Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem i na 1659 kos byłem koszony 328 razy. Całkiem nieźle IMO.Graliśmy dzisiaj z Mersonem i Jabolem z niezłymi wymiataczami na CQ na Arice. Pykali nas miło, choć 10 kos złapanych, z czego 7 złotych. Miałem tak samo przyjemność (lub nieprzyjemność) zagrać przeciwko 4 typkowi na świecie - DaZzy_94. Tak jak myślałem, bez przerwy napierniczał z helikoptera :whistling:

Nie mogłem go skosić :(

 

 

Mogłeś się rzucić z budynku i wbić mu kose w locie :P Ja straciłem 330 kos na 6100 wbitych,też całkiem,całkiem ale może nie powinienem pisać bo Mazzeo zaraz tu wpadnie :P

Panowie, nie jest tak różowo, jak piszecie. Jeśli patrzyliście na swoje statystyki na bfbcs.com to nemesis dogtags nie obejmuje kos zadanych przez tych którzy nie mają konta na stronce, w rzeczywistości straciliście ich trochę więcej :]

Odnośnik do komentarza

Ustawka forumowa by się mocno przydała, aczkolwiek wiem, że ciężko ekipe zgarnąć tak dużą - fajnie by było w ogóle sie ogarnąć, od czasu do czasu z ekipa z foruma. Kto tu w ogóle tak intensywnie gra - litwin, merson, rozi z nimi gram (+ QPA Clan), reszty nawet na 'polskich serwerach' nie widze ;< A community na PS3 Site widziałem swietne mają, podoba mi sie, ze u nich tyle osób tam siedzi.

Odnośnik do komentarza

Ustawka forumowa by się mocno przydała, aczkolwiek wiem, że ciężko ekipe zgarnąć tak dużą - fajnie by było w ogóle sie ogarnąć, od czasu do czasu z ekipa z foruma. Kto tu w ogóle tak intensywnie gra - litwin, merson, rozi z nimi gram (+ QPA Clan), reszty nawet na 'polskich serwerach' nie widze ;< A community na PS3 Site widziałem swietne mają, podoba mi sie, ze u nich tyle osób tam siedzi.

 

A no mamy swietna ekipe na ps3site :D

 

 

Zrobilem sobie nowe konto zeby obczaic ile sie nauczylem przez 600h tutoriala. Ratio po 3h prawie 3, spm prawie 300. Zobaczymy co bedzie dalej . Magnum ammo brakuje jak cholera. Na WP biegaly malpy z usasami i strasznie mnie wkur... te ich ciagle czujki.

Edytowane przez rpgfan
Odnośnik do komentarza

Mam trochę dziwne pytanie - jak wygląda w końcu sytuacja z ceną Vietnamu? Czytałem jakiś czas temu (chyba nawet tu na forum, muszę przejrzeć temat), że komuś udało się kupić dodatek mimo że brakowało paru mu zł.

 

W PSS aktualna cena DLC to 47PLN. Sam mam w portfelu jedynie 37PLN z groszami, ale kiedy wybrałem opcję zakupu nie pokazał się standardowy komunikat o braku funduszy, a jedynie pytanie czy na pewno chcę kupić dodatek i że pozostanie mi jeszcze kilka zł w portfelu (jakim cudem?).

 

Nie potwierdziłem póki co, ciekawy jestem jak to w końcu wygląda.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

A masz synchronizacje karty z kontem? Jezeli brakuje Ci kasy w portfelu to pobierze Ci brakujaca reszte z karty ;]

Jak synchronizuje sie karte z kontem? Sam chętnie bym kupił vietnam ale mam tylko 43 zł na PSN. Myślałem że jedyny sposób to doładować konto na co najmniej 20 zł.

Edytowane przez Jeez_PS
Odnośnik do komentarza

Tak generalnie to również wyrażam chęć jakichś ewentualnych meczy forumowych. Głównie w celu praktyk i wyrobienia się, bo moje ratio jest jak widać żałosne :D Inna sprawa, że wiele to się nie ograłem, a rozgrywek z naprawdę fajnym i zgranym teamem to miałem tyle, co kot napłakał.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj po południu/wieczorem nie miałem najmniejszych problemów. Natomiast to, co się działo dziś po południu pobiło wszelkie rekordy.

 

Kilkanaście meczy pod rząd i każdy identyczny - 3/4 sytuacji w których mogę pakować w gościa stojącego 2m dalej jeden-dwa magazynki, a ten nadal jest cały zdrów (po czym ja padam od jednego strzału). W ciągu jednego tylko Conquesta miałem sytuację, gdzie kilka kos pod rząd poszło się kochać.

Przykład - zachodzę od tyłu jednego kampera, ładuje mu kosę prosto w plecy, animacja jest, jucha tryska wesoło... po czym gość odwraca się i oddaje mi:) I coś takiego jeszcze parę razy.

 

Wprawdzie mam przegrane dopiero paręnaście godzin, ale takich cudów/lagów jeszcze tu nie widziałem. Czyżby zaczynały się podobne cyrki z serwerami, jak w wypadku Uncharted 2?

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Spodziewałem się czegoś takiego po lekturze tematu, ale nie sądziłem, że wszystko na raz zbombarduje mnie w ciągu godziny gry :P Niemniej, zdarzają się gry niesamowicie miodne, aż ciężko czasem opisać radość płynącą ze świetnej gry i kumatej ekipy. A po paru minutach spadam na ziemię kończę żywot metr od spawnu, bywa :]

Odnośnik do komentarza

Tak się wczoraj zastanawiałem... Jak wszyscy wiemy M95 ma największy damage ze wszystkich karabinów snajperskich. Jeżeli dodamy MA, to damage będzie jeszcze większy, czyli "wyjeżdżający za pasek". Czy ten damage jest w takim razie zwiększony, czy też nie? Czy nie lepiej wybrać MA do GOLa i wtedy mieć damage zwiększony na maksa, oraz maksymalną celność? :potter:

Odnośnik do komentarza

tak jest zwiekszany.

na normalu masz 100zycia. z ceramiką 125.

Normalnie m95 i gol zadaja po 100 dmg do parunastu metrow. z MA zadaja 125.

po parunastu metrach dmg zaczyna spadac do 55 ( 70 z MA)

 

Bez MA strzelajac z wiekszej odlegosci nawet z m95 nie zabije sie wroga na HC ;)

 

btw gol jest lepszy. Szybszy reload. Wiekszy dmg w glowe, Jedynie pare metrow szybciej dmg zaczyna spadac niz w m95

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...