Skocz do zawartości

Turniej Street Fighter 4 w Łodzi 18.04.2009 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość GaScAn
dobra kazdy napinacz z tego topicu, powinien zobaczyc ta walke, ktora uciszy jego ego i skilla i bedzie znow peace w topicu:

 

Już lepiej się tyrać na forum,flamować, spamować, wymądrzać niż oglądać to pod tym linkiem. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Heh knowing Polish 2D Scene i will be extremely happy if there will be 30 players at the most

Everything over 20 would be great.

 

VR-Fist; some chlast - slast maybe? :D

Maybe, but knowing TcT 'disappearing all of a sudden before the tournament', let's make no promises.

 

 

BTW one other guy, a very good Guile player, has been interested so we will see if we can come.

Odnośnik do komentarza

Just try to check prices near the club, please. I'll tell if it's ok for us. Much thanks.

 

We have a great direct transport to Lodz, but it seems like everything from Lodz to Prague, Wroclaw to Prague or to any other Czech city is completely sold-out. If we find a line which does have two free places to Prague, we can confirm attending.

 

EDIT: I found a good train, but we have only 15 minutes to transfer to another train in Wroclaw. I hope it will be ok.

 

EDIT2: If we come, we will come by Friday evening (21:20). I hope we can find a good hotel.

Edytowane przez VR-Fist
Odnośnik do komentarza

Thanks for searching but as I read how many people are going to attend, I must say we can't come. Expenses would be so high for such event.

I wish it goes well and see you somewhere else!

 

BTW I posted you tournament on http://www.fighting-games.eu/ - it's a completely new website for tournaments listing and discussion. Ensure you post your future events to its forum's Calendar ;)

 

Cheers,

VR

Odnośnik do komentarza

Kiedys jak bylem w Lodzi to tu sie zatrzymalem, nadal cene maja dobra.

 

HOTEL POLONIA

 

http://www.hotele-polskie.pl/lodz/hotel_polonia/

 

40zl / one night (2 person room)

 

nie wiem ile to od turnieju ale chyba i tak lepiej wstac troche wczesniej i dojechac

 

edit: a tu schronisko, cena od 18 do 30zl za osobe:

 

http://www.yhlodz.pl/intr_pl.php

Edytowane przez Goldi69-PL-
Odnośnik do komentarza

przeczytales do konca ?? jak nie umiesz czytac to nie glosuj... co moze chciales sobie focusa i rzut ustawic pod jednym guzikiem ?? boze co za ludzie tu czasmi pisza to az krew zalewa.

 

Ludze pomyslcie zaczym cos napiszecie.. Ja nie mam ochoty czytac jakis glupich zartow czy prowo wiec wezcie sobie na wstrzymanie.

Edytowane przez manieq
Odnośnik do komentarza

Listy jako takiej nie ma. Pewnie to niedobrze ale mam nadzieje że ci co się zadeklarowali że przyjadą to przyjadą :)

Ty też się wybierasz ?:) Im więcej tym lepiej :)

 

Poraz pierwszy organizujemy turniej i wiele spraw nam umknęło ale myślę że jeżeli ten turniej się uda w miare jakoś to następny będzie bardziej przemyślany i dopracowany.

Edytowane przez manieq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...