HC też się nauczyłem grać, bo jak mi ratio spada, to wtedy szybko sobie je ratuję :rolleyes:

 

OK ale na HC mam szansę przeżyć starcie twarzą w twarz z 3 medykami na raz w ciasnym pomieszczeniu nie przeładowując mag'a zdarzyło się nie raz nie dwa

Odnośnik do komentarza

Nie trawię akcji typu wywalam w typa pół magazynka, a on dalej biegnie. A na normalu też często jeden headshot nie zabija (szczególnie pukawki mechanika)

 

najpierw naucz się celnie strzelać, potem krytykuj. Jeśli wywaliłeś pół magazynka w typa to sam sobie jesteś winien. Na normalu KAŻDA broń (poza UZI) zabija 2-3 pociskami, ale trzeba strzelać w klatę i wyżej, a nie walić po kolanach... ale w HC też się nauczyłem grać, bo jak mi ratio spada, to wtedy szybko sobie je ratuję :rolleyes:

 

OK ale na HC mam szansę przeżyć starcie twarzą w twarz z 3 medykami na raz w ciasnym pomieszczeniu nie przeładowując mag'a zdarzyło się nie raz nie dwa

 

Uważam, że jest dokładnie na odwrót - na normalu potrafię przeżyć spotkanie z trzema medykami, bo jak strzelają po ścianach serią to padną od kilku celnych pocisków. Na HC walą na oślep a ja padnę od dwóch pierwszych kul. I to ma być hardcore? Każdy umie walić pociskami na oślep i walnąć przeciwnika w piętę. Dla mnie nie tędy droga. Na HC za dużo przypadków, kamperów. BF to gra, nie symulacja. O ile ostatecznie przyznam rację w kwestii mapy, o tyle damage to pomyłka

 

Ale skończmy dyskusję - przyszedł @Gambler i daliśmy się wypuścić jak dzieci: są dwa tryby, są zwolennicy jednego i drugiego i niech tak zostanie

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Ja moją pierwszą platyne robiłem na normalu(scar)i często bywało tak,że zaczynałem pierwszy strzelać a typ dał rade się odwrócić i mnie ubić mocniejszym gunem,dopiero na HC zobaczyłem ile nerwów nie potrzebnie traciłem.Crazy znalazłem na dachu,więc kosa łatwa :P a on mnie w zwarciu dopadł,jak przeładowywałem RPG,błąd taktyczny,bo mogłem z gunem wpaść :D Co do kos,to są mecze że nie mam żadnej a są mecze po 12-14 kos,dużo na to wpływa czynników,przede wszytkim to czy mnie ktoś wkuvi :P Jak słysze kogoś za mną to się nie obracam,bo nie wiem czy zdąże go zabić,wole z nim wbiec w pole działań wojny :D

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...