Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Od początku października jestem posiadaczem Guitar Hero: Warriors of Rock wersja gitara+gra. Nie minął dobrze miesiąc, jak już się coś zje,bało i musiałem oddać sprzęt na gwarancję (do serwisu powędrował 8.11, jakieś 2 tygodnie po awarii, bo mi się nie chciało jechać oddać). Co się stało? Na początku strum up i up na tym małym d-padzie zaczęło wariować i oprócz tego, że działało jak up, za każdym naciśnięciem uruchamiało Xbox Menu (działało jak przycisk Xbox po prostu). Na końcu doszło do tego, że przycisk Xbox sam się wciskał i potrafił mi włączyć Xboxa sam z siebie.

 

Po ponad miesiącu dostaje NOWĄ gitarę od serwisu, wracam do domu, gram dwie piosenki, odkładam gitarę. Następnego dnia siedzę przy PC i jak się wystraszyłem! Xbox sam się włączył! Po początkowym "WTF!?" szybko odnalazłem źródło problemu, a więc włączoną gitarę (która leżała schowana za łóżkiem, więc nie ma mowy o przypadkowym włączeniu). Wyjmuję baterię, wkładam i... od razu się włącza. Nie muszę dodawać, że to całkowicie uniemożliwia w ogóle korzystanie z konsoli (bo grać jak co sekundę włącza się i wyłącza Xbox Menu się nie da...)?

 

Czy to jest jakiś powszechny problem? Przecież ja dobrze nie rozgrzałem tej gitary, jak się zepsuła! Nie ma absolutnie mowy o jakimś mechanicznym urządzeniu, czy to jakiś software'owy problem, da się coś z tym zrobić? Czy pozostaje mi jechać i rozje,bać tą gitarę do reszty na głowie sprzedawcy z tego sklepu, bo mnie szlag jasny trafia?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 6 miesięcy później...

Mieliście kiedyś problem z parowaniem gitary do konsoli?

Mam Les Paul i ps3, gitara sobie z pół roku leżała w szafie i właśnie chciałem ją tochę odkurzyć. Podłączam dongla do ps3, uruchamiam gitarę a tu lipa - nie są sparowane. Przeczytałem sobie jeszcze raz instrukcję, zmieniłem baterie i ciągle nie chcą się zobaczyć :/

Kolejność wciskania jest niby taka, że najpierw włączyć gitarę, potem przytrzymać przycisk na donglu, potem jeszcze raz wcisnąć na gitarze, ale to nic nie daje :/

 

Czyżby plastik mi się spsuł? :/

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

jako ze nie wazna jaka konsola, osprzet ma takie same wlkasciwosci, to  warriors of rock, pedał stopy mozna przymocowac ( nałożyć )  i  sie nie rusza sie jak nie grasz hardcorowo ( ja musze dodatkowo mocować, no i mam dwie stopy ), lepsze talerze, ogolnie wykonanie zmodernizowane, przyjemniej sie używa. ja teraz zamawiam ion drum rockera, sprzedaje perkusje co mam ( wersja xbox jak ktos zainteresowany prosze o pw,  na allegro leży ) bo nie ma co ukrywać, nadaje sie tylko i wyłącznie na sam początek lub dla nowicjuszy co grają do kotleta. wielu rzeczy na niej nie zagram niestety, z racji nędznego umiejscowienia, poza tym jaram sie trybem PRO w rock band 3. dlatego jezeli masz wyzsze aspiracje od razu kup coś lepszego ;)

 

 

edit : kurrr, o gitare Ci chodzilo ; ) jezeli chodzi o to, kupuj tez najlepiej z wow, bo dodatkowo dotykowy panel na ktorym mozna paluchami jezdzic po "gryfie", to ulatwia niektore solowki. 

 

raven : nie slyszalem o takim problemie, wspolczuje. wyjmuj baterie regularnie z gitary

Edytowane przez kornixxxx
Odnośnik do komentarza

jezeli chodzi o to, kupuj tez najlepiej z wow, bo dodatkowo dotykowy panel na ktorym mozna paluchami jezdzic po "gryfie", to ulatwia niektore solowki.

1. WoR, nie wow.

2. Już nie ma. Panele były tylko w gitarach od WT i GH5.

3. IMO wcale nie ułatwia.

 

Przede wszystkim, ja wolę wiosła z Guitar Hero, choć są tacy, którzy wolą te z Rock Banda. Kwestia gustu - najlepiej byłoby sprawdzić oba rodzaje, ale teraz trudno o to...

Ja bym brał albo te z GH5 (udoskonalona wersja tych z World Tour - ciemniejszy kolor i ma "pickguarda"), albo z WoR. Choć na tych ostatnich grałem krótko, a niektórzy się skarżyli na żywotność niektórych elementów - tego potwierdzić nie mogę. W każdym razie jak dla mnie, "struna" chodzi najlepiej ze wszystkich gitar, ale niekoniecznie podoba mi się cienki gryf - nie ze względu na jakość, grubszy był dla mnie po prostu wygodniejszy...

We wielu przypadkach to kwestia gustu, ale w sumie na początek wszystkie powinny być OK... :)

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

pisałem o 2 w nocy na(pipi)any a ty sie czepiasz lierowek, lol.  jezeli chodzi o ten panel ja bralem cały zestaw z wor i mialem giatre z dotykowym, ale teraz patrze na aledrogo i zestaw gitara + gra jest rzeczywiscie inny sprzecik. nie sluchaj sie,  bierz z dotykowym, trzeba po prostu sie tego nauczyc, we wszystkie GH gram pro i bardzo ulatwia gnieniegdzie życie ten bajer. a tak w ogole bierz fendera do rockbanda pro, plastikowe zabawki sie szybko nudzą ; ) 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 7 miesięcy później...

Hejka :) Widzę że temat nieco przyschnięty, ale nie wiem gdzie napisać, to może tu. Planuję zakup PS3 i chciałbym do tego perkusję. Po wstępnym rekonesansie okazuje się, że nowa nie dość że droga jak diabli to jeszcze ciężko kupić. Używany zestaw już w akceptowalnej cenie 350zł ale ile mi toto pożyje ? Potrzebuję rady co zrobić, od kogoś kto jest kumaty w temacie, więc jeśli jest tu ktoś taki to please help ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Perkusja do RB czy GH? Tak czy owak, najslabszym ogniwem zawsze byl pedal basu. Mozna go jednak bylo latwo wzmocnic. Ja pod spod dalem wzdluz dwoch bokow takie zwykle stalowe noze od spodu i obkleilem tasma wokolo. Nie do zdarcia ;) Cala reszta jest raczej dosc pancerna i nie powinna ci sprawiac klopotow.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.