Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Mniejsze mapy to i żywiołowość większa.M40 na 12* dobrze ściąga,inne snajperki są zwalone,ale też mi brakuje innych broni z tamtych czasów,no i pepeszy z 75 nabojami w bębnie.

 

12x? Po cholere używać 12x i pozbawiać się możliwości wygodnego ściągania ludzi na krótki-średni dystans? Defaultowa luneta też na luzie daje rade na b daleki dystans(całe Hill np)

uzywajac defaultowej lunety w m21 mialem ratio ok 1 gosc na magazynek ( sciagali mnie z uzi bo nie bylem w stanie ich wypatrzec z takiej odleglosci :)

majax x12 robie 2-3 gosci na magazynek wiec widze poprawe

 

Gdzie ja napisałem cokolwiek o M21? Mówię o M40, M21 i SVD to jakaś porażka jak dla mnie i tak.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Jeśli tak masz, to wychodzisz z gry do XMB i ponownie odpalasz BC2.

 

bullshit - od 25 minut tak robię i nic. loguję, wylogowuję, resetuje i nic, wszyscy mają brak levelu zarówno w vietnamie jak i w podstawce. żenujące (pipi)a drugi cod

 

i pytanko a propo lunet: jak wybrać inną niż x12? ja wybieram sobie m40 i żadnego perka to i tak gra deafultowo daje mi x12. można to zmienić i mieć mniejsze przybliżenie w Vietnamie?

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

 

 

bullshit - od 25 minut tak robię i nic. loguję, wylogowuję, resetuje i nic, wszyscy mają brak levelu zarówno w vietnamie jak i w podstawce. żenujące (pipi)a drugi cod

 

 

 

 

zauwazylem, bo jak dzisiaj gralem w dead nation non stop w prawym gornym rogu mi migales. Jak to zobaczylem to sobie pomyslalem - pewnie gra w bt :yes:. Ja sobie ta gre odpuszczam na tydzien az to naprawia. w swieta nabilem troche i pitol z tego jest. szkoda nerwow.....

Odnośnik do komentarza

Jak wybierzesz np. szybkie bieganie to tak jak w podstawce daje ci 8 razy,tak jak pisałem,dla mnie tylko 12 razy,to ma być snajper a nie biegacz z M40.

 

Recon to nie snajper. A przynajmniej nie tylko snajper.

 

99% ludzi grajacy reckonem siedzi z tylu i wali do wszystkiego co sie rusza. Owszem zwiadowca zaznacza, informuje, rzuca "kule szpiegule" itd, ale wiekszosc graczy gra ta klasa podobnie jak w COd czy innych fps multi.

 

Spotykacie moze aroganckich graczy, ktorzy przez headseta bez ogrodek wyzywaja was "fakami"?... Jak jeszcze raz amerykanski piep(*ony hamburger cos mi powie takiego, osobiscie kupie bilet do New York i zrobie im powtorke 9/11 :verymad:

Odnośnik do komentarza

Może nie 99% ale sporo ich jest,są też tacy którzy,jakby to napisać znają się na wszystkim najlepiej i podczas gry mnie instruują jak mam biec do bazy i walczyć,a jak sam raz powiedziałem 2 debilom"cover me,i going to"b" to szydzili cały czas,próżne amerykańskie dzieciaki,system bezstresowego wychowania doprowadził do pokolenie"nic nie musze,bo nie sprawia mi to frajdy".

 

To chyba CQC a nie CQB :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

lols, dostałem zaproszenie do klanu, TFG, jakies pionki pewnie ;)

 

wole być Lone wolf z klanem PL ;]

 

 

Klany są z dupy są w grach, które nie mają nawet wsparcia dla klanów, besęsu.

 

 

 

No a zgrana ekipa to wiadomka, chociaż grałem ostatnio z 2 kolesiami ogarnietymi, bez komunikacji zadnej - tylko wsparcie polegające na obserwacji - na hill 137 wymietliśmy przeciwników mają po 2k więcej niż reszta ludzi na serwerze. Miałem 5k co dla mnie jest ładnym i zadowalającym wynikiem ^^'

Odnośnik do komentarza

Wczoraj po zagraniu w Vietnam dobiłem 10 lvl i nagle skasowało mi go.Dzisiaj odpalam konsolę i dalej 1 lvl wiecie czy zostanie to naprawione?

 

level wróci, pytanie tylko kiedy. Niestety cały czas jest lipa z serwerami, nie ładuje leveli a zatem też broni, perków. Niestety nie ma żadnych wieści kiedy to zostanie naprawione. było przez chwilę lepiej, ale teraz mamy powtórkę z rozrywki

Odnośnik do komentarza

ja mam wrazenie ze na vietnam przeszlo te najgorsze, najglupsze bydlo z BC2.

Srednio dostaje 5 strzałów w tyl glowy od "snajperów" z mojej druzyny bo myla ciagle teamy.

Pchaja sie pod celownik.

przed chwila gosc sobie stanal z ckm a moi jeden za drugim wbiegali mu... 10 kili w moze 5 sekund...

za minute 1 granatem zabil gosc 8

jak tu grac?

Odnośnik do komentarza

Nie dało się dziś grać jak dla mnie, lagowało co chwilę. Uzbrajam mcom i za chwilę jestem nie wiedzieć czemu 50m za budynkiem z pistoletem z którego nie mogę wystrzelić. Ale pomimo to chce się nadal, jaszcze trochę a BBC2 stanie się moją pierwszą grą w którą gram nieustannie od roku wliczając demo.

spoko ja wczoraj mialem ciekawy bug.

Padlem pokazalo sie menu z wyborem klasy i w tym momemcie podniosl mnie medyk. Ozylem i nadal mialem menu na ekranie... Nie moglem sie ruszac nic tylko skakac po menu.

Zabili mnie znowu, I medyk mnie do skutku podnosil i caly czas nie moglem sie ruszac z powodu menu....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...