Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

PP 2000 genialna broń,szkoda ze muszka zwalona,ale jak masz 4* zoom to prawie snajperka :P Min dorobiłem się w Vietnamie,tam łatwo je ukryć bo są ciemne a i na ogół podłoże też ciemne,więc mało co widać :P Miałem film na kosy,teraz dobije do 8 lub 10 tys i sobie odpuszczę,zresztą już odpuściłem,bo kosze tylko tych co mnie wkurzają lub mi blachę ściągnęli.

Odnośnik do komentarza

Ja nikogo nie oskarżam, ale wiem że są w grze różne glitche, dzięki którym można zobaczyć kogoś przez ściany (czasami dzieje się to zresztą mimowolnie, gdy wejdziemy w jakąś teksturę ). A modzi są zawsze od tego, by sprawdzać czy wszystko gra. Wysłanie raportu to 2 minuty, to w pewnym sensie zawsze profilaktyka :) A ja grając długo na PC w fps mam takie a nie inne nawyki.

@Dark Serge: Z tym wysyłaniem mięsa armatniego to w sumie naturalne dla notorycznych nożowników, ostatnio wdałem się w potyczkę z gościem który jest #3 wśród liczby kos, to praktycznie biegał za kimś, albo spawnował się gdy ktoś był blisko wroga.

 

Ostatnio gram na HC, bo tylko tam używanie takich broni jak SVU i T88 S ma sens. Z tych trzech broni które mają zbliżony damage (dwa strrzały i po gościu), to chyba SVU ze względu na tłumik, nieźle daje w HC z red dot'em. Oplatyniłem i teraz T88 S, mega głośna i widoczna broń, ale ma klimat - wygląda jak strzelba do polowań :) M14 Mod Enhanced wygląda przy tym jak zabawka, i mimo że nie zostawia ścieżki za nabojem jak T88 S, to ma też chyba większy odrzut, a takim T88 S można spokojnie wystrzelać cały magazynek i nie mierzyć po ostatnim strzale w chmury.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie muszka w PP jest genialna, nie zasłania ekranu. Z optyki nie korzystam w ogóle (jedynie x12 w snajperkach), uznaję tylko szczerbinki. Z kosami mam podobnie, jak mi ktoś wbije, to ścigam aż się nie odgryzę. Często pluję sobie w brodę, bo np. mam kolesi jak na widelcu i do nich nie strzelam, tylko staram się podejść i pokroić, co jak wiadomo nie zawsze wychodzi :whistling:

Gram tylko w Rusha i stawiam miny zawsze na tyłach sektora, którego bronimy. Jak go tracimy, zostaję gdzieś w ukryciu a wyjeżdżające czołgi ładnie mi się na nie wbijają 8) Kolesie koło mnie przebiegają, wchodzą na UAV itd., a wtedy wiadomo - nic tylko siekać.

Odnośnik do komentarza

Najlepszą muszę w podstawce dla mnie ma XM8 i Garant,a ogólnie AK47 i RPK,nic nie może się do tego równać.Mendrek mi by było wstyd,mimo iż wiem ze albo ja albo merson mieliśmy lagi i przez to straciłem 5 blach,to i tak bym raportu nie wysłał,zważywszy że na ogół traci się z błędów gry(nie wchodząca kosa,lag)niż z tego ze ktoś glitc.huje( :P)

 

 

Skandaliczna sytuacja dziś.Trafiłem na Val Paradiso,gdzie był klan "dur"(jakiś urka sheep i inni) i zamknęli nas na respie(ich 11 nas 7)przy wodzie w pierwszej bazie,koło molo gdzie stoją 2 łódki,wyglądało to tak ze udało mi się zabić tylko jednego typa,dlaczego gra nie wybrała innego miejsca,choćby gdzieś na prawo,tylko z uporem maniaka nas tam wrzucała,błąd moim zdaniem psory.Oczywiście jak im przestało iść,bo składy się wyrównały to dyskretnie zwiali z meczu.

 

 

Kupił już ktoś model UH-1?Był po 5 zeta,za tydzień będzie Black Hawk,można potrzymać maszyny którymi na co dzień latami w grze.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Ostatnio czlowiek o nicku ComaPL robi furore na ps3site forum. Kolejna porcja maili w jego wydaniu tam trafila do screenshotow.

imag0114my.jpg

imag0115l.jpg

Chiil out dude. To tylko gra a Ty sie zachowujesz jakby ktos Cie na podkapowal. To ze jest zanujace,smieszne,budzace politowanie ipt itd. Niech kazdy zdecyduje jak to wyglada.

PS. Ten kto sklada raport jest konfidentem wiec witaj wsrod tych,ktorych nienawidzisz

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Trochę już gram w BFBC2, ale do tej pory nie rozumiem do końca działania sensorów ruchu. Chodzi mi o sytuację, gdzie recoon rzuca sensor. Ja się nie ruszam czyli mnie nie widzi na radarze, ale co w przypadku kiedy tylko kręcę w okół własnej osi (w miejscu) ? Zaczynam być widoczny? I jeśli po wykryciu zastygam bez ruchu to po jakim czasie znikam z radaru? Wie ktoś takie rzeczy?

Odnośnik do komentarza

Najlepszą muszę w podstawce dla mnie ma XM8 i Garant,a ogólnie AK47 i RPK,nic nie może się do tego równać.Mendrek mi by było wstyd,mimo iż wiem ze albo ja albo merson mieliśmy lagi i przez to straciłem 5 blach,to i tak bym raportu nie wysłał,zważywszy że na ogół traci się z błędów gry(nie wchodząca kosa,lag)niż z tego ze ktoś glitc.huje( :P)

 

 

Skandaliczna sytuacja dziś.Trafiłem na Val Paradiso,gdzie był klan "dur"(jakiś urka sheep i inni) i zamknęli nas na respie(ich 11 nas 7)przy wodzie w pierwszej bazie,koło molo gdzie stoją 2 łódki,wyglądało to tak ze udało mi się zabić tylko jednego typa,dlaczego gra nie wybrała innego miejsca,choćby gdzieś na prawo,tylko z uporem maniaka nas tam wrzucała,błąd moim zdaniem psory.Oczywiście jak im przestało iść,bo składy się wyrównały to dyskretnie zwiali z meczu.

 

 

Kupił już ktoś model UH-1?Był po 5 zeta,za tydzień będzie Black Hawk,można potrzymać maszyny którymi na co dzień latami w grze.

 

Mi też się błąd z respem przydarzył a raczej przeciwnikowi, chyba z 6 chłopa ubiłem, respawnowali się, po kolei, kilka metrów odemnie hehe

 

A ten model jakiej jest wielkości? Też chce się po niego wybrać do kiosku :)

Odnośnik do komentarza

Smoke to padlina :P Wbił mi 3 razy nóż gdy biegałem i walczyłem z Radoxem(bo z 10 jego blach zostały mi tylko 2)

 

 

Coś we mnie się wypaliło,mimo iż multi w BC2 jest genialne to mam go dość,nie gram już online do czasu BF3.Ciągłe rozłączania podczas meczy(jakby nic,czarny ekran i koniec) i wiecznie nie wchodzące kosy,ostatecznie mnie zraziły do tej gry.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

w 1:72 ten model będzie miał z 8-10cm malutko. Już zakupiłem sobie Havoc'a i Apache'a w kartonie 1:33 czekam tylko na natchnienie bo z tym jest kupa roboty.

 

Bell UH ma dokładnie 19cm długości i 12 cm wysokości (stojąc na podstawce). Mi takie rozmiary pasują, zwłaszcza że na swoje bzdety mam jedną szafkę oszkloną hehe Z klejeniem modeli już dawno dałem sobie spokój bo czasu na dużo ważniejsze rzeczy brakuje a co dopiero na klejenie i malowanie :)

Mam dylemat: MI25 czy Black Hawk ? BH wygląda lepiej ale MI to, jak pisał Litwin, to kozacka maszyna :)

Odnośnik do komentarza

ktoś z was miał taki problem że po długiej przerwie nie miał odblokowanych broni 1lvl? odpalam grę od paru dni żeby odpocząć od innych tytułów i zaraz po wejściu na serwer wychodzę bo nie mam broni... Jakoś mi się już całkiem odechciewa BF'a.

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Powiem tak moze i cod to arcade i do bf moim zdaniem niema startu, ale ea ma tak hu.jowe serwery ze to az sie chce plakac.I to nie jest tylko problem bf, to samo ludzie maja w fifa,nhl,madden itd. jezeli w bf3 beta(nazywanie beta jest smieszne,bo bedzie to demo juz tego co dostaniemy na plycie)bedzie to samo to ea mojej kasy raczej nie zobaczy. Wprowadzili online pass czy vip pass po to zeby ludzie ktorzy kupuja uzywke placili te 10$ na utrzymanie serwera, to ja sie pytam jak to mozliwe za activison bez online pass i raz wieksza iloscia graczy jest wstanie miec serwery bez takich cyrkow a ea nie.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...