Skocz do zawartości

Nasze osiągniecia


Rekomendowane odpowiedzi

zamiast trzech stupek do graj 2 normalnie jak grałeś przedtem, do tego momętu. A jak są Drum Fill-e to zatrzymaj grę odpocznij chwilę :P:lol:

i nie wykorzystuj star powera, dzięki temu fille będą pojawiały się co chwilę i będziesz miał mniej szans na failowanie.

Odnośnik do komentarza

Chyba to gdzies sobie skopiuje i bede wklejal bo juz chyba 10 raz pisze to :)

Podczas pobytu za granica zaplacilem za subskrypcje roczna karta z banku w ktorym wtedy mialem konto.Konto jakis czas pozniej zamknalem i wrocilem do PL.Wtedy zaczalem otrzymywac maile od nich :

Dear Przemek Iskra,

 

We are contacting you because we have been unable to charge your credit card for your Xbox Live 12 mo. Gold Membership service(s) being billed to you through Microsoft Online Services. The following credit card is the current payment method on your billing account:

 

Credit card type: VISA

 

To avoid an interruption of your services or to reactivate suspended service(s), please provide a valid credit card and a current expiration date. If payment is due for other Microsoft services purchased with the above card, those services may also be affected.

 

To check pricing details, and to confirm your account information and payment options, go to: http://billing.microsoft.com

If you have already resolved this issue, please disregard this notice and accept our thanks.

 

Thank you for using Microsoft Online Services.

 

Xbox LIVE Team

Gwoli wyjasnienia oplate za 12 miesiecy uiscilem.Problemem wydaje mi sie jest to ze status tego doladowania byl "renewal" czyli ze po danym okresie kasa miala automatycznie splynac za kolejny rok.Swoja droga nie przyuwazylem nigdzie takiej opcji gdzie bym to mogl zmienic.Nie wiem jakimi mechanizmami sie tam kieruje w M$ ale wyniuchali ze karta juz nie dziala wiec ow status renewal nie moglby byc spelniony.Poprosili o podanie nastepnej karty.Raz ze nie mam teraz swego konta a dwa chcialem juz na zdrapki przejsc bo taniej najczesciej c'nie.Pisalem do tych gamoni ale jakos nie spiesza sie odpowiedziec.Walek teraz polega na tym ze mam zaplacone konto z ktorego nie moge skorzystac na ktorym jak by mi tego bylo malo mam pkt.Myslalem ze konto nie wiem przejdzie na silver czy no cokolwiek innego ale nie ze (pipi) nie moge go do live podpiac.Cale szczescie ze DLC dziala na nowym koncie ktore musialem zalozyc i ofcoz co?Wykupic nowa subskrypcje ;/

Jak bym dalej siedzial w UK i takie cos by mi sie stalo to bym (pipi) na hasiok wywalil i kupil pe es trzy.

No pozalilem sie a ty Ping mozesz spac spokojnie :)

 

Swoja droga sorki ze kontynuuje ten offtop (przydalby sie nam chyba temat do wszystkiego) zaplacilem za zdrapke na 12+1 no nie.Kasa wplynelo na konto typa, ale co dziwne wrocila na moje konto z powrotem po dwoch dniach.Wtf?Zdrapka zadziala jak by co bo myslalem ze moze koles uznal ze mi nie sprzeda czy moze nie ma no nvm.Wystawilem pozytywa na allegro i jestem ciekaw co dalej.Nie wiem czy byc ch.ujem i sie wyprzec pozniej czy przelac ponownie kase.

 

82ef217ae1e703dam.jpg

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Musialbys zadzwonic na angielska infolinie i powiedziec zeby Ci odblokowali i zrobili tak zeby po skonczeniu golda przechodzilo na silver.

 

Ja mam tak samo, ze mam podana karte z ktorej kasy nie sciagna (bo jest blokada regionalna). Jak sobie z tym radze? Przed terminem skonczenia sie golda wklepuje zdrapke i tyle.

Odnośnik do komentarza

Niedawno zagrałem pierwszą piosenkę na Expert + - "Master of Puppets". Udało mi się ją pojechać na 5* ;] Co ciekawe, wczoraj ok. 22 grałem "tylko" na Expercie i dobiłem do 4*. Zgodnie z zasadą "proof or didn't happen" - fotka:

 

guitarherometallica.th.jpg

 

Potem wrzucę filmik z tego podejścia. Jakości mi się zachciało i bydle zajmuje 700 MB i właśnie leci na YT ;)

Odnośnik do komentarza

Hah... a ja dobiłem do 80% Run to the hills :P i odpadłem na Expercie xD. Ręce dosłownie mi odpadają. Odpadam już po potrójnej stópce, na wężyku czerwonych, bo jest taki problem, że już po prostu nie mam siły napierdalać w ten czerwony i teraz pytanie, czy chwila pauzy (nie mam już speciala na potrójnych zużyłem go) zda egzamin i potem szybko wrócić do tych czerwonych i jakoś dograć? Bo raczej utrzymanie na tych normalnych (tzn. 16x czerwony z wmieszaną stópką i przemiennym żółtym) nie robi mi wielkiego problemu... hm..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...