Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Tez tak macie, ze czesto nie odpala sie wam animacja rzucania motion sesnsor. I marnujecie wtedy kolejna kule, myslac ze pierwsza nie poleciala. Irytujace :yucky:

Nigdy mi się tak nie zdarzyło.

 

codzienny bug, ale nie rzucaj drugiej kulki, bo ta pierwsza widac jak leci, tylko nie widac animacji rzutu. jakos sie do tego przyzwyczailem juz.

 

praktycznie nigdy nie gralem m16 dla assaulta, ostatnio zaczalem i na poczatku bylem wniebowziety z uwagi na dobra celnosc, ale strzelajac szybkimi seriami celnosc w tej broni spada na leb na szyje, trafia wszedzie tylko nie we wroga (podobnie mialem z g3), wracam do f2000. pierwszej broni inzyniera nie zamienie juz chyba na nic, imo najlepsza i przede wszystkim wygodnie sie nia strzela bez celownika, wiec zachowujemy perki na bron ciezka. medyk jak dla mnie juz praktycznie nie istnieje, zadna z broni mi nie podchodzi, ostatnio odkurzylem m60 i ona chyba faktycznie jest najskuteczniejsza wciaz. snajper na dalekie juz tylko sv98 bez zadnych celownikow, ale przede wszystkim saiga, kulki i szybkie bieganie, z takim zestawem robisz czyste przejscie calemu swojemu skladowi do bazy wroga.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie takie:

Inżynier:PP-2000 cud,rozpylacz i postrach dziewic :P Cicha i mega skuteczna,minus to ze ammo szybko wypada.

Medyk:nie gram nim,bo nie lubię,ale jak już to MG36 jest fajne,albo M249 SAW.

Napadzior:Vintówvka,bo przypomina kałacha :P

Snajper-kamper:SV98(dodatkowy plus za podziałkę)M24 też fajne.Te automatyczne z tłumikami,tylko jak gramy ofensywnie jak snajper,red dot lub 4* i jest pogrom,tylko że ammo wybywa szybciej niż z PP 2000.

Bronie bez klas:G3 to było super ale w COD 4,tutaj jest dziwne,Saiga jest super jak się trzeba bronić przed kosiarzami,nawet na normalu.

Odnośnik do komentarza

Assault: AUG i M416. Dawniej M16A2 miało niesamowitą celność, więc była to pierwsza platynowa gwiazda na moim koncie :) AN-94 też niczego sobie, ale trochę wolna. F2000 jest lepsze niż kiedyś, ale na daleki dystans niezbyt dobrze sobie radzi. AEK-971 to przeciętniak o fajnym wyglądzie, a XM8 P taki średniak na kółkach.

 

Medic: M249 to definitywnie najlepsza broń, szybka, dużo amunicji, i celna. I nie żre tak jak MG 3, a mimo tego skosisz tym całą grupę. XM8 LMG i MG36 są klonami M249, z tym że XM8 ma mniej amunicji i jest wolniejsze, a MG36 podobnie, aczkolwiek ma celownik wbudowany co daje możliwość wzięcia czegoś zamiast red dot'a. MG 3 dobre tylko z perk'iem do mniejszego rozrzutu (zamiast magnum ammo). PKM to też bardzo niedoceniania broń, mimo wszystko da się z tego zdejmwać. M60 osłabione, ale nadal dobra snajperka, tylko nie skosisz już tak całej grupy. T88 LMG to trochę nieporozumienie, ale ostatecznie ma dobry damage. Tylko, że bez kontroli rozrzutu można gościa cztery metry od Ciebie ostrzelać niczym murzyn Jules'a w Pulp Fiction.

 

Bronie specjalne: M14 takie se, ot inna wersja T88 S od snajpera, G3 to mega potężna broń, której największą wadą jest mały magazynek. Ale tak to idzie tym kosić, dosyć szybko zrobiłem nią platynową gwiazdę.

 

Resztą jeszcze zbyt mało gram, ale doceniam AKS-74U Krinkov i UZI. Nie podchodzi mi UMP-45 i PP-2000. Co do snajpera, to biegam jak już to z Saigą lub Usasem-12.

Odnośnik do komentarza

To skoro ju tak na bronie weszliscie to i ja swoje preferencje podam

 

Asfalt- XM8P i M416

 

Inzynier- 9A91 i UMP45. Niestety UMP ma tak zje... szczerbe, ze trzeba dac tam red dota, ale z drugiej strony z dobra szczerbinka to bylaby bron idealna

 

Medyk-jak juz nie ma wyjscia to M249. Nie bez powodu jest banowana na klanowkach :whistling:

 

Sniper-M24 na QS, ale z racji zje... detekcji kolizji i braku mozliwosci zrobienia reload cancel rzadko uzywam

 

All kits- praktycznie kazdy PRAWDZIWY shotgun (nie te debilne pompki, ktore nie wymagaja zadnych umiejetnosci) i G3 z genialnym pionowym recoilem

 

 

Odnośnik do komentarza

Assault: M416

Inzynier: UMP-45, AKS-74u

Medyk: M249

Recon: M95, M24

All kits: raczej nie korzystam, ale czasem lubilem pochodzic z M14 MOD 0 ENHANCED na reconie.

 

Vietnam:

Assault: AK-47, M16A1

Inzynier: Pepecha :D

Medyk: RPK - dzieki tej broni zaczalem grac medykiem na ps3 (na pc gralem nim b. duzo)

Recon: M40

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

To może i ja podam swoje typy:

Assault: AUG lub M16, ale z przewagą dla drugiej broni. Celna na dalsze odległości, na bliższe wybieram podczepianego shotguna (z którego mam platynę), lekkie gacie, oraz MA. Do muszki się przyzwyczaiłem.

 

Medyk: w mapach z otwartym terenem wybieram T88, które łączy ze sobą celność i dość dobrą siłę, którą wspomagam MA, oraz kolimatorem. Na ciaśniejsze mapy wybieram MG3, który jest prawdziwą kosiarą.

 

Inżynier: gram nim sporadycznie, wybierając AKS-47U, dodając do tego zwiększony damage z wyrzutni rakiet i więcej pocisków. Na czołgi używam AT4.

 

Recon: wybieram GOLa, ewentualnie M95 (czuć moc).

 

Jako broń dla wszystkich kitów wybieram SPASa, G3 lub Thompsona.

 

praktycznie kazdy PRAWDZIWY shotgun (nie te debilne pompki, ktore nie wymagaja zadnych umiejetnosci)

IMO to właśnie pompki to prawdziwe strzelby wymagające dobrego przycelowania.

Odnośnik do komentarza

też sobie popisze, a co ;]

ja przez prawie ciągłe granie medykiem nie przyzwyczaiłem sie do żadnej broni - po zrobieniu platyny automatycznie zmieniam broń na inną ;)

 

ale zeby nei było:

 

Assault: Abakan, mało grywam ta klasą, ale jak trzeba to biore te broń, opcjonalnie XM8

Inzynier: AK-47s, XM8 C

Medyk: tu na początku cisnałem mocno M60 ale mi się znudziło, splatynowałem każdą broń i w sumie najlepiej mi idzie RPM i XM8. MG36 mnie wkurza przez tego reddota, za długi czas scopowania.

Recon: V98 z Red Dot - przyjemny QS (prawie platyna)

All - shotgun, głównie pompki bo półautomaty (np.saiga) to jakieś za proste imo, ale jest frajda ;)

 

Perki to z reguły szybkie bieganie i magnum ammo, u inżyniera wzmocnione ładunki. Optyki nie używam bo mi szkoda szybkiego biegania(pomijając V98 z RD).

 

A generalnie to sie bierze co jest pod ręką i się strzela, nie patrząc na to czym. Tylko trzeba pamietać, jak się podnosi kit assaulta, która broń strzela burstem, a która normalnie ;]

Odnośnik do komentarza

dobrze, że mi powiedziałeś bo bym się nie domyślił ;]

Nie o to mi chodziło, po prostu czasami podczas gorącej akcji jak kończy Ci się ammo albo po prostu podnosisz kit Assaulta z ziemi i wybiega Ci na twarz przeciwnik to warto pamietasz czy to burst czy normalny karabin - bo jak podniesiesz Abakana, naciśniesz i trzymasz spust zeby wystrzelać cały magazynek to wystrzelisz tylko 2 pociski i przegrywasz pojedynek.

Kilka razy mi sie to przytrafiło i wtedy wkurzałem się na to..

Odnośnik do komentarza

No wczoraj na HC bardzo czesto biegalem jako LVL1. Juz myslalem ze to wina HC bo na Normalu nie mialem tego tak czesto. Chociaz to pewnie kwestia dnia.

 

Dark Serge: ja nie przypominalem, tylko napisalem opinie, wiedzialem o co Ci chodzi. Wyrob sobie nawyk szybkiego wciskania spustu. Wtedy bez roznicy co podniesiesz i tak bedzie seria :)

Odnośnik do komentarza

Mnie to wkurza że w multi znowu statystyki kasuje,biega się z 3 giwerami,widać ze graczy znowu sporo a lagi są okrutne.

 

No powtarza się sytuacja z grudnia kiedy to wszedł Vietnam i nie dało się grać ;/

 

No wczoraj na HC bardzo czesto biegalem jako LVL1. Juz myslalem ze to wina HC bo na Normalu nie mialem tego tak czesto. Chociaz to pewnie kwestia dnia.

 

Dark Serge: ja nie przypominalem, tylko napisalem opinie, wiedzialem o co Ci chodzi. Wyrob sobie nawyk szybkiego wciskania spustu. Wtedy bez roznicy co podniesiesz i tak bedzie seria :)

W przypadku bezpośredniego starcia na krótki zasięg to nie ma zupełnie sensu bo w przypadku automatów tracisz w ten sposób na wydajności - mniej pocisków wystrzelisz 'z palca' niż jakbyś strzelał trzymając spust. To już lepiej zapamiętać, która broń jest która - ale grac assaultem mi sie nie chce, czasami nim gram dla granatnika i granatów dymnych ;p

Odnośnik do komentarza

No wczoraj na HC bardzo czesto biegalem jako LVL1. Juz myslalem ze to wina HC bo na Normalu nie mialem tego tak czesto. Chociaz to pewnie kwestia dnia.

 

 

Mam ponad 700 hrs, i na Conquescie zawsze pokazuje mi 1lvl, ale bronie i perki wszystkie sa odblokowane.:lol:

 

Wczoraj to byly cyrki. Wchodze, statsy zresetowane, potem po 2 min wracaja. I tak w prawie kazdym meczu... I lagi tez nieziemskie czasem. Wczoraj na CQ z Ukarzycielem dswiadczylismy niewiarygodnego "klatkowania"- kolega mial racje, ze od Vietnamu nie bylo takich akcji. :)

 

A propo m16 z Acogiem. Przypadkowo sie zrespielm za krzakiem, w latarni. No ale coz, jedziemy. I zanim nas sciagneli, zaliczylem wiecej fragow ni wookie obok mnie. :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...