Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

no ale jak grasz klasą np. Assaultem i weźmiesz z ziemi broń Recona to nie zmieniasz wyglądu - dalesz masz wygląda Assaulta ale wyposażenie Recona. to akurat jest normalne.

W moim przypadku coś sie powaliło bo w ogóle nie miałem broni głownej, i defi + C4 co jest niemożliwe :D

ten bug jest wkurzajacy jak oni go mogli nie naprawic :/ mial ostatnio akcje ze mialem medyka ale mialem mortal

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Ostatnio ogladalem akcje kolesia o ksywie Therussianbadger. Czasami sa niewiarygodne. Fakt, ze gra przeciwko malo doswiadczonym graczom, ale robia wrazenie, jak np rzez przy helipadzie, w sumie 2 rzezie... 2:04 min (swoja droge, kolesie respwnujacy sie niezbyt ogarnieci :))

http://www.youtube.com/watch?v=1o_0O63PXlQ

 

Raz z nim gralem, ale zwial po pierwszej bazie, gdy miazdzylismy jego team :)

 

Zauwazyliscie ze sporo osob spada z gry, jak odpala sie ostatnio m-com. Nikt nie chce miec w stats'ach zbyt duzo porazek. he he

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Ostatnio robię dość częste odświeżanie stron z rankingami i jedno mnie leczy,co chwila w nemesis dog tags mi dolicza zgony,ale już w tych zdobytych nie,po (pipi) mi taka strona :P skoro to działa tylko w jedną stronę.

abys wiedzial na kogo polowac :teehee:

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

mam taki problem.

Czesto gram bez skladu bo chce sie delektowac cisza i spokojem.

niestety wtedy gra zmusza mnie do sluchania gadki wszystkich ludzi w grze....

ktos tez ma taki bug?

Jaki to problem dołączyć do składu i wyciszyć towarzyszy?

to nic nie rozwiazuje.

Bo czesto wychodze na tyly wroga.

Kampie gdzies na drzewie i sobie fraguje.

to wtedy zawsze ktos z mojej druzyny rodzi sie i zamiast sie zczaic stoi jak idiota i zaraz mnie zabijaja :P

ale jakie armory niby Ty chcesz sumować, lol

 

np czolg 2 gosci perkiem lepszy pancerz. czy pancerz dostanie 2x + 50% czy tylko raz ;)

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Ostatnio coś się dzieje z serwerami. Jak dobrze idzie to jakieś 20 minut serwer u mnie wytrzyma i mnie rozłącza. Wczoraj i dziś tak mam. U was Panowie w normie?

ja takich problemow nie mam.

za to ostatnio dolaczyly do mnie nowe bugi.

Nie moge ustawic eq dla szturmowca i enga.

jak cos zmienie w 1 np dam u szturmowca magnum ammo to automatyczniez mienia mi sie perk to wybuchów u enga na magnum ammo... i w druga strone.

Tak samo w kazdej klasie ( rowniesz tych SA) moge ustawic inny pistolet. tylko nie w szturmowcu i engu bo sa powiazane i ustawiaja sie takie same

Odnośnik do komentarza

To multi ma coś w sobie,bo jak tylko gram to od razy modem mi wariuje i wywala mnie z meczu,średnio raz na 10 meczy.Nie grałem przez tydzień więc zapomniałem jakie to wkurzajace.Do tego kille normalnie liczy,a blach już nie,jak przy B3 tego nei poprawią to nawet jak gra będzie super,to problemy z multi ją zabiją.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Ograłem Black Klopsa. Ograłem Killzone 3. Ogrywam demko Crysis 2. Poczytałem o Homefront. I wiecie co ? Jadę dzisiaj z powrotem po BC 2 :D Miałem moment ze już rzygałem tą gra po ponad 100 godzinach online, ale teraz po dłuższej przerwie jak obejrzałem ten filmik powyżej to znowu mam ogromną ochotę pograć.

 

Jednym z powodów sprzedania BC2 było też to że nikt ode mnie ze znajomych już nie grał. A wiadomo, że największa frajda jak się gra w kilka osób :) Dlatego chętnie bym z kimś pograł. Jak ktoś jest chętny do wspólnego grania to niech da znać tutaj albo na gg (2742484).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...