Skocz do zawartości

Nasze osiągniecia


Rekomendowane odpowiedzi

Blackened, perka, 4,5*

 

img0179p.th.jpg

 

Potem spróbuję zrobić na 5*, ciężko będzie, bo piosenka sama w sobie banalna, ale trudny straszny jest ten drum beat (dobrze mówię? :P), na którym zawsze praktycznie zjeżdża mi na czerwone, ale potem to luz :).

 

Jeszcze zrobiłem gold stara w Dani California na drumsach, 99%

 

img0180p.th.jpg

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Ja mam tą od IONa, trochę lżej ją się wciska, to może dlatego, ale z tego co pamiętam też nie miałem problemów na starej perce i starym bassie, żeby to zagrać na 97%.

 

EDIT:

 

Kurde, dziś życiowa forma.

 

Painkiller, drums, Expert, 3*, 85% (rano jeszcze ledwo co robiłem 5% xD)

 

img0181x.th.jpg

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

No wlasnie, z tym podwojnym bassem to jest dziwnie. Probowalem dzisiaj zrobic FC na Radiohead - Creep i za cholere nie moglem zrobic tego double bassu pomimo tego ze w innych piosenkach mi on normalnie wychodzi.

 

Z tym painkillerem to dziwna sprawe mam. Jak ostatnio go przeszedlem na 91% (~150k pkt - jestem lepszy od ciebie marcinie ;P) tak dzisiaj nie moglem przejsc intra w nim =/ niech to szlak

 

a dzisiaj takie tam:

 

dsc00058c.th.jpg dsc00060v.th.jpg dsc00059jtq.th.jpg

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza
Wam się naprawdę chce robić FC na tych piosenkach? Czy wszystkie ot tak na 100% jedziecie zawsze za pierwszym razem?

 

Akurat tylko do livin on a player podeszlem 2 razy :P

Ogolnie ostatnio mam chec grania wiekszosci kawalkow po kolei w skali trudnosci i zobaczenia jak mi na nich idzie, jak widze mozliwosc zrobienia FC to sie tym pochwale ;p

Odnośnik do komentarza
Wam się naprawdę chce robić FC na tych piosenkach? Czy wszystkie ot tak na 100% jedziecie zawsze za pierwszym razem?

 

Akurat tylko do livin on a player podeszlem 2 razy :P

Ogolnie ostatnio mam chec grania wiekszosci kawalkow po kolei w skali trudnosci i zobaczenia jak mi na nich idzie, jak widze mozliwosc zrobienia FC to sie tym pochwale ;p

No ale kurfa :/ Ja zagram coś raz to już potem rzygam tym, włączę najszybciej przy następnym posiedzeniu przy konsoli.

 

Dzisiaj prawie weszło "Toxicity" na drumsach- padłem przy 95%, myślałem, że rozwalę perkę pałeczkami :angry:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...