Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko dziala tyle ze w programie brakuje mi dzwieku =/

Idziesz do Panelu Sterowania> Dźwięki i urządzenia audio> zakładka Audio i zmieniasz Urządzenie domyślne na kartę dźwiękową. Przynajmniej ja miałem tam zamiast karty "Harmonix Drum Controller coś tam coś tam" :P

 

Pytanie: na jakiej zasadzie przyznawane są złote gwiazdki za utwór w Rock Bandzie?

Odnośnik do komentarza

HOPO to jest ten cały bajer z graniem nutek bez strumowania. W GH3 miał zwiększoną tolerancję, nooby jak Deadfish przyzwyczaiły się do tego i teraz narzekają, że w kolejnych częściach GH trzeba idealnie trafiać w te nutki. W GH3 można było trzymać fretbutton wcześniej, a i tak zaliczało. Teraz trza idealnie pyknąć tak jak leci.

Odnośnik do komentarza
Radzę przejrzeć jeszcze raz trening HOPO w GH3, na czym DOKŁADNIE polega Hammer-on, pull-off. Różnią się, a w RB i tak to wykorzystać to trzeba być jakimś (pipi)a robotem ... Porażka imo. HOPO w GH3 jest najlepsze, koniec kropka.

Najlepsze bo najłatwiejsze :)?

Luz, też tak uważam, ale do RB 2 można się przyzwyczaić. Choć wiadomo, że to nie to samo co w GH 3.

Odnośnik do komentarza
Gre NTSC ciężko opchnąć, nie mówiąc o tym że nie jest RF. Brałym zestaw pierwszy, możesz podlinkować? =)

http://www.deepdiscount.com/viewproduct.ht...ductId=60748170

http://www.deepdiscount.com/viewproduct.ht...ductId=48645662

 

Jednak, Michaelis zauważył, że nie wysyłają do Wolski. Tak więc narazie trzeba czekać, może zmienią zdanie.

Odnośnik do komentarza
Radzę przejrzeć jeszcze raz trening HOPO w GH3, na czym DOKŁADNIE polega Hammer-on, pull-off. Różnią się, a w RB i tak to wykorzystać to trzeba być jakimś (pipi)a robotem ... Porażka imo. HOPO w GH3 jest najlepsze, koniec kropka.

Najlepsze bo najłatwiejsze :)?

Luz, też tak uważam, ale do RB 2 można się przyzwyczaić. Choć wiadomo, że to nie to samo co w GH 3.

przy pull of możesz trzymać wszystkie cztery przyciski i po kolei je puszczać. Nikt nie jest idealny, w RB2 jest to nie wykonalne...

Odnośnik do komentarza

1. Najpierw trza sie nauczyc dobrze trzymac paleczki, najlepiej w taki sposob jak pokazywal Dark Serge w jednym z tutejszych topicow.

 

Mi z poczatku tez sie uderzaly paleczki, kwestia wprawy. Ja mam inny troszke problem, bo czasem gram strasznie wyluzowanie a ze paleczki od ION'a sa lakierowane czy cos w ten desen to czasem mi sie z reki wyslizgna bo za lekko je trzymam.

 

Napewno musisz paleczki trzymac lekko ale pewnie. Graj tak zeby same ci sie odbijaly od padow ; p

 

Jak nie dajesz rady z everlong, poprobuj najpierw na piosence Young, latwiejsza w tym jest.

 

@edit

 

mialbyc pkt 2 ale mi sie zapomnialo.

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Swoją mam mniej więcej od premiery w Polsce. Mocno eksploatowana, pożyczana po kumplach i działa. Jedynym mankamentem jest to, że struna jednego dnia chodzi cichutko, a drugiego skrzypi jak poyebana. No ale to gitara działa.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...