Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

a ktos na innym forum po obejrzeniu tego filmiku stwierdzil " nie takie rzeczy sie robilo":D powaznie tak ciezko zrzucic obladowany c4 heli na czolg?

 

Dla ludzi nieobeznanych w QS takie coś może wydawać się niesamowite. Dla niektórych jest to norma. No, może poza zrzucaniem heli na czołg - bo po co? Jak można z samego heli więcej pkt. zdobyć niż w sposób przedstawiony na filmiku.

 

Tą osobą byłem najprawdopodobniej ja ;)

 

 

tutaj się z tobą zgodzę po co zrzucać heli na czołg, nie lepiej rozpieprzyć kilka, po drugie gość gra z kropą albo i celownikiem na ekranie na 100% po trzecie z kim on tam grał? Jakieś osły totalne trzech gości stoi i nie ogląda się na boki. Jeśli zamysłem gościa od początku było zrobienie filmiku w konwencji duke nukem to chylę czoła i powiem tylko, że nie chciałbym grać w jednym teamie z gośćmi przeciw którym grał.

Odnośnik do komentarza

Co jest do k%#rwy nędzy z tymi serverami, wczoraj syf, dzisiaj syf rozjechane jak tajskie dziwki. Staty raz są raz nie ma, akurat w sobote :thumbsup:

Odkąd wyszedł Vietnam to nie widziałem swoich prawdziwych statsów w grze, gwiazdek przy broni również :)

 

Dziś odwaliłem niezłą głupotę - stałem przy czołgu przeciwnika, ale ekipa właśnie wyszła z niego, strzeliłem z rpg i w tym samym momencie wsiadłem do niego - czołg zniszczyłem, ale zaliczyłem suicide :)

Odnośnik do komentarza

gość gra z kropą albo i celownikiem na ekranie na 100%

 

Hehe może być :) Grając swego czasu na piecu w cod 1 a potem w bf 2142 też naklejałem kropę na monitor by kroić bez celowania. Mojej matuli musiałem wytłumaczyć jaki to ważny element ekranu jest i by go więcej nie usuwała podczas sprzątania, myślała że to jakiś niechciany paproch :)

Odnośnik do komentarza

Dlaczego mnie to nie dziwi...przecież hivonzooo to nasz forumowy p.r.z.e.c.h.u.j ktory jest mega z.a.j.e.b.i.s.t.y i w BC2 robił już...wszystko.

Wcześniej obiecałem sobie ze nic nie bede pisał o Twoich wypowiedziach w tym temacie ale juz po prostu nie wytrzymalem :/

 

A grałeś ze mną kiedyś że wysuwasz tak pochopne wnioski?

 

Racja Merson, jestem tak ********* jak Ty :P

Edytowane przez hivonzooo
Odnośnik do komentarza

Ta kropka nie daje nic na ekranie bo strzelając kula ze snajperki randomowo leci we wszystkie strony więc zabicie kogoś jest tak trudne, może jak jest sie z 5m od przeciwnika to coś zdziała :) Postrzelajcie sobie i zobaczycie że po każdym strzale bez celowania kula leci w inną strone :)

 

może odbiegać góra o 0,5cm co z dystansu 10-20m w zupełności wystarczy, aczkolwiek ja nic takie nie zauważyłem. Fajnie komuś kto chce cię skroić wypalić ze snajpy z metra z biodra :D

 

hehe na koniec wyczajcie sytuacje gram z Litwinem przeciw Mersonowi. Litwin krzyczy że ktoś go goni i chyba merson. Obracam się i patrze 20m ode mnie popierdziela Litwin a 5m za nim kolo no to ja za nimi. Litwin wbiegł do wody żeby blachy nie dostać, ja wpadam na plażę i seria po plecach. Druga sytuacja ktoś podłożył ładunek wbiegam za róg z palcem na nożu i metr przede mną Merson.... Bam jeden pocisk... Litwin ubił nas obu buhahaha. Pozdro chłopaki

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

Usłyszałem za sobą świst noża to wiedziałem że to Merson bo campił na mnie przy świątyni,tylko że zobaczył mnie pierwszy,a że ostatnio grając na White Pass zrobiłem głupote i się obróciłem by go zastrzelić,a on przebiegł przez kule i sprzedał mi kose(normal)to teraz wolałem wskoczyć do wody,zważywszy ze ostatnio sporo kos mi nie wchodzi.Sorki Daro za zdjęcie Mersona,ale wydawało mi sie że on robi zamach na ciebie,gdybym wiedział to bym ci dał go ubić :D

Odnośnik do komentarza

Da radę coś zrobić by medycy nie uleczali? Często jakiś pajac za mną chodzi i ożywia mnie przy czołgu wroga...

 

A od czego niby medyk jest? Korespondencyjnie ma bandaże wysyłać na pole walki z respawn pointu? Czy może na PW pytać "Wielmożny Jaśnie Panie, czy raczy Pan sobie życzliwie abym Pana ożywił?"

Odnośnik do komentarza

Eeee no bez przesady. Czasem opłaca się ożywić kogoś w samym centrum walki... Na ten przykład, podkładamy po kryjomu martwego Litwina pomiędzy drużynę wroga i dźgamy strzykawą (ew. walimy z elektrod), Litwin odwala tzw: "numer Łazarza", kosi dwunastu typa z noża niczym w "SHANK"u i mamy wrogów z głowy hehehhe ;)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Zbyt duża wiara w moje umiejętności :P

 

@Litwin nie dziw się, masz już image kozaka wojaka z nożem w ręce. Jak widzę Twojego nicka to mam tylko jedno skojarzenie:

 

cod4knifearticleimage.jpg

 

powoli zaczyna mi się nudzić. gra jest fenomenalna, ale pograłbym już w coś nowego kurde. Jeszcze złotka Assaultem i pozostaje platyna pepeszką i mój prywatny plan zrealizowany

Odnośnik do komentarza

No ja już też czekam na K3,patrząc na rysunek przypominają mi się cudne czasy spędzone z COD4,nigdy nie wybacze jak zarżneli tą serie.

 

P.S.Chore akcje odchodzą,gram na Cold War i ściągnął mnie snajper,na kamerze pośmiertnej widze typka w pierwszej bazie,który wszedł na góre.Po respie podbiegam do niego,nie chciało mi się wchodzić po jego blachy to strzelam z GOL-a do niego,pierwszy strzał nic(odległość ze 40 metrów),drugi na bank w głowe szedł i znowu nic,wkurzam się wbiegam do niego i kosa,typ żyje dalej,w tym momencie się rusza i mnie widzi,sprzedaje mi kose a mój pad ląduje na ścianie :/

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Co racja to racja, zajechali te serię jak stara szkapę. Czwórka to był mój pierwszy i na razie ostatni cod na konsole, w który młóciłem. Przypominają mi się czasy cod1 i cod1 united offensiv na PC w którym to społecznosc robiła mega kozackie mapy. Np: Omaha zrobiona przez graczy zmiatała dokładnością odwzorowania i rozbudowaniem tą z MOHa :)

 

Ps. Bo na Ciebie to trzeba chore patenty stosować by Cię ubić, na bank to był hologram kolesia, podpatrzył patent "holoduke'a" z Duke Nukem 3D hehe

 

 

Odnośnik do komentarza

Gracze w BC2 sami powodują że pada gra drużynowa,od dziś jak nie będzie pewnej polskiej ekipy to gram bez składu,kuva siedze i pilnuje respa na tej mapce śnieżnej co zaczyna się na spadochronie,na tym kamieniu,jakby wzniesieniu koło UAV,czuje się w miare pewnie bo mam za plecami 3 typków i nagle ciach,kosa w plecy.Co to za gra skoro i tak musze oglądać się wokół 360 stopni,po to sobie drużyne wziełem bym mógł zawęzić do 180

Odnośnik do komentarza

Gracze w BC2 sami powodują że pada gra drużynowa,od dziś jak nie będzie pewnej polskiej ekipy to gram bez składu,kuva siedze i pilnuje respa na tej mapce śnieżnej co zaczyna się na spadochronie,na tym kamieniu,jakby wzniesieniu koło UAV,czuje się w miare pewnie bo mam za plecami 3 typków i nagle ciach,kosa w plecy.Co to za gra skoro i tak musze oglądać się wokół 360 stopni,po to sobie drużyne wziełem bym mógł zawęzić do 180

 

Zawsze tak było, albo grasz z kumplami albo sam ; F Rzadko zdarza się jakiś ogarnięty random. Jak tylko mogę to zasuwam z kumplem-siejemy wtedy chaos w obozie przeciwnika a punktów mamy 3-4 razy tyle co pozostali gracze z teamu. Raz jeden koleś (szkop chyba) był nawet na tyle ogarnięty,że jak słyszał soczyste "KUR.WA" kumpla to już ogarniał miny bo wiedział,że czołg jedzie albo gdzieś jakiś snajper kampi :teehee:

Odnośnik do komentarza

Rzadko zdarza się jakiś ogarnięty random. Jak tylko mogę to zasuwam z kumplem-siejemy wtedy chaos w obozie przeciwnika a punktów mamy 3-4 razy tyle co pozostali gracze z teamu. Raz jeden koleś (szkop chyba) był nawet na tyle ogarnięty,że jak słyszał soczyste "KUR.WA" kumpla to już ogarniał miny bo wiedział,że czołg jedzie albo gdzieś jakiś snajper kampi :teehee:

 

Takie "porozumienie ponad podziałami" jest piękne ;) Ja niedawno trafiłem na serię świetnych meczy w Vietnamie, gdzie udało mi się dołączyć do jakiegoś węgierskiego squadu :) Oni po swojemu, ja po swojemu, ale wiadomo było co gdzie robić, że tu naprawić, tam uleczyć. Ale tak jak piszesz, taki mecz to 1 na 10 się trafi jak samemu grasz :/ Żeby chociaż jakiś matchmaking był albo możliwość zawężenia levelu graczy, poczekamy do B3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...