Skocz do zawartości

Stereotyp PGL#2 Halo3 4v4 Łodź 5.IV.2009 [Zakończony]


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Team się znajdzie na miejscu - jak zwykle bedzie paru wolnych strzelców.

Hotel w którym kimamy ma chyba jeszcze cos wolnego - 35plz za noc. Wyślij PM do Pcheły - on wie wiecej bo rezerwował.

 

Wole mu powiedzieć przez Live ;p

 

Jutro dowiem się co i jak.

Ale żeby nie skłamać to nie chce grać z przypadkowymi playerami...(wiadomo ze takich nie zabraknie) ale mecze w dupe nie należą do najprzyjemniejszych :)

Odnośnik do komentarza
Zna ktos jakis przyzwoity hotelik nie za drogi w okolicach turnieju ?

Wogule na jakiej ulicy to jest jakis adres mozecie podac.

 

4 - 5 kwietnia 2009 - Teatr V6, Łódź, ul. Żeromskiego 74/76, start godz. 12.00 - na głównej stronie xbox.com

 

co do hotelu to nie wiem czy teraz coś znajdziesz ale ostatnio jak dzwoniłem po hotelach to tylko TU były jeszcze jakieś miejsca.

Odnośnik do komentarza
Zna ktos jakis przyzwoity hotelik nie za drogi w okolicach turnieju ?

Wogule na jakiej ulicy to jest jakis adres mozecie podac.

 

4 - 5 kwietnia 2009 - Teatr V6, Łódź, ul. Żeromskiego 74/76, start godz. 12.00 - na głównej stronie xbox.com

 

co do hotelu to nie wiem czy teraz coś znajdziesz ale ostatnio jak dzwoniłem po hotelach to tylko TU były jeszcze jakieś miejsca.

 

 

Dzieki Pchela, pokoj zarezerwowany bede w lodzi z piekna ok 14 w sobote, kto bedzie ? To wypijemy cos wieczorem.

Edytowane przez KILa
Odnośnik do komentarza

Gwoli ścisłości, bo tak wcześniej coś chaotycznie napisałam. Jeśli będziecie jechać pociągiem, to z dworca KALISKIEGO: tramwajem nr 12, na przystanku (będzie rozpiska jak tramwaj jedzie) dla upewnienia się patrzycie w stronę "STOKI", i jedziecie 3 przystanki wysiadacie na przystanku oznaczonym "Żeromskiego", tj trzeci (te dane dla sprawdzenia na przystanku czy na dobry czekacie tramwaj). Pytacie o przystanek 12tki do centrum. Z dworca FABRYCZNEGO: tramwajem nr 12, na przystanku dla upewnienia się patrzycie w stronę "WYSZYŃSKIEGO", i jedziecie 4 przystanki wysiadacie na przystanku oznaczonym też "Żeromskiego" (te dane dla sprawdzenia na przystanku czy na dobry czekacie tramwaj i czy w dobrą stronę). Pytacie o przystanek 12tki na Retkinię. Sorki za błąd w poprzednim poście, ale przystanki liczyłam z pamięci. Teraz ilości przystanków sprawdzone 100%. Bilet jak pisałam, na 10 min wystarczy.

Odnośnik do komentarza
dobra to Alkocholik wskakuje za bube :)

 

tylko bana na chlanie na czas turnieju dostajesz :P

 

 

Mega ziomalska nazwa nowego temu:

 

NIGA SQUAD

 

Nelson Insiak Goldi Alkocholik

 

Piekne, po prostu piekne :D

 

KU*WA a miało być tak pięknie, dobra postaram się ograniczyć:)

 

Czarnuchy może jakiś trening dziś, jakby nie było to ostatni dzwonek:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...