Skocz do zawartości

Stereotyp PGL#2 Halo3 4v4 Łodź 5.IV.2009 [Zakończony]


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Co do noclegu to poczytajcie sobie Panowie tutaj:

Klik

Albo kontaktujcie sie bezposrednio z Dj Pepe, on jakis nocleg organizuje.

 

A co do ludzi mieszkajacych w Łodzi, to my z Insiakiem juz przygarniamy kilka ludkow, nieprawdaz Matku :) :)

Prawdaz ;) prawie cale PVT ;) i skoro nie chcesz rozpraszac Tomasza to bede musial wykorzystac plan B- spic go tak zeby nastepnego dnia na turnieju nie kontaktowal :whistling: Ciebie zreszta tez :starwars:

 

Nowa twarz - nice. Konsole , h3, VGA biore. Monitorów mam więcej niz trzeba.

Oblivion włoski? Hmmmm.... Może Fil4 jakiegoś zioma z Italii zaprosi to mu się sprezentuje. ;)

Odezwę się na gg/live.

 

Jaka nowa twarz, alkoholik to jeden z najbardziej rozpoznawalnych glosow na xbox live ;).

Dla mnie nowa :P

 

Tronicu, Alkoholik to nasz prywatny Czesiu, tak samo jak Czesiu mowi dzien dobry, gra w halo gdzie albo sa ciepli albo naszczal, rozumem jest ciagle w IIIb i generalnie bardzo pozytywna i rozpoznawalna postac ;)

Odnośnik do komentarza

DZIEeeŃ DOooBRYyy. Mówię czasami że są na "hita", (pożyczone od Kerlo:) "lub łan szot on maj eks"(to od hamburgerów:(

Coś mi się wydaje że jak mi Się uda dostać na dwa dni to nowa "wontroba" będzie niezbędna, tym bardziej jak się zlinkujemy w sobotę :dance: "HORDA ROŚNIE W SIŁĘ!"(obym tylko pracy nie znalazł przed świętami to jestem:)

Odnośnik do komentarza

Gra z randomami nie wchodzi w gre, sorry ;<. Niestety Andrzej, nie stac mnie i jak masz mozg to sie domyslisz o co chodzi ;>.

 

Dla mnie EOT.

 

EDIT:

 

Temat widziałem. Coz moge powiedziec... ONLAJN ŁORIORY ruszcie DUPSKA! Bo frekwencja=lepsze nagrody=wieksza mobilizacja.

Edytowane przez _Bobek_
Odnośnik do komentarza

Hejka

Z tego co wiem to przy ul. Legionów w sumie nie, aż tak daleko od teatru jest schronisko.

Strona schroniska http://www.yhlodz.pl/intr_pl.php, tel (0-42) 630-66-80. Ok 3 przystanków do schroniska tramwajem, niecałe 5 min.

Jeśli chodzi o dojazd z dworców to od Fabrycznego jak się spytacie ludzi to w stronę Retkini tramwajem nr 12 i jedziecie 4 przystanki na 4tym wysiadacie. jak wysiądziecie to w lewo i od razu na tym skrzyżowaniu w prawo i po prawej będzie teatr. Bilet 10min ulgowy 0,85 normalny 1,7zł wystarczy.

Z Kaliskiego spytacie się o przystanek do centrum i jedziecie 3 przystanki i na 3cim wysiadacie. Wysiądziecie na skrzyżowaniu i w lewo. Jak już skręcicie to po prawej jest teatr. Ogólnie w obu przypadkach musicie iść w stronę ulicy na której nie ma szyn tramwajowych i po prawej jest teatr nie dochodząc do kolejnej przecznicy. Bilet ten sam wystarczy. Jeśli jeszcze chcecie jakieś info z Łodzi to walcie kinofanka@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Gra z randomami nie wchodzi w gre, sorry ;<. Niestety Andrzej, nie stac mnie i jak masz mozg to sie domyslisz o co chodzi ;>.

 

Dla mnie EOT.

Myślę, że tu nie chodzi o pieniądze bo gdyby teammejci sie znalezli to pewnie kasa tez by się niespodziewanie znalazła, jak to mawiają "Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy" :). Nie rozumiem co do tych randomów, znasz właściwie całą polską scene wiec nie grałbyś z randomami. Na turnieje na których ma się zwycięstwo w kieszeni to każdy by przyjeżdżał, sęk w tym aby wspierać scenę cały czas a nie tylko wtedy kiedy ma się coś z tego ale rozumiem, że nie znieślibyście z Filipem smaku ewentualnej porażki.

A teraz dopiero EOT.

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza
Myślę, że tu nie chodzi o pieniądze bo gdyby teammejci sie znalezli to pewnie kasa tez by się niespodziewanie znalazła, jak to mawiają "Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy" :). Nie rozumiem co do tych randomów, znasz właściwie całą polską scene wiec nie grałbyś z randomami. Na turnieje na których ma się zwycięstwo w kieszeni to każdy by przyjeżdżał, sęk w tym aby wspierać scenę cały czas a nie tylko wtedy kiedy ma się coś z tego ale rozumiem, że nie znieślibyście z Filipem smaku ewentualnej porażki.

A teraz dopiero EOT.

 

Nie mam zamiaru pisać tu o swoich sprawach prywatnych, wiec jakbyś miał mózg napisałbyś do mnie na gg, a nie tu pierdoły wypisywał. Dobrze wiem, kto tu chce wygrywac i komu bardzo zależy :shifty:

Odnośnik do komentarza

bobek no kurde dawaj do łodzi ja ogarne temat bo tym razem Wojtas nie może przyjechać xD Wiesz ocb :PP Nocka w tym schronisku dla uczniów/studentów wychodzi 20zł. Narazie jeszcze nie dzwonilem bo czekam na odpowiedzi od ludzi czy chcą nocować i kiedy. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to dać znać i coś zarezerwujemy :)

 

Flaha - bardzo dobrze powiedziane, zgadzam się z Tobą w 100%

Edytowane przez Pchela
Odnośnik do komentarza

OK - co z konsolami? Dalej mi 2 brakuje. Potwierdzone konsole : MATEK<KERLO<BIENIEK

Najważniejsze - proszę brać kopie H3 bo też nie mam 16 sztuk... (będę musiał Ms poprosić bo 2 stanowiska powinny być standardem od tego turnieju). Słuchawki i przejściówki tez bierzcie - co prawda eg. obliczeń powinno wszystko być, ale nie chcę się obudzić z ręką w nocniku jak (pipi)ego jednego kabelka braknie. Lepiej dmuchać na zimne.

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.