Skocz do zawartości

Oficjalne otwarcie grupowca


ping

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, Chłopcy i Dziewczęta!

Oficjalnie uznaje nasz grupowiec będący oazą dla graczy kochających rytmikę za otwarty! Na dzień dzisiejszy grupowiec jest zamknięty dla ogółu, dzięki temu nie będzie tutaj spamu oraz wytworzy się atmosfera intymności, no z intymnością przesadziłem :D W każdym razie niech ten temat służy za wszelkie sugestie tego co w naszym grupowcu miałoby się znaleźć. Pomysły na zalążek naszego regulaminu? Walcie śmiało. Zachęcam do postowania, niech góra widzi że osobny dział jest nam potrzebny! :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szalom ;]

jako wielki fan gier muzycznych witam również - w gry muzyczne gram od zawsze (na PSX'e grałem chyba we wszystko co było u nas dostępne) i zaraz po jRPGach jest to mój drugi ulubiony gatunek gier ;]

 

aktualnie grywam w DJMax'a, Guitar Hero (tylko na gitarce, tak w 70% ogarniam Experta, Hardzik leci całkiem pozytywnie na gyperspeed+5), na bębnach połupałbym, ale nie mam sprzetu do tego (a jako normalny perkowy mam zamiar sobie sprawić takowe), dawno temu pocinałem w DDRa ostro ale od kilku lat nie gram w ogóle wiec skill opadł na cycki.

 

i w ogóle siema ;p

Odnośnik do komentarza

Ok więc zamysł jest taki:

- Temat poznajmy się

- dla każdej bardziej znanej gry tematy dotyczące high score'owych lig (bo w stepping selection czy para para paradise chyba nikt tu nie gra?), tydzień wcześniej ankieta które kawałki mogą być grane choć z tym może być problem (wypisanie wszystkich kawałków), ewentualnie można zrobić tak że zwycięzca wybiera następny utwór.

- Temat "złóż sobie zespół" dla rock bandowców i fanów guitar hero. (Ustawki na wspólne granie)

Dalsze propozycje? :)

Odnośnik do komentarza

Jestem za tym by w grupowcu powstał temat zawierający oferty kupna/zamiany/sprzedaży sprzętu/gier/dodatków do interesujących nas tytułów. PT zawalony jest setkami ofert, w których czasami pojawia się coś interesującego, niemniej ciężko to wyłapać (ostatnio zwiała mi tak stopa do perki...).

Odnośnik do komentarza

Na wstępie siema ;]

 

A teraz: nie męczmy może o przeniesienie tematów z działów konsolowych, tylko stwórzmy po jednym temacie dla RB, GH...

 

Do tego temat "DLC News", gdzie będziemy wrzucać info o nadchodzącym materiale. Koniecznie do przyczepienia !!!

 

edit:

 

Może się wydawać, że strasznie zarzuciłem spamem ten grupowiec, ale wszystko w dobrej wierze ;)

 

Dorzucam temat "DLC - Opinie i komentarze"

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam te same odczucia.Moze na podworku pod blokiem jest fajnie jak ktos Cie pojedzie od takich i owakich.Wiadomo ziomki itp.Tutaj tez sie tym zreszta nie przejmuje ale jakby mieć jakies ale to zaraz sie okaze ze sie spinasz i jestes dostarczycielem beki.I tak teraz pewnie sie nie jeden usmiecha pod nosem mowiac spadaj na bambus murzynie albo gin q...o etc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...