Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

to dziwne bo łącznie mam już wymagana ilość.

1 platynę

1 srebrną

8 złotych (większość wielokrotnych)

 

BTW miałem właśnie ciekawą akcje jako atakers na White passschowałem się na pierwszym respawinie pod tą anteną z tyłu przed mortarem i nagle dostałem z UAV , zdążyłem się zrespawnować i zrobić spokojnie gościowi kose. Dziwne bo jak gram na defenders to ledwo moge wbić kose w kogoś przy UAV i nie ma czasu żeby uciec a tu spokojnie ktoś siadł do UAV + mój respawn trwał kilka sekund. .

 

EDIT: właśnie wbiłem kolejną srebrną gwiazdę i wskoczyło ale pod koniec gry wywaliło mnie z serwera bez żadnego komunikatu i nic nie zapisało ;/

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Panowie, do ustawki forumowej zapisało się 17 osób:

 

1. Carolek

2. SpacierShark123

3. RoZiPL

4. merson_

5. dApo_87 (jak termin dopisze

6. szpic ( jesli bedzie przed 20 )

7. Ukarzyciel

8. zaq123456(jak termin dopisze)

9. __bercik07 (psn: kapuan1)

10. Litwin_PL w dni powszednie po 20,w weekendy non toper

11. qrAq

12. Pryxfus (jak termin przypasuje)

13. fourtyforth

14. biskvp76

15. Maztika

16. septorith

17. MYSZa7_PL

 

Myślę, że już czas ustalić termin rozgrywki, zasady, mapy, ograniczenia klas i broni, czy jest to jednorazowe spotkanie itp. itd. Tak więc zgłaszajcie swoje propozycje.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

grajmy ta forumowa ustawke jak najszybciej bo wyszukiwarka z bc2 doprowadza mnie do szewskiej pasji.

dolaczam do gry -> defender

zwiana stron -> nagle znow z dupy defender.

wychodze z gry.

dolaczam do nowej gry -> znow defender :ninja:

 

do tego fala ludzi z 2-10 lvl ktorzy biegaja jak powaleni albo skacza w przepasc

 

ps ja tez prosze jakis dobry sklad!

nie bez powodu mam 325 team killi :D

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Najlepiej by było zagrać jutro wieczorem albo niedziela wieczór, bo w piątek i sobotę frekwencja może nam nie dopisać. Na jutro myślę, że już nie wyrobimy by wszystkich poinformować więc myślę niedziela najlepiej.

 

Żadnych zasad, ograniczeń klas, broni i innych bzdur, to jednorazowa ustawka dla funu, a nie ciśnieniowców co im tamto i siamto nie pasuje. A czy będzie więcej ustawek może cyklicznych, zależy od ilości ludzi i komu się odechce, a komu się jeszcze bardziej zachce po tej.

 

Mapy takie żeby się coś działo, a nie byśmy sie 5 minut szukali, także coś ala:

Rush: Valparaiso, Arica, Cold War.

Conquest: Arica, White Pass, Nelson Bay

 

Co do tego kto z kim chce być w składzie zostawmy to na ustawkę tam się pomiesza jak komu będzie pasowało.

 

Jak komuś się chce niech roześle info do ludzi z listy, że ustawka w niedzielę o 20, na jutro już za późno jest by informować ludzi. Ja powysyłam te info później, ale jak ktoś mnie uprzedzi niech da tutaj znać komu wysłał itp.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ustawka w niedzielę 10 lipca o godz. 20.

 

Wyślę to info zgłoszonym na PM i prawdopodobnie PSN.

 

Jeśli ktoś przyjmie do wiadomości termin zanim go o tym indywidualnie poinformuję, niech mi napisze PMke lub na PSN, będzie mniej wysyłania później.

 

Użytkowniku foruma, jeśli nie ma Cię na liście, a będziesz chciał z nami zagrać wbijaj śmiało w terminie jak wyżej.

 

Lista zapisanych:

 

 

1. Carolek

2. SpacierShark123

3. RoZiPL

4. merson_

5. dApo_87 (jak termin dopisze

6. szpic ( jesli bedzie przed 20 )

7. Ukarzyciel

8. zaq123456(jak termin dopisze)

9. __bercik07 (psn: kapuan1)

10. Litwin_PL w dni powszednie po 20,w weekendy non toper

11. qrAq

12. Pryxfus (jak termin przypasuje)

13. fourtyforth

14. biskvp76

15. Maztika

16. septorith

17. MYSZa7_PL

18. Jeez_PS

19.

20.

21.

22.

23.

24.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja mam w sumie zabawe z tymi kosami porządną, generalnie przegiete momentami te kosy sa w druga strone jak centralnie biegniesz na kolesia i zabijasz go noże mimo, że on w Ciebie strzelał. No ale trzeba płacić za nie celowanie w głowę ;)

po wbiciu 2000 (juz za moment) nie cisne kos, zmieniam to na zabijanie defibrylatorem, bo akurat najwięcej cisne medykiem to będzie w sam raz :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...