Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

zabity to polak ;)

Ale te filmy smierdza ustawkami...

poza takimi oczywistymi jak jakis glupi snajper sie gdzies ustawia i nie patrzy za plecy to jest pare filmów gdzie obok niego spawnuja sie wrogowie. Patrza na niego, nie strzelaja i ustawiaja sie do kosy...

Odnośnik do komentarza

po dłuższej przerwie wróciłem do gry, brakowało mi jednak tego klimatu. To chyba jedna z 3 gier, które autentycznie lubie i chwale.

 

Zacząłem sobie shotgunami grać - Assault, 870 Combat + Slugsy + C4 = zupełnia inna gra. na bliskie dystanse wspaniałe, na dalekie dobre (ściąganie snajperów headshotem z odległości połowy mapy - bezcenne), a i na czołgi i pojazdy dobry (C4). No i trolowanie ludzi z rzucaniem C4 na 10 metrów - prawie jak granaty, kupa śmiechu :D

Odnośnik do komentarza

Siema! Warto zakupić BF2 biorąc pod uwagę, że swoją przygodę z fpp na konsoli zacząłem od KZ2 (sporadycznie) i tak na dobrą sprawę dopiero KZ3.

KZ3 przyzwyczaił mnie do dużej ilości killów (ponad 13 tys. ok. 230h online, ratio 1.94 ogółem w Strefie Wojny 2.04)

 

Czekam na BF3 - zamówienie już złożone, ale do jesieni daleko i teraz czy warto zapoznać się wstępnie z tytułem, czy lepiej poczekać na BF3? Myślicie, że tytuły zazębią się na tyle aby wprowadzić się w rozgrywkę jeszcze w BF2?

 

1. Jak jest z używkami? Jest jakiś key, który trzeba aktywować przed przystąpieniem do rozgrywki online, czy można śmiało zamówić używkę na allegro?

2. Czy to prawda, że BF2 jest pełen hakerów?

3. Jak jest z lagami? Czytałem, że sporo osób narzeka.

 

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdr.

Odnośnik do komentarza

Warto. Kupujac uzywke pograsz ale bedziesz musial dokupic pakiet VIP ktory doda Ci kilka trybow na niektorych mapkach. Kup nowke. Chodza w sklepach ponizej stowki. Ta gra jest tego warta. Ja mam na polce COD'y, K2, K3 itd.... ale to wlasnie przy BFBC2 spedzam ostatnio mnostwo czasu. Zupelnie inne multi. Ostatni raz bawilem sie tak w COD3 kiedy pojawily sie czolgi oraz inne pojazdy. (cod waw tez je mial)

Odnośnik do komentarza

Warto. Kupujac uzywke pograsz ale bedziesz musial dokupic pakiet VIP ktory doda Ci kilka trybow na niektorych mapkach. Kup nowke. Chodza w sklepach ponizej stowki. Ta gra jest tego warta. Ja mam na polce COD'y, K2, K3 itd.... ale to wlasnie przy BFBC2 spedzam ostatnio mnostwo czasu. Zupelnie inne multi. Ostatni raz bawilem sie tak w COD3 kiedy pojawily sie czolgi oraz inne pojazdy. (cod waw tez je mial)

 

Dzięki Aki. Jakby ktoś miał chwilę i mógł odpowiedzieć na moje zapytanie w punktach, to wówczas będę wdzięczny. Wiem już, że muszę zamówić ze sklepu.

Odnośnik do komentarza

1. Jak jest z używkami? Jest jakiś key, który trzeba aktywować przed przystąpieniem do rozgrywki online, czy można śmiało zamówić używkę na allegro?

2. Czy to prawda, że BF2 jest pełen hakerów?

3. Jak jest z lagami? Czytałem, że sporo osób narzeka.

 

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdr.

 

1. Nie ma. Jest vip code dajacy dodatkowe mapy

 

 

2. Kompletna bujda

 

3. Lagi sie zdarzaja. Jest tez cala masa dodatkowych bledow jak chociazby z(pipi)... hitboxy, magiczny noz itp itd

 

Ogolem jednak warto zagrac w to multi. Tylko mozesz przezyc nierzadki szok kulturowy po migracji z KZ :rolleyes:

 

 

Odnośnik do komentarza

Szok kulturowy to fajna nazwa na to zjawisko. Generalnie nigdzie nie bedziesz bezpieczny ale docenisz tez jak milo miec wsparcie obok siebie. Kiedy schowasz sie za murkiem albo w domu i po 3 minutach nie bedzie juz murku albo z domu zostanie tylko jakis fundament... ehh te abramsy, granatniki i inne rzeczy. A jak biegniesz przez pustynie slyszac nadlatujacego Apache to modlisz sie o krzak lub kamienie ktore byc moze skryja Twoja marna postac :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wrocilem z BC2 do COD WaW tak na godzinke. W kazdej grze mialem KD ok 1,6 albo 2,0. Jakas taka prosta mi sie wydawala. Chociaz przyznaje ze w BC2 zgodze sie mocno z Litwinem w kwestii odrodzenia. Mialem kilka sytuacji gdzie ledwo sie pojawialem i od razu seria w plecy. Nawet nie zdazylem kroku zrobic. Sredni KD mam 0,79. Tydzien temu bylo 0.6. Za 2 miesiace moze bedzie powyzej 1 :) Ale nie chodzi o to. Jak gralem w COD to patrzylem mocno na KD i sie w(pipi)ialem jak mialem ponizej 1.0. Tutaj chce sie cieszyc rozrywka. Nawet jak s(pipi)e jakas gre i bede mial KD 0.3 to chce z usmiechem klikac JOIN i grac dalej. Bo nerwow to ja mam na codzien duzo a gra ma mnie odstresowac :)

Odnośnik do komentarza

Fajnie dzialalby system CS. Zabiles kompana, kolejna runde zaczynasz od smierci. Ale dzialalo by tylko w trybie seek and destroy w COD. Brakuje mi tego w BC2. Gra gdzie kill i czekasz do konca.... bez respow...

 

Dzieki bogu, tego nie ma w BFBC2. Na tak poteznych mapach by sie to nie sprawdzilo. Wyobrazam sobie ta dzika walke o kazdy pojazd, i permamentne kampienie, co by przedwczesnie zgonu nie zaliczyc. Respown po 5 sekundach jest idealnym rozwiazaniem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tez tak kiedys myslalem, ze te pierwsze bronie sa slabe. Ale uwierz mi, wszystkie sa swietnie zbalansowane (oprocz Vintowki, nie moge tym szajsem grac). M24 (ta pierwsza snajpa) oraz GOL to dwie najlepsze snajperki, a M94 uzywaj jak kampisz z bardzooo odleglych miejscowek- co najmnije dwie bazy. Jak wspominalem wczesnije, co kto lubi i co komu odpowiada. Kazda bronia mozna wymiatac.

 

Vietnam to dobra odskocznia, w momencie kiedy ci nie idzie w "podstawce", bo trafiasz na zbyt dobre ekipy. Wybierz Assualta, ak94 i wybijaja zoltkow tudziez hamburgery. Feeling broni kaptalny, gameplay troche idziew kierunku COD, ale miod nadal duzy. Polecam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...