Skocz do zawartości

Muzyczny Pchli Targ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 428
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Będę miał do sprzedania 2 talerze z ION'a, z okablowaniem, rurką etc. Wszystko co jest potrzebne.

 

Stan idealny.

 

Kolor żółty i zielony, ale to nie ma znaczenia, bo je można podłączać gdzie się chcę.

 

Cena za jeden talerz to 200 zł wraz z wliczoną przesyłką. (Paczka priorytetowa)

 

Oferat raczej dla posiadaczy IONów (Czyli Adasko i Redmitsu tylko chyba?), aby mogli sobie podłączyć trzeci talerz (czyli ten niebieski ;))

 

Wystawię pewnie na allegro jak coś.

Edytowane przez s1ntex
Odnośnik do komentarza

Już niedługo. :F

 

Skopiuję, bo nowa strona się zaczęła.

 

Będę miał do sprzedania 2 talerze z ION'a, z okablowaniem, rurką etc. Wszystko co jest potrzebne.

 

Stan idealny.

 

Kolor żółty i zielony, ale to nie ma znaczenia, bo je można podłączać gdzie się chcę.

 

Cena za jeden talerz to 200 zł wraz z wliczoną przesyłką. (Paczka priorytetowa)

 

Oferat raczej dla posiadaczy IONów (Czyli Adasko i Redmitsu tylko chyba?), aby mogli sobie podłączyć trzeci talerz (czyli ten niebieski )

 

Wystawię pewnie na allegro jak coś.

Edytowane przez s1ntex
Odnośnik do komentarza

Jeszcze Marcin ;)

Nie do końca bo Andrzej był u mnie i testował IONa przed kupnem, dlaczego sprzedaję? Ano po to by kupić GoodWoodsy i normalną perkę? - pytanie czemu (i proszę od razu bez komentarzy typu "po(pipi)any jestes" itp... - po prostu chcę perkę którą mogę przenieść i chcę by była mniejsza trochę, aczkolwiek nie chcę aż takiej straty jakości ;).

Odnośnik do komentarza

Co Keymaker, masz jakieś braki z dzieciństwa czy co (pipi)? Że ciebie bili paskiem to nie moja sprawa, jeśli tak to współczuję, serio - ja tak nie mam i się cieszę z tego i to również doceniam i wierz mi to nie twoja sprawa co ja robię, nic nie dopłacam, więc czemu nie.... ech... (pipi) powiedz coś komuś od razu się nie spodoba. Coś nie tak to morda w kubeł i nie komentuj, bo jedynie z twoich postów bije zazdrością, nie zamierzam ciągnąć tematu ani się kłócić, po prostu podsumowuję twą wypowiedź -.-

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...