Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ale patrzac na Twoje ratio... raczej nie masz takiego problemu. ja patrze na moje summary i koncze dzien raz 1.05 a czasem 0,82. Wiec powoli idzie w gore. Ale 2,16. To chyba nieosiagalna dla mnie wartosc. Moze ja za bardzo lubie sie bawic. Nie wiem...

 

Szpic ma racje, to moje drugie konto zrobione specjalnie do klanu. Na pierwszym bylo ratio 1.59 z spm 225 bo dopiero sie grac uczylem. BC2 to moje pierwsze mutli i jak zaczynalem to nie wiedzialem o co w ogole tu chodzi i reka latala jak szalona.

Dla mnie goscie grajacy jedynie na mapach z heli to najgorsze scierwo jakie moze byc. Nie potrafia grac inaczej, tylko kampia na heli a jak sie trafi mapa bez latania to automatycznie znikaja

Odnośnik do komentarza

No ja generalnie duzo razy padalem grajac rush. Bo jak ladunek podkladali to nie patrzylem ze kampi 2 snajperow tylko lecialem go rozbrajac. Snajperem mam ratio powyzej 1.0 ale taka specyfika tej klasy. Nie jestem QS zeby biegac ze handgunem i zabijac ludzi. WOle sie przyczaic, zdjac kolesia, zmienic pozycje itd... Wczoraj 3 razy dostalem od swojego w plecy grajac w hardcore jako snajper. Nie wiem czemu. Pomylil mnie czy zabil bo wkurzalo go ze kampie gdzies? Chociaz najwiecej zabawy mam jak latam medykiem i assaultem miedzy budynkami. W koncu chodzi o zabawe prawda? :) Teraz gram glownie medykiem inz i snajp bo assaulta juz odblokowalem na maxa.

Odnośnik do komentarza
no jest dzien roboczy, przed południem wiec na vietnamie ( w szczególności HC ) mogą być pustki.

Na panamie mialem full server wiec to nie wina dnia roboczego. Na HC nie gram wiec nawet nie sprawdzalem, ale normal x4 mapy i bylem sam. Ostatnio gralem ze znajomym vietnam i bylo po 8 typow w meczu i chcialem pograc w cos innego, ale niestety nie dalo rady.

Edytowane przez rpgfan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...