Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zrobić platynki każdą bronią medyka, i zostały mi dwie bronie: T88 i MG3. Crapy jak konto po wuju. Przy T88 przed chwilą prawie że nie odgryzłem analoga :/ Ku.rwa, chińskie gów.no na fajerwerki i kapiszony :/ MG 3 nieco lepiej, ale snajpienie z tej broni to oksymoroniczne dość stwierdzenie...

Odnośnik do komentarza

Ja nawet ostatniej broni medykiem nie mam nawet odblokowanej :)... Nie rozumiem dlaczego spora czesc graczy twierdzi, ze to przegieta klasa. Owszem magazynek jest dosc pojemny u medyka, ale mam wrazenie ze strzelam kapiszonami (na NORMALU). Medyk wymiata, jak gra sie przeciwko malo doswiadczonm graczom.

 

Ps. Moja konsola w koncu zaliczyla zgon, 2 tyg. po uplywie gwarancji. Gratulacje dla konstruktorow PS3, wiedza kiedy ma sie spieprzyc! :diablo:... Obecnie gram na pozyczonej. :)

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Ja nawet ostatniej broni medykiem nie mam nawet odblokowanej :)... Nie rozumiem dlaczego spora czesc graczy twierdzi, ze to przegieta klasa. Owszem magazynek jest dosc pojemny u medyka, ale mam wrazenie ze strzelam kapiszonami (na NORMALU). Medyk wymiata, jak gra sie przeciwko malo doswiadczonm graczom.

 

Ps. Moja konsola w koncu zaliczyla zgon, 2 tyg. po uplywie gwarancji. Gratulacje dla konstruktorow PS3, wiedza kiedy ma sie spieprzyc! :diablo:... Obecnie gram na pozyczonej. :)

teraz moze nie ale kiedys medyk + m60 + hc i to byl niezniszczalny czolg. Ktory wpadal w baze jak Arnold w commando z kosiarka w rece ;)

mg3 jest genialne tylko obowiazkowo do niego zmniejszanie rozrzutu

Odnośnik do komentarza

Medyk ma to do tego, że prowadzi ciągły ogień, a przy rozrzucie wpadają headshoty. Można z ciągłym ogniem gonić lub namierzać, a jak dodać do tego mnóstwo punktów z uleczeń, to mamy klasę prawie idealną. Prawie, bo przeciwko ciężkim pojazdom jest ciężko.

 

I nic tak nie cieszy jak wejście na pełnej kur.wie do pomieszczenia pełnego wrogów i zabicie 3-4 na wstępie.

Odnośnik do komentarza

Tu na ratunek przychodzi zaczątek strzelania z biodra, potem jak pojedynek się wydłuża to mdokłada się celowanie. Jak ktoś nagle wypada “zza krzaka” to nie bawię się w celowanir, tylko pełna para w spust i urrrrra s.ratatata. Dużo graczy z małym magazynkiem w 1v1 pragnie przycelować, medyk nie musi. Ofkoz doświadczony gracz widząc cię pierwszy skosi cię byle czym engim czy assem, wtedy tylko refleks i headshot może poratować już ;)

Odnośnik do komentarza

ja gram w większości medykiem i stwierdzenie ze 'bron xx' jest do dupy to pieprzenie - nabilem platyne w m60, type 88, teraz rpk - kazda bronia cisnie sie troche inaczej ale nie powiedziałbym ze ktoras jakos bardziej odstaje.

 

Faktem jest ze wjazd na plecy przeciwników i zniszczenie 4 gosci na jednym magazynku daje rade, ale w przypadku 1v1 tez sie da - wystarczy zgrać atak z unikami na bok i juz jest lepiej. Granie głównie w półdystansie ew. na długim dystansie sprawdza się u mnie najlepiej - nie ma jak sciagnać z LMG headshotem snajpera oddalonego o pół mapy (a gram bez optyki).

 

medyk jest fpytke, tylko - jak z każdą klasą - trzeba nauczyć się nią grać ;]

Odnośnik do komentarza

Ja akurat rozumiem zachwyty nad tą klasą. Masa punktów za uleczanie + duży magazynek. Ktoś wyżej napisał, że w starciach 1 na 1 nie ma szans. Wszystko zależy od umiejętności gracza. Kiedyć medyk to był tank prawie nie do zabicia. Teraz jest trochę inaczej - ale dalej (jeśli ktoś potrafi grać) to bardzo ciężko zabić.

 

W każdym razie każda klasa ma wady i zalety .... i to jest w tej grze piękne :)

Odnośnik do komentarza

sobie obejrzyj to, a przede wszystkim - myśl logicznie i nie bądź samolubem ;]

 

Powiedział Serdżu, po czym odpalił BFa i zajumał dla relaksu pare killi ;D

 

Zrobiłem ten pie.przony Demolition 2.0 !! Z grubej rury na końcu, triple kill i 21 kili ogółem. No, to jeszcze Brutus. 4 skorpiony do ubicia ;p

Odnośnik do komentarza

Akurat tu sytuacja byla inna. Kolesie ledwo ze swojego campa wychodzili, a ja nie jestem z tych co czekaja az ktos przyjdzie. Polecialem sobie na ich baze, akurat wyszly 2 malpy, polecialy 2 kosy (2x zloto), a kilka metrow dalej srebrny szturmowie :rolleyes:

 

W sumie to ja tez powinienem wyslac kilka takich wiadomosci bo na atacamie nam heli kradli i byl gwalt na respie bo moj team nie potrafil ogarnac heli.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...