Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

1. No co ty!? Zadny upgrade broni zwiazany z gwiazdka. Dzieki nim nabijasz punkty, szybciej level'ujesz.

 

To za killa wtedy więcej punktów leci? Punkty przecież tak czy siak lecą więc te gwiazdki to chyba tylko dla prestiżu są.

 

Dobra. Za 25 fragow okreslona bronia dostajesz gwiazde brazowa (1000pkt), za 50 srebrna(2500pkt), za 100 zlota (5000pkt). Za trofea w multi tez chyba sa punkty (5tys?). Jesli uda ci sie zabic jedna bronia 1000 wirtualnych zolnierzykow, dostajesz gwiazde platynowa (10000pkt)- w miedzy czasie- do momentu zdobycia platyny- otrzymujesz juz tylko zlote gwiazdy, co 100 fragow. Ta sa tak zwane award points, ktore pozwalaja ci an szybszy progress w grze (level'owanie, odblokywanie broni). Jednak te punkty nie wliczaja sie do punktacji w leaderboards po zakonczeniu rundy. Jasne? :)

 

Ilosc fragow do zdobycia gwiazd np. pistoletem, pojazdami ciezkimi, heli czy granatem jest o polowe mniejsza

 

 

3. To zalezy z kim grasz i gdzie grasz (mapa, tryb). Jak jestes "samotnym wilkiem" (poczatkujacym), to bedzie ci trudniej o dobry wynik. Jak grasz z ziomalami twoje statsy beda lepsze o jakies 30%. Mnie teraz wkurza, ze jak wchodze to nie mam squada, i lece przez cala mape do "centrum" walki. A zawsze jakis patafianiec sie przedrze na tyly, i kosi na respownach (czyli mnie) smile.gif. Jak chesz poszalec assaultem, to graj na mapach gdzie nie ma ciezkiego sprzetu- tryb rush;Valparaiso, Nelson Bay, Cold War, conquest; Arica harbor, Laguna, Oasis..

 

No właśnie ze mnie taki początkujący wilk. Mam nadzieję, że nabierze to tempa bo jak nie to kupuje na PSN dodatek, który odblokuje całe uzbrojenie i nie będę się z tym pieprzył pół roku.

 

Nie cale uzbrojenie, tylko ostatnia bron przy kazdej klasie- w innej skorce, mozna nimi zdobywac gwiazdy.

 

Ja kiedys mysalem, ze im dalej tym lepsze bronie. Ale wszystkie sa bardzo zbalansowane, i od twojego preferencji zalezy czym bedziesz gral. Ja uwlebiam Abakan94 u assaulta, dobry jest tez m416. Widzaiaem tez psychopatow grajacych tylko vintowka. :)

 

musze sie pochwalic ze po wielu probach udalo mi sie zestrzelic pilota helikoptera smile.gif biorac to ze mam dopiero 27 lvl to dla mnie duzy wyczyn smile.gif

 

Moj zloty strzal osiagnalem przy 49 lvl (obecnym). Niestety, niektorym fart sie spoznia, a niektorzy maja go na poczatku :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Nie cale uzbrojenie, tylko ostatnia bron przy kazdej klasie- w innej skorce, mozna nimi zdobywac gwiazdy.

Odblokowują się wszystkie bronie ( w zależności od kupionego DLC albo wszystkie bronie dla konkretnej klasy albo dla wszystkich klas).

Ja zacząłem grac kilka miesięcy temu więc na start kupiłem unlock wszystkich klas. Nie było sensu męczyć się podstawową bronią bez kolimatora nawet jak prawie wszyscy już mają odblokowane bronie. I było warto dla samego Abakana którym cały czas gram.

Odnośnik do komentarza

Podczas "levelowania się" polecam wykonywać wszystkie możliwe dla danej klasy "akcje dodatkowe" - rzucać ammo, apteczki, wskrzeszać, reconem rzucać sensor w sam środek walki (wtedy co chwila assist wpada), naprawiać pojazdy, strzelać z rpg/mortarem w pojazdy, rzucać miny (jak już będziesz miał), no i zaznaczać selectem przeciwników. Warto też wykonywać objectivy - podkładać/rozbrajać ładunki i zdobywać/bronić flag. Wbrew pozorom za samo fragowanie z karabinów nie dostaje się za wiele punktów.

Można też zbierać broń zabitych, a nuż coś fajnego mają :)

Jak się statsy resetowały to trzeba było biegać z podstawowym ekwipunkiem przeciw ludziom z wszystkim unlockami i też było fajnie :)

Odnośnik do komentarza

Brakuje mi czasem szybkosci i precyzji myszki. Ale gram dosc czesto w MOH:AA, ktory wymaga piekielnego refleksu, zwlaszczy gdy gra sie na serwerze gdzie one bullet=kill (dostene bronie KAr, i garand) :)

 

Tez ostatnio mi ciezko znalezc mecze, gdzie sklady sa rowne. Zazwyczaj gram przeciwko "tagom klanowym". A jak znajde w koncu wyrownane sklady, to poza mna nikt nie kwapi sie rozwalic heli albo czolg- siedza takie wystraszone koczkodany za skala, myslac ze sa bezpieczni. :) Panowie najlepsza obrona jest atak, a najlepszym atakiem... jest totalny atak! Tylko blitzkrieg gwarantuje sukces! Zrozumiano szeregowy! Postawa "miesa armatniego" to zloty srodek do zwyciestwa, wojna wymaga ofiar! :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

dzisiaj postanowilem sobie wrocic do bc2 i na dzien dobry 2 bugi...

 

1) Moje kule byly "slepe" strzelalem pojawialy sie X ale nikt nie padal i na koniec mapy w statach oczywiscie pokazuje np 200 wystrzelonych kul 0 hits 0% accuracy. Jedynie z noza moglem zabic. ale tu tez byl random. Bo np zamiast zabijac goscia obok ktorego stalem to padal gosc pare metrów dalej

2) zawsze padalem od jednego pocisku...Mialem pancerz. Rodze sie w bazie slysze swist kuli i padam i np uzi albo m9....

Nie wazne z czego strzelano w mojej okolicy padalem po jednym pocisku... Nie mialem czerwonego ekranu tylko odrazu zgon. Oczywiscie gralem na softcore.

 

az odechciewa sie grac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...