Skocz do zawartości

Turniej Street Fighter 4 w Łodzi 18.04.2009 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Serdecznie zapraszam wszystkich na turniej SF4 w Łodzi w terminie 18.04.2009.

 

Platforma: PS3

 

Zasady:

 

Bany: Seth

Rundy: Best of 5

Czas: 99

Ustawienia przycisków: LP , MP , HP , LK , MK , HK ( ludzie grajacy na padzie graja na defaultowych ustawieniach ...... tak 3xk i 3xp pod L1 i L2)

Wpisowe: 30 zł

Nagrody (przy frekwencji 20 osób):

1. 250 zł

2. 100 zł

3. 50 zł

Przy mniejszej ilości osób nagrody będą zmniejszone ( wiadomo :-) ) Istnieje szansa na jakieś dodatkowe nagrody, jednakże nie wiadomo do końca czy będą i co to będzie.

 

Sticki i controlery dowolne ale najlepiej bez funkcji turbo lub z zapewnieniem nie używania tej funkcji. Przelotki każdy zabiera ze sobą. Zapewniamy 4 konsole i 4 tv. Przy 20 osobach zagramy 4 grupy po 5 osób. Z każdej grupy wyjdą po 2 osoby. Przy mniejszej frekwencji czyli koło 10 osób zagramy poprostu DE. Cała impreza odbędzie się w klubie GAMELORD w Łodzi od godziny 10 rano.

 

DOJAZDY

 

DWORZEC LÓDŹ FABRYCZNA:

 

Po wyjściu z pociągu należy kierować sie prosto w kierunku Hotelu Centrum i poprzecznych ulic: Kilińskiego i Sienkiewicza. Po ich przejściu powinniście znaleźć się na ul. Piotrkowskiej, której numery rosną w lewą stronę. Sklep znajduje się pod numerem 101, podwórze, prawa strona druga klatka, pierwsze piętro. W sumie jest to 10 do 15 min. drogi na pieszo.

 

DWORZEC LÓDŹ KALISKA:

 

Najlepiej wsiąść w autobus nr 99 , w kierunku centrum. Wysiadamy na pierwszym przystanku przy ul. Al. Kościuszki ( równoległej do ul. Piotrkowskiej ). Następnie najlepiej będzie zapytać jak dojść do ul. Piotrkowskiej ( każdy w Łodzi to wie ). Sklep znajduje się pod numerem 101, podwórze, prawa strona, druga klatka, pierwsze piętro. W sumie jest to ok. 5 min. drogi na pieszo od tego przystanku.

 

Chętne osoby proszę o wpisywanie się w tym temacie. Wszelkie pytania proszę pisac do mnie na gg albo pw żeby nie zaśmiecać tutaj niepotrzebnie.Gdybym za długo nie odpisywał lub niebyłbym dostępny na gg to podaje telefon 508283707.

 

Do zobaczenia 18 kwietnia.

Edytowane przez manieq
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A czy na miejscu beda dostepne jakies sticki? Ew. przejsciowki? Albo troche inaczej - bedzie ktos bral ze soba sticka? Ja osobiscie posiadam jednego do xboxa360 i dwa do PS2, ale nie wiem jak z kompatybilnoscia tego pod PS3 a o grze na padzie nie ma co mowic.

 

Niestety przelotki trzeba samemu załatwiać. Co do sticków to pewnie troche ludzi weźmie ale nie wiem czy ktoś da ci zagrać na swoim sticku. Musisz się popytać ludzi może ktoś będzie miał przelotkę.

Odnośnik do komentarza

Nie przyjrzałem się dacie i myślałem, że ten turniej odbędzie się w ciągu najbliższego tygodnia :lol: Do kwietnia to Zero sprzeda już pewnie AS-a, ale może ornit Ci pożyczy - razem ze śrubokrętem, rzecz jasna.

 

 

@manieq

Jesteś pewny, że godzina 10 jest dobrą godziną? IMO lepiej jest zacząć ok. 13, bo wtedy jest dużo większa szansa, że ludzie się nie spóźnią.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Di gdyby to zalezalo ode mnie to nie ma problemu.

Ja wiem ze 10 rano to wczesna pora i troche ludzi moze sie spoźnić tylko ze:

1. poki co dopiero zalozony jest temat

2. jesli wiekszosc ludzi stwierdzi ze lepsza bylaby inna godzina to wtedy bede rozmawial z wlascicielem by przesunac to wszystko.

Poki co mamy narazie info i czekamy na chetnych :)

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Scena SF IV jeżeli powstanie będzie miała ciężko w naszym ..... kraju. Ludzie poważnie podchodzący do tej gry grają częściej na stickach, a nie każdy ma kasę na sticka i do Xboxa360 i do PS3. Przez to właśnie np ja i pewnie kilka innych osób nie zawraca sobie głowy tym turniejem. Zapłacić 30zł za grę na padzie? Nie dzięki.

Nie żebym się czepiał ale temat otwarty na opinie to napisałem co myślę. Powodzenia

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

w zielonej gorze turniej byl na x360, na 36 starujacych graczy:

 

7 to gracze Halo ktorzy cos tam grali w sf kiedys i niektorzy cos naprawde grali

28 to przypadkowe dziecieki z ulicy

1 - dokladnie tyle osob przyjechalo specjalnie na ten turniej

 

teraz zadaj sobie pytanie ile z tych 36 osob zaplacilo by 30zl wpisowego?

 

choc wiem ze scena bijatyk jest do innych oplat i nagrod przyzwyczajona, tylko zadaj sobie pyatnie na ile scena SF4 jest w polsce rozwinieta, z tego co wiem na x360 to z 5 osob cos tam gra na ps3 nieco wiecej, wiec jak bys mial wzorowa frekfencje to mysle ze z 15 osob by na ten turniej przyjechalo

 

oczywiscie nie kracze bo fajniej by bylo w wiekszym gronie pograc

 

i moze napiszcie jak by taki turniej wygladal, czy jakies grupy czy DE, czy zwykly system pucharowy

Odnośnik do komentarza

goldi czytales info czy raczej tylko naglowek ?? no prosze cie

 

Widzialem ankiete ktora pokazala ze ludzie miedzy 20 a 30 zl to spokojnie by dali zeby na turnieju zagrac. ze niby taki standard jest.

Generalnie jest okazja zeby zaczac ta scene rozwijac a robiac turniej za darmo lub za 5 zl, 10 zl to ludziom nie bedzie sie oplacalo przyjechac zeby wygrac powrot do domu. bez sensu. Poczekamy zobaczymy

Edytowane przez manieq
Odnośnik do komentarza

Ja uwazam, ze trzeba docenic inicjatywe. Gdyby turniej byl na x0 to ludzie narzekaliby na pady. Jest na PS3 - ludzie narzekaja na to, ze graja na stickach do x0. Ja swojego sticka moge uzyczyc komus, kto bedzie startowal. O ile sam dojade, bo na chwile obecna stan mojego zdrowia nie za bardzo pozwala na takie cos, acz postaram sie jak moge. Co do wpisowego - 30zl to nie jest majatek. Naprawde, raz w roku mozna sobie pozwolic na taki wydatek.

Odnośnik do komentarza
Naprawde, raz w roku mozna sobie pozwolic na taki wydatek.

 

Chcesz zbudować scenę robiąc turniej raz do roku? Przecież to nie ma sensu, skoro tak czy inaczej połowa ludzi, którzy mogliby zagrać nie zjawią się, bo "nie pasuje im miasto". W końcu po co jechać na turniej i pograć z prawdziwymi graczami, skoro ma się to samo na XBL/PSN :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...