Skocz do zawartości

Rock Band


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Jak dla mnie za wolno idzie scieżka gitary (przyzwyczajenie z GH hyperspeed i te sprawy) i kawałki są dobierane aby w miarę się prosto grało vide. QoTsa Go with the flow 3 akordy a jaki fun ;]

Odnośnik do komentarza
Żaden.

Dobra Dead, wszyscy wiedzą już, że wolisz GH3, wszyscy wiedzą że masz 750k acziwmenta, wszyscy wiedzą, że wolisz uproszczony system HO i PO z GH3.

A właśnie że ja konsoliduje się z Bartezoo, bo ma rację, taki Go with the Flow nie potrzebuje intra na miarę TTFAF, wystarczy porządny kop i przyjemne brzmienie, bo mnie np gry muzyczne bawią dlatego, że mogę posłuchać propo mojej ulubionej muzy, wtedy gra sprawia dodatkową radość. Nie każdy robi to by lansować się na forum, a poza tym RB ma świetne DLC, ma zarówno banały do Goldstarowania za 1-2 podejściem jak i wirtuozyjne masakry typu Caprici Di Diablo, które jeśli FC zrobisz to faktycznie masz nieprzeciętne umiejętności. Jesteś buntownik i szukasz sobie wroga i zaczepki (takie odnoszę wrażenie), ale spoko, każdy tu miał kiedyś 17 lat i chciał być najbardziej "elo" w swoją ulubioną grę ;)

Odnośnik do komentarza

Złote gwiazdki to niezły pomysł w RB, ale za FC powinno być dodatkowe wynagrodzenie, np. platynowe. RB faktycznie ma super DLC i niektóre piosenki są faktycznie mają za(pipi)iście zrobiony chart, no ale na silniku RB to trzeba być już naprawdę pro żeby to dobrze grać. Może gdyby moją pierwszą grą był RB to byłoby inaczej.

Odnośnik do komentarza

Zimol - no, no.

 

Ty myslisz, że ja włączam GH3 i ciulam całą godzinę Cherub Rock i próbuję zagrać FC?

W GH3 łatwiej nutki wchodzą = więcej "trudnych" nutek wejdzie = większy banan na mordzie.

Perkusja w RB jest za(pipi)ista, bo nutki są duże, fille, animacje z tyłu, ale gitara ssie dla mnie, rozmieszczenie jest idealne, chodzi mi o system rozgrywki!

 

Dlatego nie moge się doczekać, jak będę miał mocniejszego kompa i będe grał w DLC RB w GH3, wtedy to będzie to.

 

Wtedy będzie moc -

Odnośnik do komentarza

Nic z tych rzeczy, w GH3 na PC możesz grać piosenki z każdej części RB i GH, nawet z pierwszej części. Jedynym wyjątkiem sa piosenki z WT, bo ich jeszcze nie złamano.

Możesz ściągnąć i grać w każde DLC z RB do 30 grydnia, później Harmonix zmieniło jakoś kodowania piosenek i na razie nie można ściagać, ale i tak 75% DLC jest.

 

Tutaj

z przykładowym spisem piosenek z RB jakiegoś gościa w GH3PC, a tu
, Malsteema.

 

Piosenki normalnie mają oddzielnie pliki: drums.ogg, guitar.ogg, song.ogg i rhytm/bass.ogg, przez co, jest to samo co na konsoli.

Edytowane przez s1ntex
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przesiadłem się niedawno z GHIII/A na RB i sie wynudziłem na Mediumie. Zagrałem z 8 osiem kawałków i myśle: dobra, zaraz będzie ciekawiej. I tak dobrnąłem do końca, a w-miare było na ostatnich dwóch tierach.

Ogólnie nie moge powiedzieć, żeby mi się podobało bardziej niż GHIII, ale jest pare kawałków, imo genialnych - Say it ain't so, Gimme Shelter, Green Grass and High Tides (jeszcze go nie zmęczyłem na hardzie;), Enter Sandman. No i Are You Gonna Be My Girl przede wszystkim :D. Dani California mnie rozczarował. Wanted Dead or Alive jest niezłe.

No i na online'ie jeszcze się nikt nie napatoczył:/

Edytowane przez Sikor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bylem zainteresowany zakupem tego wynalazku:

 

http://cgi.ebay.com/ROCK-BAND-ROADIE-U-DOU...%3A1|240%3A1318

 

Jednak z tego co wyczytalem ten zestaw dwoch stopek nie działaja z ION'em a dziwne.

Inaczej, sama stopka ionowo podobna działa (praktycznie to ten sam bass pedal) z rb1/2 i ionem (daja 2 rodzaje kabli) ale podobno kupujac juz ten caly adapter/splitter to nie dziala z ION'em. Moze to ktos potwierdzic?

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.