Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Zaq, nigdy nie miałeś informacji o migrującym hoście grając w CoD i nie wywalało Cię z gry?

migrujacy host kilka razy sie przytrafil. ale takich jaj jak ostatnio w bf to nigdy nie widzialem

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Powiem tak moze i cod to arcade i do bf moim zdaniem niema startu, ale ea ma tak hu.jowe serwery ze to az sie chce plakac.I to nie jest tylko problem bf, to samo ludzie maja w fifa,nhl,madden itd. jezeli w bf3 beta(nazywanie beta jest smieszne,bo bedzie to demo juz tego co dostaniemy na plycie)bedzie to samo to ea mojej kasy raczej nie zobaczy. Wprowadzili online pass czy vip pass po to zeby ludzie ktorzy kupuja uzywke placili te 10$ na utrzymanie serwera, to ja sie pytam jak to mozliwe za activison bez online pass i raz wieksza iloscia graczy jest wstanie miec serwery bez takich cyrkow a ea nie.

Już narzekają że online pass nie przyniósł im takich dochodów jak się spodziewali.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak moze i cod to arcade i do bf moim zdaniem niema startu, ale ea ma tak hu.jowe serwery ze to az sie chce plakac.I to nie jest tylko problem bf, to samo ludzie maja w fifa,nhl,madden itd. jezeli w bf3 beta(nazywanie beta jest smieszne,bo bedzie to demo juz tego co dostaniemy na plycie)bedzie to samo to ea mojej kasy raczej nie zobaczy. Wprowadzili online pass czy vip pass po to zeby ludzie ktorzy kupuja uzywke placili te 10$ na utrzymanie serwera, to ja sie pytam jak to mozliwe za activison bez online pass i raz wieksza iloscia graczy jest wstanie miec serwery bez takich cyrkow a ea nie.

Już narzekają że online pass nie przyniósł im takich dochodów jak się spodziewali.

 

 

I nie przyniesie im zysku,wystarczy wejsc na forum EA lub na strone danej gry na facebook. wszyscy maja problemy z tymi serwerami.szkoda ze EA ma to w du.pie.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Można campić jako obrońca i to jest normalne,po co atakować,skoro mamy bronić,ale też można chamsko campić atakując.Co do kos z pierwszej "200" to jak merson się chwali to i ja się pochwalę:

 

Seal(38 miejsce)-1 blacha

Durka_Shep(117)-2 blachy

Walli1974(132)-9 blach,zaliczonych 6(3 skasowało)-to ten typ o którym kiedyś pisałem że obrażał Polaków,więc dopadłem chama :P

Cygan1978(166)-5 blach

Warzorro-NR 01(191)-1 blacha(on ma moje 3,tu jestem na minusie :P )

Odnośnik do komentarza

Litwin, widzę, że zakończyłeś już działalność w BC2?

Tak,utwierdził mnie w tym ostatni mecz,gdy wbijałem kosę rado_gt,nie weszła(mimo iż krew poszła) i ja dostałem nożem.Nie mam juz nerwów na te bugi,jest to genialne multi ale nie na moje nerwy.Pomijam lagi jakie ostatnio mają miejsce i kilkukrotne już wywalenia z meczu,gra mi się fajnie,dużo killi,blach i nagle czarny ekran i jestem w opcjach.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

A zeby nie byc goloslownym to moj defend wynosi 0.42 wiec nie jestem wiele lepszy niz ten typek z gory leaderbordu.

When you play Conquest, Bad Company 2 counts a win as an Attacker Win, while a loss is counted as a Defender Loss.

Czyli dla mnie ten stat nie ma znaczenia bo gram,a raczej gralem bo przygode z BC2 skonczylem jakis czas temu, sam CQ wiec nawet nie musze bronic zeby mi wpadl lose za defend

Odnośnik do komentarza

A kto nie campi w BF BC2? :> Od lamerów zbieram ze snajpery, a w 1v1, 1v2 często tracę 30% energii. Męczy mnie (pipi) to wpatrywanie się w krzaki, drzewa, cienie budynków. Jedno jest natomiast pewne, że najbliżej tej grze do symulatora.

Na przykład ja :] Nabijanie gwiazdek, insygni i pinów snajperem to była dla mnie najgorsza część przygody z BC2

Odnośnik do komentarza

A kto nie campi w BF BC2? :> Od lamerów zbieram ze snajpery, a w 1v1, 1v2 często tracę 30% energii. Męczy mnie (pipi) to wpatrywanie się w krzaki, drzewa, cienie budynków. Jedno jest natomiast pewne, że najbliżej tej grze do symulatora.

Na przykład ja :] Nabijanie gwiazdek, insygni i pinów snajperem to była dla mnie najgorsza część przygody z BC2

Dla mnie też,najwięcej blach straciłem jak chciałem wymasterować snajperki,a T88 to już był skandal :P

 

Też jestem "miłośnikiem" kampienia ze snajperkami, dlatego wszystkie złota na nich wbijałem używając red dota i rushując. Wtedy takim M95 (SV98 i GOL'em też, ale Barrett robi najbardziej ;p) nawet się przyjemnie gra, no a "wychwalanemu" wyżej przez Litwina T88 red dot też nie pomoże ;]

Odnośnik do komentarza

Niedziela - dzień najlepszej "zabawy" w Bad Company :) Dzisiaj (właściwie wczoraj) nikt nie wie co się dzieje.

Patrzcie ile dostałem pinów za mecz:

 

t0na6x.jpg

 

 

Poza tym pierwszy raz wysłałem zażalenie na gracza do sony. Graliśmy z kolesiami wczoraj w nocy i szło nam jak zwykle bardzo dobrze. Jeden typ z drugiej strony, męczony w sumie jak pozostali, zaczął do mnie wypisywać jakieś głupoty. Nawet życzył mi raka! :o Zazwyczaj olewam takie rzeczy, albo coś odpisuję, ale ten był niemożliwy. Zablokowałem go i wysłałem zażalenie. Co dalej dzieje się z takim donosem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...