Skocz do zawartości

Stereotyp PGL#2 Halo3 4v4 Łodź 5.IV.2009 [Zakończony]


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

http://gamebox24.pl/ rejestrować się (nie dziala jesli sie nie zarejestrujesz) i słuchać nowego podcasta w sekcji "Świeże dźwięki" Piotr Baranowski - podcast nr 5. Wywiad ze mną na temat turnieju, sceny halo i ogolnie kilku gier. Wybaczcie mi za to co się nie zgadza (wcale nie było łatwo na turnieju ale gadałem co mi szybko do głowy przyszło, to dla tych którzy poczuli by się obrażeni tym, wybaczcie)
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mnie tez malo co tam jest na tych fotach :(

 

To było celowe działanie - z Nelsonem w obiektywie nie było szans pokazać cokolwiek/kogokolwiek innego. Może szerokoekranowy obiektyw by coś pomógł, ale takiego nie mam... ;)

A na poważnie - sam nie wiem czemu tak mało fotek zrobiłem - jakoś tak mi to szybko wszystko zleciało...

Zaraz powinno dojść kilka fotek Kila i w nieokreślonej przyszłości Dawida. Oczywiście jeśli ktoś ma jakieś to czekam.

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza
http://gamebox24.pl/ rejestrować się (nie dziala jesli sie nie zarejestrujesz) i słuchać nowego podcasta w sekcji "Świeże dźwięki" Piotr Baranowski - podcast nr 5. Wywiad ze mną na temat turnieju, sceny halo i ogolnie kilku gier. Wybaczcie mi za to co się nie zgadza (wcale nie było łatwo na turnieju ale gadałem co mi szybko do głowy przyszło, to dla tych którzy poczuli by się obrażeni tym, wybaczcie)

 

Andrzej, fail z pomyleniem mnie z Bieniem. Gdyby nie to, ze Bieniu to Bieniu to bym sie obrazil.

Odnośnik do komentarza
Flacha - pro 5 minut! ;)

Pojechałeś z tym japońskim - ogólnie jak na pierwsze nagranie podcastu nice... Podobało mi się.

Ale tam jest dalej jeszcze :> ten poczatek to nie jest wszystko ! Głowny wywiad jest pozniej, słuchajcie całego !! mimo ze troche dlugi:P

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się ze wszystkimi co mówią, że impreza przednia dużo osób i na wszystkich turniejach i na pewno więcej niż na Gears of war 2 w silverku. Mnie jednak zawiodło, że ledwo ponad 10 osób chciało zagrać w Street fightera 4 i tylko 1 osoba potrafiła mi dorównać (pzdr Manieq). Ludzie zagrajcie pierw w tą gre o potem mówcie czy za(pipi)ista czy ch*jowa ! Szkoda tylko, że w GoW2 i Halo 3 zająłem ostatnie miejsce tym jestem tylko rozczarowany :/:/:/:/:/:/:/:/ No no ale wylosowanie xboxika :D Do zobaczenia we Wrocku. Odegram się !

Edytowane przez gamer
Odnośnik do komentarza

Dobra moze zaczne od konca, dzieki profesjonalnemu sprawdzeniu przez trelle godzin odjazdu pkp, spoznilismy sie na ostatni pociag do bydzi.

Nastepny byl dopiero o 5:40 rano SICK. Nie dosc ze trzeba bylo czekac ok 6h ( na szaczescie trella mial znajomego co nas przetrzymal )

to jeszcze dostalem 2 mandaty na sume ok 160zl poniewaz bilety powrotne byly wazne do 6:00 rano ( bede sie odwolywal ).

 

To teraz od poczatku, zakwaterowanie mielismy w pieknym obiekcie hotelarskim (LINK) gdzie zatrzymal sie rowniez Tronic z ekipa :)

po przywiazaniu mnie do kaloryfera zgodzilem sie zrobic im strone, nawet pozwolili ze soba wypic piwo i pograc :P

 

Organizacja turnieju i miejsce bylo spoko. Tu dziekuje mojemu teamowi za dobra gre i gratuluje EF pierwszego miejesca oraz PVT trzeciego ( dobre mecze z wami byly ).

Zauwazylem ciekawa rzecz, jak z wami wygrywalismy host byl po naszej stronie, w finale byl po waszej i przegrywalem wiekszosc pojedynkow 1v1 mialem wrazenie minimalnego laga.

Moze to tylko moje zludzenie.

 

Po za tym pozdrawiam wszystkich ktorzy sie zjawili na turnieju, nelsona dalej latwiej przeskoczyc niz obejsc, matkowi dalej udaje sie unikac spotkania z kosiarka.

Fajnie znowu bylo was wszystkich spotkac, mam nadzieje ze na fundayu bedziemy mogli napic sie wieksza ekipa, bo na after party bylo nas troche malo.

Odnośnik do komentarza

Kerlo coś zbytnio sie nie chcieliście przytulać do siebie, to sie nie załapałeś w kadr ^_^ (trzeba było zejść do parteru tak jak Bieniu:), to są te fotki które ja robiłem, ale matek ma z innego aparatu na które sie załapałeś to może podeśle coś Tronikowi.

 

P.S. Nelson Fotki z mojego aparatu już są (tzn Alkocholika) Nawet sie zwycięscy SF4 i GoW2 załapali do galeri:)

Odnośnik do komentarza

Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne :) Organizacja jak i klimat poprostu bomba :) Dawno się tak dobrze nie bawiłam :) Szacun dla Tronica i Bartha :) I pozdrowienia dla ostro dopingującego trenera Bienia xD

Nelson zdjątka podeślę jakoś na dniach, bo narazie nie wiem gdzie kabel mam od komórki

Co do fot, to ogólnie pachnie mi tutaj jakimś spiskiem, bo na większości zdjęć mam otwartą buzię :nonie:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...