Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wczoraj 1/3 listy znajomych grała w BC2, w sumie ja też :] W czasie wyłączenia PSNu nadrobiłem trochę zaległości w innych grach, ale z BC2 mało która gra ma jakieś szanse :]

 

U mnie to samo :D BTW, też tak macie, że po dłuższej przerwie z online zbieracie baty? Wczoraj grałem całe popołudnie, a jakoś nadal nie mogę powrócić do poziomu sprzed miesiąca :/

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy wiesz, ale jeśli druzyny są ogarniete to włąśnie tak sie robi - zamiast siedzieć jak kaczka na jajach i czekać na atak, obrońcy lekko wychodzą do przodu żeby oddalić linie ataku od ważnych punktów. Jeśli się da - oddalić jak najbardzej. Przynajmniej ja tak staram się grać, bo defensywa to nie tylko odpieranie ataku, ale skutecznie i mocne odpychanie atakujących ;)

 

@Antares - moje pierwsze 5 minut było takie, ze nie wiedziałem co jest co. koniec rundy - punktów 50. Nastepna runda to było odzyskiwanie pamięci i skilla - kolejne mecze to same Ace Piny ;]

Odnośnik do komentarza

Tak zgadzam sie, ale problem jesli mruga mi punkt i trzeba wylaczyc bombe. A oni zamiast to wspierac nadal leca do przodu. Wczoraj trafila mi sie dobra gra, padla baza B i zostala A w pierwszej lini. Wszyscy skupili sie na jej obronie + wsparcie czolgu... duzo czasu strona atakujaca stracila zeby przejsc do kolejnej linii.

Odnośnik do komentarza

Cos w tym jest, chociaz zwalilem to na Lagi. Wczoraj mialem taka akcje ze wybieglem na wprost goscia i wyprulem cala serie w niego az pokazal sie krzyzyk potwierdzajacy trafienie. Koles zabil mnie swoim shotgunem. Patrze a on ma 100%. Trafienie mialem na 100% ale pewnie zginalem wczesniej. Lagi moga robic swoje, zwlaszcza po niedawnym odnowieniu PSN.

Odnośnik do komentarza

Hmm, no ja narazie raczkuje (wczoraj wbilem 3lvl = noob w Bad Company 2). Kurcze, wiec rozumiem ze to dosc czesto sie zdaza? Chyba jednak nie jest na tyle w(pipi).... skoro tyle ludzi nadal w to gra :) W jaki tryb najczesciej grasz Litwin? Ja glownie rush i wczoraj wieczorem Squad DM. Przy fajnej ekipie mozna sie niezle bawic. Gorzej jak Ty masz 10 Kills a oni po 1 albo 0.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pokazalem troche rozgrywki mojemu szwagrowi ktory jest generalnie PC'towcem i bez myszki do FPS'ow nie podchodzi (mowilem mu ze to tylko kwestia czasu i wprawy). Na szczescie gra w dosc dobra pozycje bo Call of duty 2 (ktore IMHO mialo jedno z lepszych multi). To mu generalnie szczenka opadla. Kiedy zobaczyl ze krycie się w domku (pipi) dało bo granatnikiem ktos wyrwal polowe sciany a potem w pokoju zagrzmialo bo stojacy obok abrams zaczal puszczac salwe do nadjezdzajacego pojazdu przeciwnika (mialem dosc glosno w 5.1). Skwitowal... to jest k... wojna :)

Odnośnik do komentarza

To nie lagi,te problemy z detekcją są znane od dłuższego czasu.Jak ciebie zabije to boli,ale jak przebiegnie przez shotguna i wbije ci kose to boli w uj :P

 

Wczoraj sparing przed turniejem. Odwracam sie a tam typ leci na mnie z nozem. Wyciagam podwieszony shotgun, wale mu w pysk z 2-3 metrow. Typ ginie, ale nie przeszkadza mu to zasadzic mi kosy z 2 metrow. Cuda na kiju z tym nozem sie dzieja. Jak juz sie podchodzi do typa i naciska R2 to nastepuje cudowne "dociagniecie" do przeciwnika. Wkur.... mnie to okropnie. Nie wiem czy wy tez tak macie czy tylko ja mam takiego pecha, ale jak chce wbic kose to srednio co druga blahe musze brac na 2x a mnie zawsze raz wystarczy pociagnac :confused:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...