Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Tak wracając do tych wężyków, to ja po x próbach włączyłem kamerę, rock band i ...

Za 1szym razem udało mi się przejść gg&ht :P Nagranie tego wyczynu jest u mnie na kompie ale niestety kamera nagrywa tylko 9 minut, a green grass trwa 10,5 X_X Moja metoda na tą piosenkę była taka że weżyki na 80% przechodzę koniecznie bez overdrive'a i włączam jej na samej końcówce kiedy wchodzą schodki (pomarań->niebie->żółty->pomarań->niebie->żółty itd.).

Odnośnik do komentarza

solówka dla mnie nie do przejścia, po prostu nie potrafię ręki drugiej na gryf przenieść...

 

Teraz dopiero to przeczytałem i myślałem, że (pipi) ze śmiechu. :)

Drugą rękę przenosi się na gryf tylko po to, jak chce się tą solówkę zagrać na 100%, nie wiem czy więcej niż kilkunaście osób ją zagrało.

 

Dla "zwykłych" graczy, to to jest proste, trzymasz zielony i ciulasz na przemian czerwony i żółty i strumujesz. I analogicznie do tego, dalej grasz.

 

Nauka tapowania na gitarze plastikowej jest naprawdę trudne, jak się prawie rok ciągle przyciska przyciski lewą ręką a tu nagle wchodzi prawa ręka, no cóż.

Odnośnik do komentarza
solówka dla mnie nie do przejścia, po prostu nie potrafię ręki drugiej na gryf przenieść...

 

Teraz dopiero to przeczytałem i myślałem, że (pipi) ze śmiechu. :)

Drugą rękę przenosi się na gryf tylko po to, jak chce się tą solówkę zagrać na 100%, nie wiem czy więcej niż kilkunaście osób ją zagrało.

 

Dla "zwykłych" graczy, to to jest proste, trzymasz zielony i ciulasz na przemian czerwony i żółty i strumujesz. I analogicznie do tego, dalej grasz.

 

Nauka tapowania na gitarze plastikowej jest naprawdę trudne, jak się prawie rok ciągle przyciska przyciski lewą ręką a tu nagle wchodzi prawa ręka, no cóż.

Żebyś się nie ździwił, bo pierwszą serie przelatuje, ale potem następuje zmiana i wszystko szlag trafia...

 

Poza tym, Number of the beast i Cliffs of Dover przeszedłem :)

 

Został Slayer (o ku...) i One - tu już prawie prawie...

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Ściągasz program Drum Machine, podłączasz perkę pod kompa, instalujesz ją automatycznie w Windowsie. Uruchamiasz program, tam masz taką opcję do wyboru dźwięku padów, można włączyć metronom też i nawet nagrać swoje poczynania (znaczy dźwięk). Nie wiem czy działa to z IONem. Ja mam drumset xboxowy od RB1 i on działa :P

Odnośnik do komentarza

Hmm hmm chetnie bym to zobaczyl lecz po wpisaniu w google Drum Machine Download nie widze by to mialo jakies duze zainteresowanie (tzn google tego nie widzi). Moze po prostu to jest jeden z tych linkow ale nie wiem czy sciagam dobra rzecz:

 

http://www.pcdrummer.com/

http://www.gold-software.com/download9340.html

http://www.topshareware.com/The-Incredible...nsfer-14848.htm

 

Chyba ze wy e-koledzy mozecie podzielic sie to wiedza i dac mi prawidlowy link ; >

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...