Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Co sie śmiejesz, polubiłem grać na plastikowej gitarze :P

Co prawda dalej nie jestem w stanie poradzić sobie z ostatnim setem piosenek w GH III, ale mam około 14 piosenek zagranych na 5* :-) (mowa o expert)

To zmień ten chu.jowy avatar.

Okej, momencik...

 

EDIT: Już :E

 

PS. Jest jakaś długa, nie trudna piosenka? Chodzi oczywiście o achievement za punkty.

Potrzebuje go na GH II, jak i GH III. W GH III nie zagram Metallici na expercie, więc odpada :)

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

No tak się zastanawiam nad tym Death Magnetic, tylko że ja dalej kalecze na expercie ostatni set. Żadnej piosenki nie jest w stanie zagrać. Odpadam w pierwszy sekundach :E

 

DeathMagnetic jak ściągne do GH III to będzie działać z GH:M? :>

:o 1400MSP na sam deathmagnetic, drogie to... :/

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Przesłucham płyte na wrzucie i jak mi się spodoba, to M$ dostanie ode mnie 1400MSP :)

w Waszych opiniach warto? Jednak wychodzi 140 MSP za jedną piosenkę, co jest w miarę dobrym dealem.

Z tego co wyczytałem na wikipedii, my (xboxowcy) dostaniemy w GH:M jeden kawałek z Death Magnetic (all nightmare long). Resztę trzeba dokupić. Zaś platformy nie wspierające DLC dostaną kilka piosenek gratis - no ku...

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Zakupiłem Death Magnetic... ale nie jest różowo. Downloading staje na 1% i stoi... Grać na Gearsach bez problemu mogę, żadnych lagów. Skype na PC działa (jedno i to samo łącze dzielone switchem). Jakieś porady? Już próbowałem pobierać ponownie - nie chce to pobieranie ruszyć dupy! :/

 

@Pelipe

:E

 

 

@S1ntex.

Imo jest to próba wyciągnięcia kasy, no cóż - skuteczna jak widać :)

 

Tak jak prosiłeś, S1ntex! )

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

To, że pokonałem go tylko raz, nie znaczy że nie mogę się wyrazić swojego zdania :]

Powiem szczerze, że ja musiałem dotrzeć do takiego momentu, gdzie jest sporo tych mocy. To jest gdzieś w połowie piosenki, musimy mieć jeden attack (może być chyba nawet broken string), i wtedy jest tak, że my zbieramy moc, atakujemy, zbieramy moc, atakujemy. Tych mocy tam jest tyle, że Lou po prostu pada. Obejrzyj jakiś dłuższy filmik bez cheatów, tylko na HARD bo jest sposób banalny jak pokonać go na expert :)

Odnośnik do komentarza

Tego nie przeszedłem. Żadnej piosenki z ostatniego setu nie przeszedłem. Metallica - One: solówka dla mnie nie do przejścia, po prostu nie potrafię ręki drugiej na gryf przenieść...

Raining Blood: Mosh...

W jednej piosence już po 10% odpadam, zwariowane :E

 

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Na prawdę nie ma żadnej rady na te cholerne "wężyki" ? One mnie wykończą...Dzisiaj 6 prób Green Grass And High Tides i praktycznie zawsze 80% [wtedy pojawia się pierwszy "wężyk"]...ehh.

Najlepiej włącz sobie samo solo w practice i je tłucz do upadłego:). Nie będziesz męczył się tyle minut by dojść do niego i znowu spróbować:) A jak zauważysz, że niektóre momenty lepiej chodzą to wrzuć na pełną piosenkę.

chodzi Ci zapewne o nutki które idą /\/\/\/\/\/\ <-- w ten sposób. Nie ma na nich rady, musisz masterować HOPO, inna piosenka gdzie takie coś jest to jakże często porównywany z Green Grassem "Freebird" Lynyrd Skynyrd.

Polecam "kisić" Overdrive'a do tego momentu i chociaż wykonywać Hammer Offy jeśli nie umiesz naprzemiennie + próbować wrócić czasami. Powinnieneś przetrwać z pełnym Overdrivem. Jeśli nie to jeszcze nie ta liga i ewentualnie dużo gry w practice powinno pomóc.

Dla wszystkich z problemami przy trudnych HO PO polecam "Less Talk More Rokk" Freezepopu z GH2 (w bonusach). Jak to mówi Pafeu "rozkurf trening HOPO" :)

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...