Skocz do zawartości

Jak zrobić z pada x360 Arcade Stick'a ?


NightForce

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wątpię czy coś takiego znajdziesz. Jest co najmniej kilka wersji tego pada a więc i pcb. Jeżeli potrzebujesz do tego tutoriala to radzę w ogóle się za to nie brać (ścieżki są wąskie, punkty lutownicze małe, uziemienia są jedna na dwa przyciski, a cały układ jest skomplikowany i delikatny). Żeby to zrobić bezawaryjnie, to jest trudne i czasochłonne nawet dla osoby która się na tym zna, a osoba, która potrzebuje tutoriala to nie wiem jak sobie poradzi... Powodzenia

Edytowane przez sajan100
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
teraz mi powiedzcie o co chodzi z ta masą ?

 

Błagam Cię, powiedz że żartujesz... :P

Ehh, masa to to samo co uziemienie lub GND (Ground ang. ziemia), w elektronice jest to zazwyczaj negatywny styk zasilania, nie wdając się w szczegóły u ciebie nie ma to większego znaczenia gdyż oryginalne pady microsoftu mają urojone uziemienia na każdy input lub parę inputów czyli nie mają nic wspólnego z masą całego pcb. Czyli po prostu na każdy przycisk/kierunek będziesz musiał prowadzić po dwa kabelki od pcb.

Odnośnik do komentarza

Miałem jeszcze wstawic plexe i arta ale taki mninimal jaki jest tez mi sie podoba mimo ze jest niewielki uskok bo brakuje plexy gra sie wygodnie \o/

 

http://img172.imageshack.us/my.php?image=st01diu.jpg

 

A tu sa bebechy ^_^

 

http://img519.imageshack.us/img519/8821/st02.jpg

Edytowane przez NightForce
Odnośnik do komentarza

25 sztuk Madcatz Street Fighter⢠Xbox 360 Fight Pads bede mial 29 maja (wysylaja 26maja)

 

Potwierdzone, zaplacone

 

3 wersje dostepne (nadruk postaci na padzie)

 

X360 Street Fighter IV FightPad (Ken)

X360 Street Fighter IV FightPad (Ryu)

X360 Street Fighter IV FightPad (Chun-Li)

 

Wiec jesli chcecie miec na X360 najlepszego pada do bijatyk, a nie stac was na Arcade Sticka to poczekajcie 1 miesiac

 

EDIT; wersja na PS3 rowniez bedzie dostepna

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...