Skocz do zawartości

Muzyczny Pchli Targ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 428
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ehhh juz nie wiem ile razy odpowiadalem na te pytanie ,ale odpowiem raz jeszcze.

Postawcie sie w mojej sytuacji.Gdy pozbede sie samego basu co mi zostanie?Nie mam drugiego nawet normalnego bym mogl go zamienic.Najlepsza opcja jednak dla kogos kto ma swoj zestaw to kupic moj.Wziac pedal a wystawic na sprzedaz ten ktory wy macie z perkusja ktora nabyliscie.Sprzedajac pozniej w cenie ja nie wiem chocby 300zl czy po ile to chodzi macie destroyera za napewno mniej niz kosztuje.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
OK to tak Mikes, możemy zrobic, ze kupimy to na dwoch, i potem cos takiego , Ty bierzesz perkę i stopę skombinujesz skądś (np. z Ebaya, moge Ci pomoc zalatwic :)), a ja biore Destroyera i co do ceny to jakoś się dogadamy by dla obu stron było korzystnie, ok?

Nie cwaniacz tutaj, bo ja sam chciałbym skombinować stopę z ebaya np. Jest ich baaaardzo mało, a jak są jakieś to albo niewiadomo jak zmodowane i przerabiane lub nie w wersji pod Xa. Jak takiś mądry to zarzuć linkaczem do aukcji/ sklepu, gdzie nabędę stopę do perki z rb1/rb2 lub tej Nyko.

Odnośnik do komentarza

Powoli odpadam.Maila mam zaspamowanego opcjami kupna samego destroyera ;/ a do tego jak juz mi sie zdawalo ze perks sie sprzedala to patrze ze kupil ja jakis koles z minusowym komentarzem.Czizas (pipi) ja (pipi)e.I ofcozz chce za pobraniem.Napisalem ze nie ma opcji i ze kasa na konto i wtedy perka rusza.Nie minela godzina i juz zaczela sie sciema.Dalem mu czas do poludnia jutro jak nie to znowu wystawie aukcje.

A kupno w Polsce samego basu to graniczy z cudem.

Odnośnik do komentarza
ja chce.Ile? Nówka?

 

EDIT Po dluższym namyśle decyduje się sprzedać też mikrofon.

 

Gitarka - 90zł + przesyłka

Mikro - 45zł + przsyłka

 

Można w komplecie brać. Ceny do dyskusji.

Zastrzegam, że zestaw będę miał za około 10dni, więc nie jest to transakcja "na już". Mogę wysłać za pobraniem.

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...