Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

dzisiaj postanowilem sobie wrocic do bc2 i na dzien dobry 2 bugi...

 

1) Moje kule byly "slepe" strzelalem pojawialy sie X ale nikt nie padal i na koniec mapy w statach oczywiscie pokazuje np 200 wystrzelonych kul 0 hits 0% accuracy. Jedynie z noza moglem zabic. ale tu tez byl random. Bo np zamiast zabijac goscia obok ktorego stalem to padal gosc pare metrów dalej

2) zawsze padalem od jednego pocisku...Mialem pancerz. Rodze sie w bazie slysze swist kuli i padam i np uzi albo m9....

Nie wazne z czego strzelano w mojej okolicy padalem po jednym pocisku... Nie mialem czerwonego ekranu tylko odrazu zgon. Oczywiscie gralem na softcore.

 

az odechciewa sie grac

 

może masz po prostu beznadziejne łącze?

Odnośnik do komentarza

dzisiaj postanowilem sobie wrocic do bc2 i na dzien dobry 2 bugi...

 

1) Moje kule byly "slepe" strzelalem pojawialy sie X ale nikt nie padal i na koniec mapy w statach oczywiscie pokazuje np 200 wystrzelonych kul 0 hits 0% accuracy. Jedynie z noza moglem zabic. ale tu tez byl random. Bo np zamiast zabijac goscia obok ktorego stalem to padal gosc pare metrów dalej

Ewidentnie masz lagi. To nie wina gry, cos szwankuje u ciebie na odcinku kabel ethernet -serwer. Jak ja ma lagi, to laduje w kolesia caly magazynek, a zgony zaliczam w dziwnych "okolicznosciach". :) .... Swoja droga, zanim zaczniesz gre, sprawdz czy nie masz "opoznien". Mozna to zrobic w bardzo prosty sposob. Kucnij albo rzuc kule szpiegule- jesli masz lagi w obydwu przypadkach nie wlaczy sie animacja.

 

Mnie wkurza jedna rzecz. Na Valparaiso, na chatce (srodkowy odcinek mapy) jest stacjonarna wyrzutnia rakiet (ta z namierzaniem). Czesto nie moge tam kolesia stracic ze snajpy. Jakby go otalaczlo jakies pole ochronne. Duze dystane ze snajperki to nie jest dla mnie problem (skromny jestem 8)), ale ta miejscowka jakos zaczarowana jest. :)... Na tej samej mapie jedno mnie zadziwia, jak to niektorzy w latarni upatruja oaze spokoju, i nieskrepowanego fragowania. Podlatuje heli, wyskakuje reckoni na latarnie, a ja za "skrzynka" nabijam sobie nemesis'a :)

 

Dajcie mi chociaz skrawek gameplay'u BF3, moge nawet sprzedac za to Killzone 3! Chce zobaczyc te cudo w akcji. :)

 

Fajna kompilacja akcji ( 3:29 fart miesiaca :))

http://www.youtube.com/watch?v=Swxu41ISEP4

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

 

Ewidentnie masz lagi. To nie wina gry, cos szwankuje u ciebie na odcinku kabel ethernet -serwer. Jak ja ma lagi, to laduje w kolesia caly magazynek, a zgony zaliczam w dziwnych "okolicznosciach". :) .... Swoja droga, zanim zaczniesz gre, sprawdz czy nie masz "opoznien". Mozna to zrobic w bardzo prosty sposob. Kucnij albo rzuc kule szpiegule- jesli masz lagi w obydwu przypadkach nie wlaczy sie animacja.

Mnie chodzilo o cos takiego bardziej : Stoi 2 gosci zachodze ich z nozem nagle jeden odbiega i w tym momencie ciacham tego co zostal. I pada ten co odbiegal ;)

Kulku moge rzuciac bez problemu mam animacje.

Duzo gram w L4D2 i tam mam pingi po 30 i bez lagów.

chyba ze Bc2 łączy mnie do jakis z dupy serwerów. Tak jak ostatnio NFS gdzie w lobby bylem jedynym europejczykiem :/

 

Mnie wkurza jedna rzecz. Na Valparaiso, na chatce (srodkowy odcinek mapy) jest stacjonarna wyrzutnia rakiet (ta z namierzaniem). Czesto nie moge tam kolesia stracic ze snajpy. Jakby go otalaczlo jakies pole ochronne. Duze dystane ze snajperki to nie jest dla mnie problem (skromny jestem 8)), ale ta miejscowka jakos zaczarowana jest. :)... Na tej samej mapie jedno mnie zadziwia, jak to niektorzy w latarni upatruja oaze spokoju, i nieskrepowanego fragowania. Podlatuje heli, wyskakuje reckoni na latarnie, a ja za "skrzynka" nabijam sobie nemesis'a :)

 

Patrz jak stoisz. W wielu miejscach jak sie patrzy przez lunete to znikaja tekstury. Wydaje Ci sie ze masz czysty strzal w goscia a tam czesto jakas sciana/dom po drodze jest ;)

Odnośnik do komentarza

mi wpadło właśnie 205 godzin ;)

 

śmieszną akcje miałem dzisiaj - na harvest day jako atakujący jechałem sobie czołgiem i po kilkunastu metrach po wyjeździe z bazy mój czołg stał się niewidzialny ;p nie miałem celownika, mogłem go naprawiać itp ale nie widziałem tekstur. Szkoda ze inni go widzieli a ja nie ;p

Odnośnik do komentarza

pewnie ze sie spotkamy, póki co jednak dalej skupiam sie na BC2 jeszcze. Zbyt dobra gra żeby ją zostawić :)

 

dzisiaj sie powkurzałem bo cisnął nas ostro na rushu w Valaparaiso squad 50lvl - żeby jeszcze grali normalnie to ok, ale desantowali się z heli gdzieś po bokach planszy na skałach, ze ciezko było ich sciagac ;/

Odnośnik do komentarza

Zdradz mi maztika sekret, ktory pozwala ci grac z oponentami majacymy nie wiecej niz 20-30 lvl. Jak ostatnio wskoczylem do ciebie (nie pierwszy raz), to maskarowalem kolesi niewiarygodnie (5 razy z rzedu pierwszy)- niestety wyszedles po 1 rundzie z toba. :) Ja obecnie trafiam na rundy z psychopatami, gdzie co najmniej 4 typow ma klanowe tagi i oczywiscie 50 lvl. Moze dlatego ze gram po 21... Jak narazie to jest najbardziej wkurzajace w tej grze.Teraz polowe czasu spedzam na szukaniu "normalnego" meczu. <_<

Odnośnik do komentarza

@Litwin - no wiadomo, ale czym innym jest bieganie po bokach i na plecach przeciwników, a czym innym wskakiwanie na drzewa i chowanie się w nedostepnych miejscach na mapie ;)

 

@Matzika - ostatno też tak miałem, na valdez wjechałem czołgiem w bok bradleya, wystrzeliłem i zwiecha konsoli :D

 

 

edit:

wtf z tym valdez?! rozwalam ostatnie A, bronie punktu, przewaga nad reszta graczy ze 2000, a tu zwiecha o_O nic specjalnego nie wybuchło, nic. jajebie

Odnośnik do komentarza

Przed chwila koles zasadzil mi kose 4 razy. 3 razy na respownie-pjawiam sie i nagle ciach! Sie wkurrwic mozna!... ostatnia kose dostalem gdy za plecami mialem wsparcie dwoch ziomkow. Super, nie ma to jak zaufanie do ziomkow <_< 4 godziny, i zadnej dobrej ekipy.

 

Powiedzcie, ze wam tez sie zawiesza sie konsola gdy korzystacie z UAV na Oasis (zwlaszcza jak sie zaczynaja zabudowania). Z 15 razy mi sie tak zawiesila. Poza tym na tej mapie spadek framerate czasami jest tragiczny.<_<

 

Ukarzyciel toć nie beda na czołówke lecieć tongue.gif Jak trafiam w mecze ze skład jest dupny i nie idzie pograć to skupiam sie na fragach.

Jak dopadna respownow i miejscowki obok, to jedyna opcja jest exit.

 

Ps. Koles ktory mnie dzisiaj upokorzyl ma 9 miejsce w rankingu (Sweden). Litwin licze ze sie zemscisz na nim. Pukniesz mu 4 kosy w rundzie stwiam flache, nawet dwie :) pozdro

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...