Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przeszedłem wczoraj tryb opowieści, nie na 100%, ot tak sobie po prostu. I muszę przyznać, że gra, o której marzyłem na PS3 ("baw się wszystkim" itp.) trochę mnie zawiodła... Zwykła platformówka. Spodziewałem się jakiejś interakcji z otoczeniem, kombinowaniem z przedmiotami, z prawami fizyki, a tu raptem zwykłe przesuń, podnieś, dopasuj, jak w większości platformówek. I to nie za często bo najczęściej biegnie się po prostu do przodu zbierając jakieś pierdoły.

 

W levele stworzone przez graczy nie miałem okazji grać, edytorem też się nie bawiłem (i w sumie mi się nie chce, nie mam wizji).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nabyłem dziś w bardzo atrakcyjnej cenie swój egzemplarz gry. Nie było przy zakupie rzeczywistej fotki gry ale sprzedawca obiecał wysłać je później więc zaryzykowałem tym bardziej że opis był kompletny - polski język, cały komplet, stan bdb. Dostałem dziś fotki i tu małe zaskoczenie. Rzeczywiście wszystko się zgadza ale okładka nieco różni się od tej mi znanej - znajduje się na niej dopisek creator's edition. Ciężko w sieci znaleźć konkretny opis co ta wersja zawiera i czego ewentualnie nie zawiera. Tu moje obawy że ta wersja może się różnić od zwykłej wersji - posiada np. więcej elementów do budowy poziomów ale nie zawiera trybu fabularnego - wiem to śmieszne ale takie mam wątpliwości bo zależy mi w tej grze głownie na trybie fabularnym - fajnie jakby wersja ta była po prostu bogatsza o różne elementy od podstawowej i to tyle. Czy ktoś z Was jeszcze ją posiada ?

 

edit

Znalazłem stosowne info - jest to taka sama wersja jak podstawowa plus sporo dodatkowych elementów do budowy poziomów. Całkiem fajnie.

Edytowane przez gatling
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...