Skocz do zawartości

Rock Band


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No to pięknie:D

 

Jak mam wyeksportować piosenki z RB na dysk wyskakuje mi komunikat o kodzie z psn, który mi niby pomoże tego dokonać) ale dzie on i jak go dorwać to ja nie wiem, możecie mi pomóc?

 

 

witam... czy a propo problemu kolegi ktos moglby opisac pelen proces eksportu piosenek? czy dziala to tylko w jedna strone np. eksport piosenek z rock band do rock band 2 przy pozniejszym uzywaniu plytki z rb2 czy mozliwa jest rowniez operacja w druga strone? czy kod umozliwiajacy eksport piosenek jest wielokrotnego uzytku? no i czy zestaw piosenek z jednej plytki mozna eksportowac wielokrotnie np. kumpel robi eksport i daje mi plytke abym i ja sobie zrzucil piosenki, jest to mozliwe? z gory dzieki za odpowiedz..

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
czy dziala to tylko w jedna strone np. eksport piosenek z rock band do rock band 2 przy pozniejszym uzywaniu plytki z rb2 czy mozliwa jest rowniez operacja w druga strone?

Eksportowac mozna tylko z RB1 oraz Lego Rock Band. Piosenki pojawią się w RB2.

 

czy kod umozliwiajacy eksport piosenek jest wielokrotnego uzytku?

Nie.

no i czy zestaw piosenek z jednej plytki mozna eksportowac wielokrotnie np. kumpel robi eksport i daje mi plytke abym i ja sobie zrzucil piosenki, jest to mozliwe?

Tak, jednak będziesz musiał zabulić za kod do eksportu. Tak naprawdę nie jest to kod. Wchodzisz w jedne z opcji z gry i tam wybierasz "Export songs". Po tym pojawi Ci się prośba o wykupienie licencji na export, kosztuje ona z tego co pamiętam 400MSP (około 20 zł). Po zapłaceniu licencja się ściąga (pare sekund) i export się rozpoczyna. Tak to wygląda w Rock Bandzie 1, w Lego Rock Band jest to chyba trochę inaczej, nie wiem dokładnie jak.

Odnośnik do komentarza
czy dziala to tylko w jedna strone np. eksport piosenek z rock band do rock band 2 przy pozniejszym uzywaniu plytki z rb2 czy mozliwa jest rowniez operacja w druga strone?

Eksportowac mozna tylko z RB1 oraz Lego Rock Band. Piosenki pojawią się w RB2.

 

czy kod umozliwiajacy eksport piosenek jest wielokrotnego uzytku?

Nie.

no i czy zestaw piosenek z jednej plytki mozna eksportowac wielokrotnie np. kumpel robi eksport i daje mi plytke abym i ja sobie zrzucil piosenki, jest to mozliwe?

Tak, jednak będziesz musiał zabulić za kod do eksportu. Tak naprawdę nie jest to kod. Wchodzisz w jedne z opcji z gry i tam wybierasz "Export songs". Po tym pojawi Ci się prośba o wykupienie licencji na export, kosztuje ona z tego co pamiętam 400MSP (około 20 zł). Po zapłaceniu licencja się ściąga (pare sekund) i export się rozpoczyna. Tak to wygląda w Rock Bandzie 1, w Lego Rock Band jest to chyba trochę inaczej, nie wiem dokładnie jak.

nie eksportowalem z lego (bo mam pala a rb1 i rb2 ntsc), ale w

pudelku byla kartka z kodem, wiec w tym wypadku raczej jedna gra=jeden eksport

aha, w przypadku rb1 i ps3 to ten kod kupujesz jak cokolwiek innego wiec jest mozliwosc wykorzystania go na pieciu konsolach

Odnośnik do komentarza

witam. panowie mam jeszcze pytanie o kupowanie piosenek na zagranicznym ps store przy uzyciu polskiej karty.. jak mozna to zrobic? mam rb w wersji pal i probowalem kupic kawalki z brytyjskiego store ale nie udalo mi sie.. probowalem na kilka sposobow wszystkie bez skutku.. mam karte inteligo ktora bez problemu robie zakupy z polskiego store.. prosze o pomoc..dzieki..

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zdrapki.

 

ok zdrapki.. ale jak ich uzywac skoro nie ma ich jeszcze oficjalnie w polsce (czy sa?).. czy nalezy kupic zdrapki z uk i uzyc ich na koncie zalozonym na uk wlasnie? czy jest jeszcze jakis inny sposob?

 

byc moze to nie wlasciwe miejsce ale sprobowac mozna.. czy ktokolwiek bylby zainteresowany sprzadaza juz zakupionego dlc do rock band w wersji PAL? jezeli tak to prosze o PM.. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

W przyszlym tygodniu bede mial Rock Band Portable Drum Kit MC. MA ktos te drumy?? Jakies opinie?? Ogólnie to slyszalem dobre słowa na temat tej perki.

 

Ja mam, zwykła perka od RB jest jednak lepsza. Rekordów na nich nie narobisz raczej bo stopka to tragedyja, ale do przyjemnego pogrania wystarczą. No i przy transportowaniu jest to wygodny zestaw. Są niestety głośniejsze od normalnej perki i pałeczki z zestawu pękły mi drugiego dnia użytkowania.

Odnośnik do komentarza

W przyszlym tygodniu bede mial Rock Band Portable Drum Kit MC. MA ktos te drumy?? Jakies opinie?? Ogólnie to slyszalem dobre słowa na temat tej perki.

 

Ja mam, zwykła perka od RB jest jednak lepsza. Rekordów na nich nie narobisz raczej bo stopka to tragedyja, ale do przyjemnego pogrania wystarczą. No i przy transportowaniu jest to wygodny zestaw. Są niestety głośniejsze od normalnej perki i pałeczki z zestawu pękły mi drugiego dnia użytkowania.

Nie mam zamiaru grac hardcorowo na tej perce, paleczki są takiej samej wielkosci jak w prawdziwej perce? Jak sie zlamią to kuppie jakies dobre na allegro(groszowe sprawy). Co do glosnosci to mi to bez róznicy, czy glosne czy ciche xD :P

Ale chyba nie narzekasz??xD

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

Na prawdziwej perkusji gra się grubszymi pałkami :). Zamiast kupować na allegro lepiej przejść się do lokalnego sklepu muzycznego, tyle że poproś o najcieńsze jakie mają - kiedyś próbowałem grać na perce od rock banda normalnymi 160tkami jakich używam na codzień i myślałem że zabiję tą zabawkę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Narzekam tylko na stopkę bo jest słaba, ale jak nie będziesz katował utworów na maxa to pewnie nie będzie Ci bardzo przeszkadzać. A pałeczki z zestawu są plastikowe i skręcane -.- no i właśnie w miejscu skręcenia mi popękały obydwie, może miałem pecha ale wątpię.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na prawdziwej perkusji gra się grubszymi pałkami :). Zamiast kupować na allegro lepiej przejść się do lokalnego sklepu muzycznego, tyle że poproś o najcieńsze jakie mają - kiedyś próbowałem grać na perce od rock banda normalnymi 160tkami jakich używam na codzień i myślałem że zabiję tą zabawkę.

Chyba u mnie nie ma takiego sklepu, a nie chce mi sie jezdzic i szukac :) Trudno moze na allegro znajde jakies cienkie ;)

 

Narzekam tylko na stopkę bo jest słaba, ale jak nie będziesz katował utworów na maxa to pewnie nie będzie Ci bardzo przeszkadzać. A pałeczki z zestawu są plastikowe i skręcane -.- no i właśnie w miejscu skręcenia mi popękały obydwie, może miałem pecha ale wątpię.

W takim razie spróbuję je jakos od razu wzmocnic, moze dluzej wytrzymają. A nie ma jakiegos sklepu internetowego gdzie mozna kupic te oryginalne paleczki od RB(tanio)?

 

Dzięki za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...