Skocz do zawartości

Stereotyp PGL#2 Halo3 4v4 Łodź 5.IV.2009 [Zakończony]


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko sie nie spoznij TroniC!

Btw. Dalej czekaja ludzie na mecze z ostatniego turnieju!

Jesli ktos mi powie jak z konta innego niz glowne (nie mam memorki) odpalic filmiki (nie mam tez 2giego pada - ale to ew. da rade skolowac) to udostepnie "pirackie" nagrania meczy na xbox live ;).

Powodzenia i milej zabawy! Wiecej fotek porobcie tym razem! Mi pozostanie urwac sie na przerwie z jednego wykladu jutro i obejrzec formule 1 chociaz, a tera mykam sam na uczelnie :/.

Odnośnik do komentarza

Impreza była super a LAN w sobote u Insiaka i Gośki pierwsza klasa. Tronik to jest spoko koleś, organizacja z barth-em i Bieniem zawodowa.

Więcej takich ludzi jak DJ Pepe to może zmieni sie myślenie na temat "gupich" gier.Stwierdzenie piłkarzy ŁKS-u :"fajnie że lubicie pograć sobie na KOMPUTERZE" jest tego dowodem. LOL 4NGEL rozwlił mnie totalnie swoją "osobowością":)

Jak coś bedzie we Wrocku i będe w kraju to sie pisze na to.

P.S. został mój kabel od zasilacza do konsoli z taką białą przejściówką jak by się znalazł to go odbiore we wrockju jakby co. Narazie cisne na kablu samoróbce(obym tylko konsoli nie zkopcił:)) :crazy:

Odnośnik do komentarza

Ku*wa znowu tak szybko zleciało :/ a szkoda bo było naprawde zaje*iscie. Na szczęście kolejny event już niedługo (15.05 ?) ]:-> Dooobrze

Turniej przebiegł sprawnie, wyrobiliśmy się w czasie, chyba pierwszy raz huehe. Działały oba stanowiska tak jak to było zaplanowane. Nie obyło się bez emocji, polykaj.pl szacun :PP Pierwsze spotkanie z eF ... o ja pierd*ole - to powinno wystarczyc za komentarz. Z nami też chyba nie poszło wam tak gładko jak przewidywaliście, i dobrze :]

 

Pozdro dla scenowiczów

Odnośnik do komentarza

1. Epic Fail

2. polykaj.pl

3. PVT

4. N.I.G.A

 

Chcialbym wszystkim podziekowac za przybycie, nie bylo jeszcze turnieju, na którym byłoby tyle ziomów z xbl ^^ Po drugie dziekuje Barthowi i Tronicowi za super organizacje (ten karton przypomina mi dom), a zwlaszcza mr. big T za to, ze zabral moja konsole na turniej Fify, dzieki czemu mam dodatkowe 70 Gamerscora! Po trzecie (co najwazniejsze), dziekuje mojemu teamowi za to, ze zabralismy sie do roboty i po dostaniu w dupe (gratulacje dla polykaj.pl, wasze komentarze po finale byly takie same jak nasze po WBF) zabralismy sie do roboty i pokazalismy, na co naprawde nas stac. Jeszcze raz dzieki wszystkim, a teraz ide grac w Fallouta ^^

 

EDIT: Panowie, w sprawie meczów to moge oddac mojego capture carda dla PGL w celu rozwoju ligi.

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza

Kerlo - coś bliżej o tej karcie? To Usb czy wewnętrzna?

Zaraz dam link do swoich zdjęć. czekam na wasze zdjęcia.

Dziękuję wszystkim za przybycie i wszystkim gratuluję. Przepraszam mój team za noobienie - obiecuje na następnym turnieju szczelać lepiej ;)

No i w końcu ruszyła sprawa strony PGL - Kila podejmie się zadania - BIG THX!

Odnośnik do komentarza
Kerlo - coś bliżej o tej karcie? To Usb czy wewnętrzna?

Zaraz dam link do swoich zdjęć. czekam na wasze zdjęcia.

Dziękuję wszystkim za przybycie i wszystkim gratuluję. Przepraszam mój team za noobienie - obiecuje na następnym turnieju szczelać lepiej ;)

No i w końcu ruszyła sprawa strony PGL - Kila podejmie się zadania - BIG THX!

 

Zewnetrzna, czyli nadaje sie do laptopa jak i do pc.

 

http://allegro.pl/item593707298_dazzle_vid..._box_f_vat.html

 

ta sama jak tu.

Odnośnik do komentarza
1. Epic Fail

2. polykaj.pl

3. PVT

4. N.I.G.A

 

 

EDIT: Panowie, w sprawie meczów to moge oddac mojego capture carda dla PGL w celu rozwoju ligi.

 

 

Do tego dochodzi nasz team, któego niekt nie uwzględnił :

 

TeaM Delta Squad:

- Spox2

- Mops PL

- IXI BoGuS IXI

- Unknow :D

 

 

Wrażenia z turnieju...hmm...fajnie było gdyby nie fakt, że po dwóch przegranych meczach pod rząd mogliśmy podziwiac jak inni grają...

Ktoś wspominał o LANie po turnieju...i na to właśnie czekaliśmy...potem wyszły z tego nici...

 

Widzimy się we wrocławiu...i tam z pewnością powalczymy.;p

Odnośnik do komentarza

Jako tako się ogarnąłem i jestem w stanie coś napisać.

 

Wielkie podziękowania dla Insa i Gosi za przenocowanie bandy oszołomów. Było :good:

Dzięki też dla Alkocholika za transport (6 osób + 2-metrowy Master Chief Gosi), było ciasno :lol:

 

Organizacja oczywiście na 6. Barth i Tronic jak zawsze dali z siebie wszystko :)

 

Scena też pokazała klasę. Frekwencja była zaje.bista i myślę, że nie ma na co narzekać ;)

 

Gratsy dla zwycięsców :banana: We Wrocku PVT zawalczy o :2pl: (nie piszę o pierwsze bo to jeszcze za wcześnie).

 

Jak coś mi się przypomni to dopiszę.

 

Ps. Nelson-dzięki za ktosia <_<

Odnośnik do komentarza

Ja z dniem dzisiejszym banuje Microsoft i turnieje na x360, po tym jak zobaczylem jakie nagrody byly na turnieju Fifa09 na PS3 (Wyjazd do Barcelony, big TV, PS3 itd) a ja za zacne 2 miejsce dostalem ....... obudowe do PSP (nie wiem na hu.. mi to)

 

nie kumam o co chodzi ale troche inaczej wyobrazam sobie pojecie SPONSORINGU, bo co to za sponsoring jak kasuja po 20zl od gracza, co z 15 zawodnikow daje 300zl a na nagody w turnieju przeznaczone sa:

 

1. miejsce Fallout (147zl) + pokrowiec na DC Lite (30zł) + gazetki

2. miejsce obudowa + ladowarka do PSP (49zl) + gazetki

3. miejsce smycz + gazetki

 

= 226zł (ceny allegrowe nowych produktow)

 

w turnieju Halo za 1 miejsce nagrody byly znosne choc tez nie adekwatne do tego ile trzeba czasu na gre poswiecic, na dojazd + wpisowe

 

choc ponoc musimy sie cieszyc bo na turnieju GoW za 1miejsce byla 1 gra do podzialu na 4 osoby

 

Oczywiscie jeszcze kazdy z graczy z KONSOLOWYCH turnieji, dostal jak ze mu bardzo potrzebna plytke z demem FIFA09 na PC ktore to kazdy moze sobie z sieci za free pociagnac

 

SMIECH, SMIECH, SMIECH !!!

 

wiem ze to Microsoft BANy rozdaje, ale tym razem bede szybszy i ja im jako pierwszy daje BANA !!!

 

Odnośnik do komentarza

Goldi mam dla Ciebię propozycję - zanim zaczniesz podjazd na Microsoft dowiedz się najpierw jak się sprawy mają.

Po pierwsze turniej w Fifkę sponsorowany był przez wydawcę gry, czyli EA, MS nie miało z nim nic wspólnego (no może tylko to, że turniej rozgrywano na Xbox'ach). Jeśli chcesz do kogoś mieć pretensje to na stronie EA masz namiary na PR'owców. Po dugie kasa za turniej nie szła do nich, tylko do organizatorów na opłacenie wynajmu pomieszczeń (i tak ostro dostali w plecy).

Płytki to też prezent od EA.

Jeśli ktoś ci naopowiadał o jednej grze do podziału to dałeś sobie wkręcić niezły kit.

I na koniec pytanie: jak chcesz zobaczyć lepsze nagrody, skoro nie bedziesz pojawiać się na turniejach, tym samym zmniejszając frekwencję i z automatu zmniejszając zainteresowanie ewentualnych sponsorów? Bo to jest problem.

No ale jak ban to ban.

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza
Czy ja dobrze zauwazylem, ze cztery ostatnie turnieje 4v4 WCG/PGA/PGL1/PGL2 wygrywala zawsze inna druzyna? To chyba dobrze dla sceny, c'nie?

 

btw congrats Epic Fail za EPIC FAIL v4 w finale WB i za wygranie PGL!

 

To wszystko wina Boczka, on taką "gupiom" nazwę teamu wymyślił xD

 

A tak poważnie, to sfrajerzyliśmy się, bo nie doceniliśmy przeciwnika i to był duży błąd. Gratulacje dla ekipy połykaj za klasa mecze w finale WB, pokazali na co ich stać ;)

 

Jednak jak to mówią, mężczyznę poznaje się po tym jak kończy (xD), dzięki więc dla mojego teamu za ogarnięcie się i wyciągnięcie wniosków z tego epic ciacha.

 

Szkoda, że zginąłem na tym narrows, byłoby pierwsze perfection z drużyną dobrej klasy ;)

 

Miło było zagrać wreszcie na 2 setupach, zapachniało Europą ;D

 

Do zobaczenia we Wrocławiu :):):)

Odnośnik do komentarza

1 miejsce - 3 gry (oczywiście dla mnie zabrakło tak samo jak w grudniu...) + czapeczki NFS i wyjątkowa torba Xbox 360

2 miejsce - 1 gra + torby X360

3 miejsce - 1 gra + torby X360

 

Za(pipi)ioza nie?

 

Pamiętajcie to wszystko będzie trwało tak długo, jak my gracze się nie zbierzemy w całość i czegoś wspólnie nie wymyślimy. Konkretnie mam na myśli idee wspólnej strony, gdzie każda scena będzie miała swoje miejsce, a nie porozrzucane po kilku serwisach. No ale cóż widzę, że pewne osoby właśnie tak chcą więc.. ^_^

Odnośnik do komentarza
z meczami z tego PGL'a może być strasznie ciężko, bo nie da się Was upilnować żebyście je zapisywali po każdej grze (wtedy nie znikają) i do tego graliśmy na kilku nie swoich konsolach. Na szczęście na następny raz mam już plan jak to wykonać. Kerlo, z chęcią POŻYCZYMY od Ciebie tą kartę.

Mam u siebie pare meczow z NIGA Squad oraz TeaM Delta Squad (wszystko z PVT ale nie z naszej perspektywy tylko przeciwnikow), jak ogarne Live! to je wrzuce na file share (narazie wywala mi komunikat ze musze zmienc nazwe i nie wiem o co chodzi jakby, pewnie o to ze na poczatku bylo NIGA :>)

 

Szkoda, że zginąłem na tym narrows, byłoby pierwsze perfection z drużyną dobrej klasy ;)

Lagowales, to dlatego nie moglismy Cie ubic :P

 

Co do turenieju to bylo swietnie ;) kupa ludzi, zdrowa (w miare) rywalizacja, powalczylismy i myle ze PVT nie wypadlo tak zle (co by nie bylo z polykaj.pl mieli z nimi close game) wiec tak jak pisze Paqito we wrocku powalczymy o drugie miejsce ;)

 

A wracajac do turnieju, to trzba przyznac ze miejsce na poczatku wydawalo sie niezbyt dobrane ale suma sumarum sie sprawdzilo swietnie, wygodne krzesla, dobre rozstawienie sprzetu- nic nie spadlo na podloge, wygoda grania (Pchel cos tam narzekal ale to malkontent wiec trzeba mu wybaczyc :P), dobre zorganizowanie Tronica i Bartha (jeszcze raz dzieki za bezinteresowne ograniecie tego i dopiecie wszystkiego) a tekze sceny (co pozwolilo na rozlozenie i granie rownoczesnie na dwoch setupach) i wyrobenie sie w czasie po raz pierwszy ;). Wszystko to zlozylo sie na kolejny swietny turniej ;) Podziekowania dla Dj PEPE za ograniecie tego oraz dla Insiaka i Goski za przyjecie pod swoj dach i dla Alkocholika za nerwy i dowiezienia nas na czas na dworzec dzieki czemu Aska zdazyla na zajecia na 8 ;) ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza

Jedyne, za co mogę prosić o wybaczenie, to fakt, iż nie dotrzymałem założenia związanego z tapetą. Chciałem na każdym evencie świecić moim brakiem umiejętności graficznych ukazanym w dashboardzie w nowy, inny sposób. No cóż, może coś jeszcze złożę do kupy na szybko w najbliższym czasie.

 

 

 

 

 

 

EDIT: Jak zwykle byłem tak pospolity, że bez problemu wmieszałem się w tłum. Zaatakowałem obiektyw właściwie tylko tutaj. Pół snickersa przytopionego egzotycznie porannym słońcem dla tego, kto pierwszy mnie znajdzie ;)

Gdzie jest Wallie? (Waldo)

Edytowane przez Raz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...