Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

troche mnie wkurza fizyka, niektore skoki są na styk, raz doskoczy a raz nie..

tzn nie ma tak ze elementy sa tam gdzie trzeba a postac skacze tak samo i dodkakuje albo nie

tylko przez takie w miare luzne zbudowanie swiata i to ze ludzik skacze dosyc "płynnie" to czesto rozne sytuacje stają sie upierdliwe, bo niby da sie (a anwet trzea) gdzies skoczyc ale jednak nie doskakuje .. ;p

 

 

dopchalem sie do edytora, jest rozbudowany, a więc tez skomplikowany (mimo ze teoretycznie proste są "komendy" ) problem w tym ze średnio w ygodnie sie go obsluguje za pomoca gałki i X, tzn zrobili to tak zeby bylo wygodnie, tyle ze taki sposob jest powolny :/ , fajnie by bylo gdyby byla myszka, masa ikonek z roznymi "toolsami" itp , wtedy mozna by szybko tworzyc, a tak to siedzac nad nim godizne zobaczylem tylko ze 20% opcji, i zrobilem kilka krzywych klocków :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

tez zagralem [PL] i musze przyznac, ze to calkiem dobra konwersja ;] mam wersje na ps3 wiec w to ustrojstwo zbyt wiele nie pogram. Jak ktos nie gral na ps3, to smialo moze atakowac ten tytul ;] i bedzie mial pewien obraz tego czym ludzie bawia sie na stacjonarce.

 

ah.. lektor faktycznie daje rade i jesli ten sam bedzie zamieszczony w patchu polonizacyjnym dla LBP [ps3] to raczej nie ma sie o co martwic na zapas.

 

Yano. takie juz jest LBP ;] no i pamietaj, ze bohater na ekranie to materialowa pacynka :) wiec siłą rzeczy musi zachowywac sie adekwatnie do wagi.

Odnośnik do komentarza

no dobra to jak ktos bedzie sie bawil edytorem i uda mu sie przyczepic śrubę (bolt) do czegokolwiek to poprosze o info do czego mu sie udalo

:P bo probowalem juz wiele materialow (nie wszystkie) i wiele ksztaltow i ppozycji (przod tył, płaskie, szerokie itp) i nie moge przyśubować niczego... a chcialem przyczepic kułka i zrobic samochodzik :P

Odnośnik do komentarza

moze, a moze musisz ją jakoś lepiej dopasowac (odkecic albo zmniec rozmiar)

 

ciekawe czy bedzie sie dalo przesyłac lvle przez internet (w snesie komputer), bo wejscie w online w samej grze wymaga najnowszego softu :/

moze w najgorszym razie bedzie mozna uzyc opcji "share with friend" porpzez xlinka

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

zrobil ktos pierwszy lvl na 100%? ja mam 95% i 38 na 40 itemow, jest gwiazda gdzie trzeba cos przykleic, przykleilem gwiazde ale nic sie nie dzieje ;p

 

Gwiazdkę na pewno później w innym levelu znajdziesz a potem będziesz musiał powtarzać pierwszy

tak było na PS3 wersji, później w grze dopiero znalazłeś naklejkę którą w pierwszym levelu użyłeś żeby wyścig odblokować

Tak działa świat LittleBigPlanet :)

 

Duzo czasu spędziłem na PS3 grając w LittleBigPlanet i lepiej się grało na PS3, Multiplayer na 4 właśnie dawał największą radość z gry, nieźle można było się pośmiać

Odnośnik do komentarza

No i LittleBigPlanet wylądowało na półce :).

 

Od dłuższego czasu zazdrościłem PS3 właśnie tej produkcji, no bo co tu dużo mówić jest genialna. Jak mi kumpel czasami pokazywał, jaki to poziom na necie znalazł to za głowę się chwytałem i wierzyć mi się nie chciało, jakie to wspaniałem poziomy można zrobić.

 

Wreszcie jest, LBP na PSP. Prezentuje się genialnie, co prawda efekty i skomplikowanie plansz już nie te, oberwało się także jednej warstwie, mimo to styl i możliwości są praktycznie takie same, cała funkcjonalność dużej wersji jest na swoim miejscu. Począwszy od palety ruchów sackboya poprzez przebieranie i kreowanie go, gesty i na naklejkach kończąc.

 

Plansze jak na razie są OK, nie rozwalają skomplikowaniem ale też nie rażą prostotą, bardzo mi się wstęp podobał. Strzyżenie owiec też wymiata, jak to zobaczyłem to walnąłem :D. Świetny pokaz tego, jak w grze grę można zamieścić, przecież kiedyś ludzie w tego typu gierki na ruskich jajkach grali. Właśnie odblokowałem edytor i na to cały czas czekałem, mogę uwolnić moje pomysły i pozwolić im się dostać na MÓJ KSIĘŻYC ;).

 

Jestem zachwycony, na to czekałem. Chyba najlepsza gra z całego peletonu hitów który wylądował na PSP w tym roku. Jak tylko dorwę się do WiFi to zobaczę, co tam społeczność stworzyła (genialnie, że jest opcja ściągania contentu na kartę). Z tego co wiem, to nawet możliwe jest wymienianie się zapisanymi levelami normalnie przez wgrywanie ich na kartę, może powstało jakieś forum gdzie można wyłowić najlepsze kąski. Wpadł ktoś na coś takiego?

 

Lektor jest świetny, kojarzę ten głos z jakiegoś serialu, mimo wszystko świetnie się sprawdza w grze i nie odstępuje na krok temu oryginalnemu. Tłumaczenie także jest bardzo dobre.

 

Jestem zachwycony, nie sądziłem, że tak szybko po premierze społeczność okaże się tak genialna jak na PS3. Już jest w internecie wielki topic z różnicami pomiędzy PSP i PS3 w edytorze i powiem Wam, że jest tego naprawdę mało! Oprócz dwóch warstw zamiast trzech (co nie zmienia aż tak dużo), braku dark matter, braku robienia własnych nakjelek (największa poważna strata) i bomb niszczących otoczenie to jest to to samo, co na PS3! Łolaboga!

 

Port jest perfekcyjny, oprócz oczywistej straty tych kilku tysięcu MHz mocy Sony Cambridge dało nam chyba wszystko, o czym można było marzyć :). Prawdziwe przenośne LittleBigPlanet!

 

+ Dodał MODERATOR
edytuj posty
Edytowane przez CoATI
Odnośnik do komentarza

Raven - nim zabierzesz się za tworzenie leveli, pograj jak najwięcej w tryb fabularny. Gały Ci wyjdą jak zobaczysz co można stworzyć :) Na początku myślałem, że maks to będzie można zwyczajne bieganie na prawo plus skoki przez przepaście plus mordowanie przeciwników zrobić, a tymczasem takie rzeczy już widziałem w kampanii, że do teraz jestem pod wrażeniem :)

 

 

np ucieczka przed smokiem, albo latający dywan

 

 

W edytorze można zrobić chyba naprawde wszystko, trzeba mieć tylko pomysł i czas ;) Polecam grę, dobrze wydane pieniądze [w moim wypadku 130zł, tyle w Empiku było]

 

 

Odnośnik do komentarza

a mi tam ta gra niezbyt podchodzi. Ze niby robienie poziomow takie super innowacyjne? ze moge po nich biegac i sie chwytac i przesuwac kawalki? naaaah... jakos to do mnie nie przemawia. Pogralem troche i mnie to znuzylo. Gdybym mial 10 lat to pewnie bym sie tym jaral.

 

No właśnie to robienie poziomów jest bardzo ciekawe przez to, że możesz się dzielić z innymi tymi poziomami. Edytor jest bardzo rozbudowany i jeśli tylko poczujesz magię tej gry można się w to ostro wkręcić. Moc tej produkcji tkwi właśnie w możliwościach edytora.

 

Raven - nim zabierzesz się za tworzenie leveli, pograj jak najwięcej w tryb fabularny. Gały Ci wyjdą jak zobaczysz co można stworzyć :) Na początku myślałem, że maks to będzie można zwyczajne bieganie na prawo plus skoki przez przepaście plus mordowanie przeciwników zrobić, a tymczasem takie rzeczy już widziałem w kampanii, że do teraz jestem pod wrażeniem :)

 

 

np ucieczka przed smokiem, albo latający dywan

 

 

W edytorze można zrobić chyba naprawde wszystko, trzeba mieć tylko pomysł i czas ;) Polecam grę, dobrze wydane pieniądze [w moim wypadku 130zł, tyle w Empiku było]

 

Tak gram właśnie, całkiem konkretne pomysły twórcy mieli. Ciekawe jak to na PS3 wygląda, podobno jeszcze lepiej. Z tym wszystkim to lekka przesada, ale naprawdę sporo można. Nie rozumiem dlaczego nie można własnych naklejek tworzyć, to bardzo ogranicza grę no i dlaczego nie ma czegoś takiego jak wprowadzanie zmiennych i późniejsze ich wykorzystywanie.

Również mam LBP za 130 zł, nie żałuję na razie ani złotówki ;].

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.