Skocz do zawartości

Resident Evil: The Darkside Chronicles


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gamikaze.pl/Nintendo/Aktualnosc...les_na_Wii.aspx

Najnowszy numer japońskiego Famitsu ujawnia pierwsze szczegóły z kolejnej części serii Capcom, która trafi na Nintendo Wii. Resident Evil: The Darkside Chronicles prezentować ma podobną rozgrywkę jak Umbrella Chronicles i ponownie zabierze graczy do Racoon City.

 

Gra skupi się na wydarzeniach z Resident Evil 2, gdzie jeszcze wtedy młody żółtodziób Policji Leon S. Kennedy oraz Claire Redfield starali się wydostać z opanowanego przez ofiary wirusa T miasta. W Resident Evil: The Darkside Chronicles przejmiemy kontrolę jedynie nad celownikiem naszej broni, a przy bliskim spotkaniu z Zombie z pomocą przyjdzie nóż, którym zadamy ciosy machając oczywiście Wiilotem. Data premiery nadal owiana jest tajemnicą.

 

Pojawiła się już oficjalna informacja o tytule. I pierwsze shoty:

http://www.gamikaze.pl/Nintendo/Galerie/Re..._Galeria_1.aspx

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze liczyłem, że zapowiedzą coś innego, np. remake RE2, dlatego jestem trochę rozczarowany tym tytułem, jednak po obejrzeniu trailera jestem dobrej myśli. "Celowniczki" nie są najbardziej wciągającym gatunkiem gier, ale UC było dobre i jeśli DC rzeczywiście będzie, jak zapowiadają twórcy, lepsze pod wieloma względami od poprzedniczki, to czekam na premierę.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

W sieci pojawiły się szczegółowe spoilery co dokładnie znajdziemy w tej grze:

 

Resident Evil: The Darkside Chronicles Character & Chapter Spoilers

 

Warning, these Spoilers contain much unreleased information regarding the story and events that take place during the game.

 

Segments: Sections of the game will no longer be labeled as Chapters X-X. Instead of being labeled “Chapters” they will now be divided in chronological order, according to the time the events took place complemented with a brief description, such as the setting or the plot summary. For example, what would be considered Chapter 1 is now named, “October 1998, Raccoon City ” and another Chapter, “Antartic Facility, December 1998” And so forth and so on.

 

Characters: All of the series’ main characters will make a return in some way, and the majority will be playable. However, players will experience controlling Leon Kennedy, Claire Redfield & Ada Wong for the majority of the game. There are also other non-main characters who will be playable as well.

 

Timeline: The Game Spans from the year September 1998 to June 2009. There is actually a few “follow up” segments to the events that took place in Resident Evil 5. Here’s a list of the chapters in the order they will be played, supplemented with the playable characters for each chapter(s).

 

- Raccoon City, October 1998 -

2 Chapters

Playable Characters: Leon Kennedy, Claire Redfield & Ada Wong

 

- Raccoon Ruins, September 1998

2 Chapter

Playable Characters: Leon Kennedy, Claire Redfield & Sherry Birkin

 

- Rockfort Island, December 1998

2 Chapters

Playable Characters: Claire Redfield & Steve Bunside

 

- The Capital, December 1998

2 Chapter

Playable Characters: Leon

 

- Antartic Facility, December 1998 - Sub Chapter (Legacy Forgotten) reference to the infamous Ashford Family.

2 Chapters

Playable Characters: Chris Redfield, Claire Redfield & Steve Burnside

 

- South America, July 2002

2 Chapters

Playable Characters: Leon Kennedy & Jack Krauser

 

- Umbrella, A New Beginning, February 2003 & 2004

3 Chapters

Playabe Character : Ada Wong

 

- The Beginning of the End, August 2006

2 Chapters

Playable Character: Chris Redfield & Jill Valentine

Jill dies.

 

- June 2009, Former Wishes - The Final Chapter.

2 Chapters

Playable Character: Sherry Birkin

 

Spoilery uważane są za bardzo wiarygodne, ponieważ Capcom zażyczył sobie usunięcia ich z GameFAQs.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Nowy Trailer prosto z GC 09 prezentuje sie świetnie przedstawiając znane nam kawałki kodu w nowej oprawie. Pokazane są głównie wstawki CG ale aż łezka w oku się kręci i wracają wspomnienia z poprzednich części kiedy ogląda się zwiastun. Filmik koncentruje się głównie na opowieściach dwóch dziewczynek: Sherry Birkin (RE2) oraz Alexii Ashford (RE:CV) oraz przeżyciach jakie musiały doświadczyć przez okres życia związanego z firmą Umbrella Inc. Ujrzymy również skrawek rodzącej się miłości między Claire Redfield a Steve'a Burnside'm.

 

 

Link: http://uk.wii.ign.com/dor...d=1rbiffl6tl4g2

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Gra ktoś w ogóle na Wii ; ) ? Dzisiaj kupiłem nowego Residenta i zaraz zasiadam. Z tego co piszą tu i tam to mamy kolejnego wypasa celownika na Wii np. po DSpace. Fajnie, że są motywy z RE2.

 

Edit: pograłem trochę i jest fajnie chociaż 1 chapter do rewelacji nie należy... mam nadzieję, że dalej będzie już piękny powrót do przeszłości (wspomnienia :) )

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza

Ktoś wie co trzeba zrobić podczas walki z WILLIAMem BIRKINem? Rozwalam typa aż pasek jego znika a on dalej nawala.... mogę sobie strzelać i strzelać i nic. Chapter 4. ps. Dobra wbiłem na gamefaq i jeszcze do tego momentu jest przejście więc już chyba wiem co robić.

 

Co do samej gry wciąga jak cholera :whistling: No i mamy powrót do RE2 : )

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...