Skocz do zawartości

Turniej Street Fighter 4 w Łodzi 18.04.2009 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I think that there's no problem in people from abroad participating, although I'm not the organiser ;)

 

The event is taking place on 18th April in Łódź (the centre of Poland), 101 Piotrkowska Street (it's the Łódź's most popular street) in a GAMELORD club on the right side of the courtyard, 2nd staircase, 1st floor.

 

The entrance fee is 30 zlotys.

 

How will you be getting to Łódź?

 

 

EDIT: Sorry, I've made a mistake with the month. Fixed :)

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

dziex Di :)

 

@VR-Fist

 

You can join the tournament. That's no problem for us. We start tournament at 10 a.m. is that good time for you to come or maybe u want to come later? Like 1 p.m. or 2 p.m.

 

Basic info:

 

Banned character: Seth

Rounds: best of 5

Keys binding : Only LP ,MP ,HP , LK, MK, HK

Entrance fee is 30 zlotys

Prizes (only if 20 people will join the tournament):

1 place : 250zl

2 place : 100zl

3 place : 50zl

When there will be less than 20 ppl the prizes will be changed. You can take your conrtollers, arcade sticks with you. There will be 4 consoles and 4 tv with HD.

If there will be 20 ppl playing the tournament we will split them in 4 groups with 5 ppl in each group. Best 2 men of each group will advance to quarterfinals.If there will be at least 10 ppl we will play Double Elimination.I think thats all u want to know.

If you have any questions, just write them here. We will answer :)

 

Sorry for my english :-)

 

Odnośnik do komentarza

Thanks Di ;)

 

You can join the tournament. That's no problem for us. We start tournament at 10 a.m. is that good time for you to come or maybe u want to come later? Like 1 p.m. or 2 p.m.

 

When there will be less than 20 ppl the prizes will be changed. You can take your conrtollers, arcade sticks with you. There will be 4 consoles and 4 tv with HD. If there will be 20 ppl playing the tournament we will split them in 4 groups with 5 ppl in each group. Best 2 men of each group will advance to quarterfinals.If there will be at least 10 ppl we will play Double Elimination.I think thats all u want to know.

If you have any questions, just write them here. We will answer :)

 

Sorry for my english :-)

Thanks a lot, your English is very fine :) Of there's enough players, we will travel. I can't confirm it, yet. Don't bother with when to start, we are very unsure about coming since my sparring might take vacation in Japan (which will be, with all the respect, bigger competition, hehe).

 

I understood the basic info, our languages are very close to each other. Thanks for joining information about the system. How many players do you think will attend?

Edytowane przez VR-Fist
Odnośnik do komentarza

A moze bymy wszyscy na As zagrali, zawsze mozna pozyczyc komus za przyslowiowe piwko :P . Mnie sie osobiscie nie podoba bind klawiszy ale takie sa wymogi, chodzi tylko o to ze sprzet kazdy sobie powinnien zalatwic taki jaki moze a nie plakac ze gra padem i bez binda sie nie da. Ja tez moge sobie powiedziec ze gram tylko na plazmie big screenowej a nie np na monitorku 22 calowym( z tego co wiem nie bedzie plazm ,ehh) i tez to dla mnie moze byc nie fer. Tyle w temacie mam do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza

generalnie niby takie zasady sa na turniejach ale ze jest to 1 turniej to mysle ze bardziej liczy sie frekwencja i dobra zabawa. Co do pozyczania AS'ow to moga byc pozniej problemy typu:

1. Ktos pozyczy i z(pipi)ie bo mu niby nie bedzie cos dzialalo.

2. ktos pozyczy i przegra a potem bedzie chcial np rematch na padzie bo stick ktory pozyczyl byl zly i mu nic nie wchodzilo.

3. moze nie byc chetnych na pozyczanie stickow.

 

moze powinnismy zrobic glosowanie kto za i przeciw. jest jeszcze duzo czasu.

 

 

Zalozylem ankiete w dziale 2d prosze o glosowanie i wtedy po naradach rozstrzygniemy co i jak bedzie.

 

A no i piszcie czy godzina wam odpowiada czy lepiej by bylo troche pozniej zaczac.

Edytowane przez manieq
Odnośnik do komentarza
A moze bymy wszyscy na As zagrali, zawsze mozna pozyczyc komus za przyslowiowe piwko :P . Mnie sie osobiscie nie podoba bind klawiszy ale takie sa wymogi, chodzi tylko o to ze sprzet kazdy sobie powinnien zalatwic taki jaki moze a nie plakac ze gra padem i bez binda sie nie da. Ja tez moge sobie powiedziec ze gram tylko na plazmie big screenowej a nie np na monitorku 22 calowym( z tego co wiem nie bedzie plazm ,ehh) i tez to dla mnie moze byc nie fer. Tyle w temacie mam do powiedzenia.

To pożycz mi sticka ma miesiąc, naucze sie grac na nim i będzie fair;)

 

A na poważnie to wydaje mi sie xeda że boisz sie że na turze pojawi sie np. taki borys czy gajda i cie zjedzie grając na padzie, a że dobrze grają to ty doskonale wiesz sam bo widziałeś na turnieju.

na sticku wcisnięcie 3x jakiś klawisz i wykręcenie 2óch qcf to pestka i nawet ja to robie ale padzie to nie jest już takie proste, boisz sie że dostaniesz??

Jak dla mnie to wy na AS też ustawcie sobie te klawisze i tyle, pozatym byłoby TOTALNYM KRETYNIZMEM zabraniać komuś grać na ustawieniach które są w grze proponowane przez producentów gry bo każdy na nich zaczyna i nie każdy musi być przyzwyczajony do innych.

 

Tyle w temacie mam do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie faktycznie to nie jest trudne wciśnięcie trzech klawiszy na raz na sticku. Jednak bardzo łatwo popełnić takowy błąd. Devilowi do dziś się zdarza nie robić podejścia w tekkenie do ściany Mardukiem. Niech wciskają coś plus bind klawiszy (nie wiem dokładnie jak to jest w SF), np. kwadrat+R1. Takie jest moje zdanie. Na stickach są guziki tak rozłożone, że skoncentrować się można na max 4 przyciskach, więc bindowanie raczej nie wchodzi w grę. Taka jest moje opinia co do tych zasad.

Odnośnik do komentarza
A moze bymy wszyscy na As zagrali, zawsze mozna pozyczyc komus za przyslowiowe piwko :P . Mnie sie osobiscie nie podoba bind klawiszy ale takie sa wymogi, chodzi tylko o to ze sprzet kazdy sobie powinnien zalatwic taki jaki moze a nie plakac ze gra padem i bez binda sie nie da. Ja tez moge sobie powiedziec ze gram tylko na plazmie big screenowej a nie np na monitorku 22 calowym( z tego co wiem nie bedzie plazm ,ehh) i tez to dla mnie moze byc nie fer. Tyle w temacie mam do powiedzenia.

To pożycz mi sticka ma miesiąc, naucze sie grac na nim i będzie fair;)

 

A na poważnie to wydaje mi sie xeda że boisz sie że na turze pojawi sie np. taki borys czy gajda i cie zjedzie grając na padzie, a że dobrze grają to ty doskonale wiesz sam bo widziałeś na turnieju.

na sticku wcisnięcie 3x jakiś klawisz i wykręcenie 2óch qcf to pestka i nawet ja to robie ale padzie to nie jest już takie proste, boisz sie że dostaniesz??

Jak dla mnie to wy na AS też ustawcie sobie te klawisze i tyle, pozatym byłoby TOTALNYM KRETYNIZMEM zabraniać komuś grać na ustawieniach które są w grze proponowane przez producentów gry bo każdy na nich zaczyna i nie każdy musi być przyzwyczajony do innych.

 

Tyle w temacie mam do powiedzenia.

 

Grałeś ty kiedyś z kimś na poważnie w Street Fightera ? Czy tylko podbijasz e-fejm swoich kolegów ?? Jak by co to zapraszam na jakiś sparing online Ukyo_PL to moj PSN ID bo naprawdę zaczyna mnie irytować pieprzenie trzy po trzy nawróconych Tekkenowcow ...

 

Poziom Street Fightera w Polsce jest żałośnie niski ja gram na poziomie Amerykańców z klasy lekko pól średniej i tak się składa ze z nikim kto tu jest zapisany na ten turniej ( poza Keijim-em i organizatorem turnieju który ostatnio mnie zmęczył 3:2 [Hi manieq ;p] ) nie przegrywam. Wygrywam przy najgorszej formie i 12h prania mózgu w pracy po 10 : 2 ... Chłopaki ogarnijcie się naprawdę z swoim Tekkenowym lansem ... bo nie macie nawet zielonego pojęcia jak mało o tej grze wiecie i jak słabo w nią gracie ... odrobinę pokory

 

Mashter ... ja się ciesze ze nowi ludzie zaczęli doceniać ta grę i w nią graja naprawdę ale irytujące jest to ze ktoś kozaczy ... po paru tygodniach grania ... czy ja wam wchodzę do waszego kurnika i mowie ze jestem w to dobry ??

Odnośnik do komentarza

Wracając do wciskania trzech przycisków naraz, to oczywiście że nie jest to trudne, ale zrobienie EWGFa też nie jest trudne. Niestety człowiek, to ułom i popełnia proste błędy i jak z pewnością zdarzy mu się nie nacisnąc odpowiednio 3 przycisków naraz, tak na pewno nie zdarzy mu się źle wcisnąć jednego :)

Ja nie twierdzę, że na padzie nie powinno być możliwości bindowania, po prostu dementuje opinie, że wciśnięcie 3 przycisków na sticku jest tak samo łatwe jak wciśnięcie jednego na padzie :)

 

A tekkenowcy gdzieś się muszą nawrócić, a że sf nowy wyszedł, to czemu nie właśnie z nim? :D

Daj tekkenowcom też pohadokenować :D

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza
A moze bymy wszyscy na As zagrali, zawsze mozna pozyczyc komus za przyslowiowe piwko :P . Mnie sie osobiscie nie podoba bind klawiszy ale takie sa wymogi, chodzi tylko o to ze sprzet kazdy sobie powinnien zalatwic taki jaki moze a nie plakac ze gra padem i bez binda sie nie da. Ja tez moge sobie powiedziec ze gram tylko na plazmie big screenowej a nie np na monitorku 22 calowym( z tego co wiem nie bedzie plazm ,ehh) i tez to dla mnie moze byc nie fer. Tyle w temacie mam do powiedzenia.

To pożycz mi sticka ma miesiąc, naucze sie grac na nim i będzie fair;)

 

A na poważnie to wydaje mi sie xeda że boisz sie że na turze pojawi sie np. taki borys czy gajda i cie zjedzie grając na padzie, a że dobrze grają to ty doskonale wiesz sam bo widziałeś na turnieju.

na sticku wcisnięcie 3x jakiś klawisz i wykręcenie 2óch qcf to pestka i nawet ja to robie ale padzie to nie jest już takie proste, boisz sie że dostaniesz??

Jak dla mnie to wy na AS też ustawcie sobie te klawisze i tyle, pozatym byłoby TOTALNYM KRETYNIZMEM zabraniać komuś grać na ustawieniach które są w grze proponowane przez producentów gry bo każdy na nich zaczyna i nie każdy musi być przyzwyczajony do innych.

 

Tyle w temacie mam do powiedzenia.

 

Grałeś ty kiedyś z kimś na poważnie w Street Fightera ? Czy tylko podbijasz e-fejm swoich kolegów ?? Jak by co to zapraszam na jakiś sparing online Ukyo_PL to moj PSN ID bo naprawdę zaczyna mnie irytować pieprzenie trzy po trzy nawróconych Tekkenowcow ...

 

Poziom Street Fightera w Polsce jest żałośnie niski ja gram na poziomie Amerykańców z klasy lekko pól średniej i tak się składa ze z nikim kto tu jest zapisany na ten turniej ( poza organizatorem turnieju który ostatnio mnie zmęczył 3:2 [Hi manieq ;p] ) nie przegrywam. Wygrywam przy najgorszej formie i 12h prania mózgu w pracy po 10 : 2 ... Chłopaki ogarnijcie się naprawdę z swoim Tekkenowym lansem ... bo nie macie nawet zielonego pojęcia jak mało o tej grze wiecie i jak słabo w nią gracie ... odrobinę pokory

 

Mashter ... ja się ciesze ze nowi ludzie zaczęli doceniać ta grę i w nią graja naprawdę ale irytujące jest to ze ktoś kozaczy ... po paru tygodniach grania ... czy ja wam wchodzę do waszego kurnika i mowie ze jestem w to dobry ??

slochaj no ziomus, gram z manqiem na codzien i wiem gdzie moje miejsce, wiem ze jestes za(pipi)isty w SF itp(i kto tu sie lansuje ???)

 

a fejmu nie podbijam tylko fakty bo ostatnio z Gajdą przegrał, ale mi chodziło tylko o to że żeby próbować grać na padzie w SF trzeba mieć naprawde skilla bo sami wiecie ze jest ciężko a wy jeszcze nowicjuszom zamiast służyć dobrą radą i zachęcić do grania to odstraszacie choćby tym- aby z wami można byłoby pograć trzeba grać na sticku bo na padach poprostu nie pozwalacie

 

W Tekkena gram od wielu lat ale to SF był moją pierwszą miłośćią i będe grał w nią nadal,grałem już w 2ójke, potem Alfa3 a teraz w 4

Mimo że nie mam za(pipi)istej wiedzy o mechanice gry pojęcia to nie traktój mnie i osób "od Tekkena" jak wrogów SF

 

Może gdyby wasze nastawienie do nowych było bardziej życzliwe to na turniejach SF byłoby więcej ludzi niż na innych bo gra na to zasługuje...spójrz na swój post z całej wypowiedzi na temat wyłapałeś tylko zdanie na temat "tekkenowców" i ich zjechałeś...lepiej coś na temat napisz, ja już w tym temacie nic nie pisze......phathetic

Odnośnik do komentarza
A moze bymy wszyscy na As zagrali, zawsze mozna pozyczyc komus za przyslowiowe piwko :P . Mnie sie osobiscie nie podoba bind klawiszy ale takie sa wymogi, chodzi tylko o to ze sprzet kazdy sobie powinnien zalatwic taki jaki moze a nie plakac ze gra padem i bez binda sie nie da. Ja tez moge sobie powiedziec ze gram tylko na plazmie big screenowej a nie np na monitorku 22 calowym( z tego co wiem nie bedzie plazm ,ehh) i tez to dla mnie moze byc nie fer. Tyle w temacie mam do powiedzenia.

To pożycz mi sticka ma miesiąc, naucze sie grac na nim i będzie fair;)

 

A na poważnie to wydaje mi sie xeda że boisz sie że na turze pojawi sie np. taki borys czy gajda i cie zjedzie grając na padzie, a że dobrze grają to ty doskonale wiesz sam bo widziałeś na turnieju.

na sticku wcisnięcie 3x jakiś klawisz i wykręcenie 2óch qcf to pestka i nawet ja to robie ale padzie to nie jest już takie proste, boisz sie że dostaniesz??

Jak dla mnie to wy na AS też ustawcie sobie te klawisze i tyle, pozatym byłoby TOTALNYM KRETYNIZMEM zabraniać komuś grać na ustawieniach które są w grze proponowane przez producentów gry bo każdy na nich zaczyna i nie każdy musi być przyzwyczajony do innych.

 

Tyle w temacie mam do powiedzenia.

 

Grałeś ty kiedyś z kimś na poważnie w Street Fightera ? Czy tylko podbijasz e-fejm swoich kolegów ?? Jak by co to zapraszam na jakiś sparing online Ukyo_PL to moj PSN ID bo naprawdę zaczyna mnie irytować pieprzenie trzy po trzy nawróconych Tekkenowcow ...

 

Poziom Street Fightera w Polsce jest żałośnie niski ja gram na poziomie Amerykańców z klasy lekko pól średniej i tak się składa ze z nikim kto tu jest zapisany na ten turniej ( poza organizatorem turnieju który ostatnio mnie zmęczył 3:2 [Hi manieq ;p] ) nie przegrywam. Wygrywam przy najgorszej formie i 12h prania mózgu w pracy po 10 : 2 ... Chłopaki ogarnijcie się naprawdę z swoim Tekkenowym lansem ... bo nie macie nawet zielonego pojęcia jak mało o tej grze wiecie i jak słabo w nią gracie ... odrobinę pokory

 

Mashter ... ja się ciesze ze nowi ludzie zaczęli doceniać ta grę i w nią graja naprawdę ale irytujące jest to ze ktoś kozaczy ... po paru tygodniach grania ... czy ja wam wchodzę do waszego kurnika i mowie ze jestem w to dobry ??

 

Hahaha xD nawróceni tekkenowcy xD Pożyjemy zobaczymy.Turniej to nie gra online wiec myślę że twoja pewność siebie i skill spadnie o 20%/30% jak zaczniesz grać na turnieju...Nie twierdze że jesteś kiepski...Ale wież mi że i z tobą Velur albo Ja dał bym radę wygrać :P Mam nadzieję że przekonamy się o tym na turnieju.

Co do bindów to za przeproszeniem nie jesteśmy na Wyspach Wielkiej Brytwanii a żeby zabraniać komu kolwiek grać choćby na defoultowych ustawieniach.

Na tournamencie pojawiam sie na bank i oferuje moją konsolke z SF4 :P (za pare dni lece zakupić) :)

Odnośnik do komentarza
A moze bymy wszyscy na As zagrali, zawsze mozna pozyczyc komus za przyslowiowe piwko :P . Mnie sie osobiscie nie podoba bind klawiszy ale takie sa wymogi, chodzi tylko o to ze sprzet kazdy sobie powinnien zalatwic taki jaki moze a nie plakac ze gra padem i bez binda sie nie da. Ja tez moge sobie powiedziec ze gram tylko na plazmie big screenowej a nie np na monitorku 22 calowym( z tego co wiem nie bedzie plazm ,ehh) i tez to dla mnie moze byc nie fer. Tyle w temacie mam do powiedzenia.

To pożycz mi sticka ma miesiąc, naucze sie grac na nim i będzie fair;)

 

A na poważnie to wydaje mi sie xeda że boisz sie że na turze pojawi sie np. taki borys czy gajda i cie zjedzie grając na padzie, a że dobrze grają to ty doskonale wiesz sam bo widziałeś na turnieju.

na sticku wcisnięcie 3x jakiś klawisz i wykręcenie 2óch qcf to pestka i nawet ja to robie ale padzie to nie jest już takie proste, boisz sie że dostaniesz??

Jak dla mnie to wy na AS też ustawcie sobie te klawisze i tyle, pozatym byłoby TOTALNYM KRETYNIZMEM zabraniać komuś grać na ustawieniach które są w grze proponowane przez producentów gry bo każdy na nich zaczyna i nie każdy musi być przyzwyczajony do innych.

 

Tyle w temacie mam do powiedzenia.

 

Grałeś ty kiedyś z kimś na poważnie w Street Fightera ? Czy tylko podbijasz e-fejm swoich kolegów ?? Jak by co to zapraszam na jakiś sparing online Ukyo_PL to moj PSN ID bo naprawdę zaczyna mnie irytować pieprzenie trzy po trzy nawróconych Tekkenowcow ...

 

Poziom Street Fightera w Polsce jest żałośnie niski ja gram na poziomie Amerykańców z klasy lekko pól średniej i tak się składa ze z nikim kto tu jest zapisany na ten turniej ( poza organizatorem turnieju który ostatnio mnie zmęczył 3:2 [Hi manieq ;p] ) nie przegrywam. Wygrywam przy najgorszej formie i 12h prania mózgu w pracy po 10 : 2 ... Chłopaki ogarnijcie się naprawdę z swoim Tekkenowym lansem ... bo nie macie nawet zielonego pojęcia jak mało o tej grze wiecie i jak słabo w nią gracie ... odrobinę pokory

 

Mashter ... ja się ciesze ze nowi ludzie zaczęli doceniać ta grę i w nią graja naprawdę ale irytujące jest to ze ktoś kozaczy ... po paru tygodniach grania ... czy ja wam wchodzę do waszego kurnika i mowie ze jestem w to dobry ??

 

Hahaha xD nawróceni tekkenowcy xD Pożyjemy zobaczymy.Turniej to nie gra online wiec myślę że twoja pewność siebie i skill spadnie o 20%/30% jak zaczniesz grać na turnieju...Nie twierdze że jesteś kiepski...Ale wież mi że i z tobą Velur albo Ja dał bym radę wygrać :P Mam nadzieję że przekonamy się o tym na turnieju.

Co do bindów to za przeproszeniem nie jesteśmy na Wyspach Wielkiej Brytwanii a żeby zabraniać komu kolwiek grać choćby na defoultowych ustawieniach.

Na tournamencie pojawiam sie na bank i oferuje moją konsolke z SF4 :P (za pare dni lece zakupić) :)

Lysy kio naprawde potrafi grać podobno w SF:)ale z chęcią posparuje:)

Odnośnik do komentarza

Velurian ...

 

Po Pierwsze ... JA gram NA PADZIE ...

Po Drugie ... Ja nie jestem za(pipi)isty w SF-a wręcz przeciwnie jestem strasznie slaby w porównaniu do Francji czy Czołówki UK gram po prostu w miarę przyzwoicie jak na nasze standardy

Po Trzecie do kogoś tam ... Na żadnym turnieju mnie nie będzie bo mieszkam 2000 km od miejsca w którym się on odbywa

 

Do czego zmierzam chodzi o to ze ja wiem ze jestem w SF-a strasznie slaby ... a wy mówicie ze potraficie grac wiec coś tu jest chyba nie tak

 

Ja pamiętam jak bylem na turnieju w Zabrzu ( Podobno Tekken SF i GGXX ) trzeba było błagać o 2 stanowiska do gry ... a później przez pól dnia wysłuchiwać mądrości z gatunku " haha jest tutaj sidestep ?? " ... plus jakieś lolki wkładające łapy przed telewizor drace mordę Hadouken ... pomijam już całkowicie fakt ze turniej GG który miał nie taka zła ilość osób biorących w nim udział był rozgrywany o 04:30 ... wybacz ale kwestia nieprzychylności odnosi się do obydwóch środowisk ...

 

I tak jak pisałem ja sie naprawdę ciesze ze coraz więcej osób które maja pojecie o bijatykach ( albo tylko jednej bijatyce ) zaczyna te grę doceniać a co ważniejsze w nią grac ... Prosiłem tylko o odrobinkę pokory bo jak widzę ze ktoś pisze ze pan xxx z Sceny Tekkena naprawdę rozumie ta grę i gra naprawdę dobrze to się tylko ręce rozkładają i chce się z taka osoba zagrać żeby sprowadzić ja na ziemie tylko i wyłącznie o to mi chodziło

Odnośnik do komentarza
Velurian ...

 

Po Pierwsze ... JA gram NA PADZIE ...

Po Drugie ... Ja nie jestem za(pipi)isty w SF-a wręcz przeciwnie jestem strasznie slaby w porównaniu do Francji czy Czołówki UK gram po prostu w miarę przyzwoicie jak na nasze standardy

Po Trzecie do kogoś tam ... Na żadnym turnieju mnie nie będzie bo mieszkam 2000 km od miejsca w którym się on odbywa

 

Do czego zmierzam chodzi o to ze ja wiem ze jestem w SF-a strasznie slaby ... a wy mówicie ze potraficie grac wiec coś tu jest chyba nie tak

 

Ja pamiętam jak bylem na turnieju w Zabrzu ( Podobno Tekken SF i GGXX ) trzeba było błagać o 2 stanowiska do gry ... a później przez pól dnia wysłuchiwać mądrości z gatunku " haha jest tutaj sidestep ?? " ... plus jakieś lolki wkładające łapy przed telewizor drace mordę Hadouken ... pomijam już całkowicie fakt ze turniej GG który miał nie taka zła ilość osób biorących w nim udział był rozgrywany o 04:30 ... wybacz ale kwestia nieprzychylności odnosi się do obydwóch środowisk ...

 

I tak jak pisałem ja sie naprawdę ciesze ze coraz więcej osób które maja pojecie o bijatykach ( albo tylko jednej bijatyce ) zaczyna te grę doceniać a co ważniejsze w nią grac ... Prosiłem tylko o odrobinkę pokory bo jak widzę ze ktoś pisze ze pan xxx z Sceny Tekkena naprawdę rozumie ta grę i gra naprawdę dobrze to się tylko ręce rozkładają i chce się z taka osoba zagrać żeby sprowadzić ja na ziemie tylko i wyłącznie o to mi chodziło

Ukyo ale ja nie napisałem że jestesmy za(pipi)isci tylko ze niektórzy gracze na padach dają sobie rade całkiem niezle ale myslałem ze to oczywiste ze chodzi o POZIOM polski czyli żaden:P

 

A co do ludzi z "sceny tekkena" to większość z nich gra już od dawna w sf ale traktuje to jako hobby( np. matt -nawet poznał Justina Wonga) i nawet jesli pisałem że gra naprawde dobrze to tu chodzi tylko o polske bo o poziomie innych krajów nawet mowy nie ma, a jesli chcesz zagrać z przyzwoitym graczem od tekka w SF to pyknij sobie z SCOOP'em lub z Borysem nawet bo to o nim była mowa, wygrał na turnieju z Manieq'iem a jego uważasz za niezłego chyba??to znaczyłoby że nie jest taki tragiczny, prawda??

 

PozDrO:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...