Skocz do zawartości

Prinny


Pan Pieczarka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wie ktoś może, jak dostać się do Prinny Baala? Został mi jako jedyny do wypełnienia całej monsterpedii.

 

Btw. rozwaliłem już chyba poza Baale wszystkie plansze, zostaje mi tylko czekanie na nowe, zbieranie medali i masterowanie na S wszystkich poziomów. Ta gra jest świetna.

 

 

Edit: Już pokonałem Baala, teraz tylko zebrać resztki lalek i zdobyć lepsze wyniki.

Edytowane przez Pan Pieczarka
Odnośnik do komentarza

eh pogralem ze 2 godizny i jest strasznie trudmno, wręcz w(pipi)iająco trudno, angry nintendo nerd powinien sie tym zająć, podczas gry bluzgalem jak on :P

 

podejzewam ze nie zdzierże wiele ale mam pytanie - co sie stanie jak zdechnie 999 pingwinow? bo ja juz stracilem 100 a przeszedlem 3 lvle...

Odnośnik do komentarza

mi sie w pierwszej chwili gra bardzo spodobala, grafa jest bardzo przyjemna o wiele lepiej wyglada niz na filmikach, fajny klimat itp, ale jednak powtarzanie 30 razy jednego fragmentu gry na jednym z pierwszych etamow moze wkurzyc ;p

 

ta gra mi sie strasznie kojazy z tą w(pipi)iająca wersja mario , kiedys byl filmik na jutubie co gosc gra i na kazdym kroku cos go zabija :P

Odnośnik do komentarza

kurna jakos sobie poradzilem z wczorajszymi problemami ale jak doszedlem do bossa ninja to mi szczena opadła O_o

 

wtf? caly czas sie teleportuje i napieprza po calym ekranie pociskami... jak... to... zabic... ?

 

 

edi juz se poradzilem ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

dobra gierka. 4 razy juz przeszedlem. Za pierwszym razem ostatni boss zabil mnie okolo 180 razy, a teraz to go rozwalam z pierwszym/drugim razem :vincencik:

Fajnie, ze jak wybierasz plansze w innej kolejnosci niz w poprzeniej grze to sa one zupelnie inne! Tak samo bossowie (kilku). Świetna sprawa, zachęcająca to kolejnego przejscia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...