Skocz do zawartości

Turniej Street Fighter 4 w Łodzi 18.04.2009 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Velu w tekkena to po turnieju dopiero :P Sf to Sf i koniec :P

 

 

Mały apdejt zasad. W trakcie walki gdy któryś z graczy wciśnie pauzę przegrywa rundę chyba że jego przeciwnik zgodzi się na kontynuowanie walki. Piszę to po to żeby nie było że komuś podczas combosa ktoś wciśnie pauze i combos nie wyjdzie. Wiem że to nie tekken ale tutaj też się liczy timing więc proszę was starajcie się uważać i nie wciskać startu :)

Edytowane przez manieq
Odnośnik do komentarza

Napisze 1wszy na temat tego eventu. Uczestnikow bylo 14stu. Atmosferka zajefajna,poziom zadawalajacy,duzo stresu,nerwów i niespodzianek. Murowany faworyt gospodarzy niejaki Manieq w 1wszej swojej walce grupowej przegral z "czlowiekiem znikad" o ksywie Żyleta. Pomimo nierwow Manieq dalej wygral swoje walki. Natomiast w 2giej grupie leb w leb szlo 3 playerow Xeda,Scoop,Crono i o wygraniu grupy decydowaly lepsze bezposrednie pojedynki naszej 3ki. W gr. gralismy do 2 wygranych rund i meczow. W kolejnej fazie do 3 wygr. rund i meczow a final do 3 wygr rund i 5 meczow. Mecz finalowy to walka Scoopa z tabelki wygranych z Crono z przegranych. Po zacietej walce zwyciezyl Crono inkasujac 170zl. Scoop za 2 gie miejsce dostal 80zl a Manieq za 3 - 30zl. Szkoda ze srednio dopisala frekfencja bo spodziewalismy sie ok 20 ludzi. Do zobaczyska na kolejnym turnieju. Pzd.

Odnośnik do komentarza

Xeda dzieki za info!. Ja dzis nadrabialem zaleglosci do 22-23 : O. Czaj miec spod domu transport (Crono: P) na turniej i tylko im pomachac; e. Koniecznie musi byc nastepny, od nas przyjedzie wiecej bankowo: ).

 

Gratzy dla Swietej Trojcy :D

 

W finale jakie byly MU? Jak Blanka to Rose jak Guile to Ryu? [ : D ]

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Mniej wiecej tak :) MU (Manchester United:P ). Dodam jeszcze ze w finale odrobil Crono tzw straty a 2ga decydujaca partia sie nie odbyla poniewaz Scoop stwierdzil dosyc i pogratulowal Crono wygranej( cos w tym stylu :P ).

Chcialbym podziekowac Manqowi(Mariusz) , Eoblackowi(Rafał) za pomoc w organizacjii calego turu i szacun dla dalekich przyjezdnych Crono,Scoop,Gajda.

Edytowane przez xeda
Odnośnik do komentarza

To może ja coś dodam od siebie :)

Jak na pierwszy raz myślę że turniej odbył się przyzwoicie. Walki były naprawdę pasjonujące i pełne wrażeń. Wspomniany "Żyleta" zaskoczył wszystkich wygrywając wszystkie mecze w grupie. Emocje zaczęły narastać w fazie DE ( wiem to z autopsii :-) ) jednakże nie przeszkadzało to w graniu na naprawdę dobrym poziomie ( oczywiście moim skromnym zdaniem ). Gdy tylko będą filmy od Scoopa sami ocenicie. Według uczestników turniej był ok i czekają na następny. Pomyślimy, zobaczymy. Jeżeli będzie następny turniej to jedno mogę wam powiedzieć będzie tańszy niż ten. O ile nie wiem ale napewno tańszy. Może to zmotywuje więcej ludzi do przyjazdu.

Wielkie podziękowania dla Xedy ( Adama ) i EOBLACKA ( Rafała ) ode mnie za wspólne w miare poprowadzony turniej ( jak na pierwszy raz oczywiście ). następnym razem będziemy bardziej zorganizowani :-)

 

Wielkie dzięki za przybycie dla wszystkich uczestników i za dobrą grę.

Odnośnik do komentarza

mi choć gorzej poszło niż 2 tygodnie temu ale warto było wpaść a wcześniej stawiałem na Mańka, że zajmie 1 miejsce. Mnie jednak najbardziej zaskoczyli Żyleta i Crono. Spodziewałem się jednak więcej osób i mam nadzieje, że następnym razem tak będzie. A co do Żylety to nie wierze, że w 1 walce 1 rundy grał all out tylko dał wygrać :) Liczę, że następnym razem pojawią się też Amer z kumplem

Odnośnik do komentarza

Też coś skrobnę na temat turnieju :)

 

zaczęło się nie najlepiej 4h snu i 5h jazdy w niepewności czy w ogóle wystąpimy w turnieju ,ale jak później się okazało i tak było warto. Atmosfera i miejscówka zarządziły i tutaj wielki ukłon w stronę organizatorów. Co do samej gry to myślę że był to jak na razie najlepiej obsadzony turniej w SFIV z paroma bardzo fajnymi walkami (czekamy na filmiki Scoop), dobrze wiedzieć że na raczkującej scenie są jeszcze tacy graczy jak BigBoy i Żyleta którzy zaprezentowali całkiem niezły poziom jak na nasze polskie warunki. Szkoda tylko że frekwencja nie dopisała do końca ale pewnie z każda kolejna edycja(jeśli powstaną) będzie coraz lepiej.

 

Korzystając z okazji wielkie dzięki dla Solo i VeluriaNa za gościnne przed i po turnieju

(Musze zdecydować częściej wpadać na takie posiadówy :D)

 

Do następnego

 

Odnośnik do komentarza

No gratuluje Crono, mam nadzieję, że nasze sparringi coś Ci tam dały :D

 

Bardzo żałuję, że nie mogłem przyjechać, nie ma to jak uczestniczyć w tzw. "początkach". Na następny turnieju postaram się być...jeżeli ktokolwiek w ogóle będzie zainteresowany, żeby ze mną do tej pory zagrać (spadek formy ostatnio) :P

 

Czekam na filmy, gratsy dla Manqa (hey, kiedy rewanż za nasze walki? :D) i reszty za podjęcie się i przeprowadzenie turnieju.

Odnośnik do komentarza

Fajne giery, niektore mocno zaciete. A jakie bolesne momenty, jak nie wejdzie w kluczowym momencie ex cancel ultra (lub blok), nie Manieq? bolalo: p Xeda mial fajna "lajtową" grupe hehe ;). Jedna rzecz rzucila mi sie w oczy - duzo kar po zablokowanych specialach/utlrach to rzuty zamiast jakies combko. Ja gram jeszcze cieniutko, ale szybciutko sie oduczylem karac rzutami. Grazty 1 more dla zwyciezcow i uczestnikow, klimacik widac (vel slychac po komentarzach) byl wypas ^_^

 

"Nie skacz na niego" by Gajda w tle i potem "Go mozesz latwo karac jak skacze", Przemek z ironia "Naprawde?" ; DD.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

hehe po tekscie gajdy i scoopa cala sala sie smiala :D Klimat byl spoko i mysle ze jak szczescie dopisze zorganizujemy nastepny turniej. Oczywiscie liczymy na lepsza frekwencje.

 

Co do kar to masz racje ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia bardziej :) ( np u mnie bo jak chcialem inaczej ukarac to z reguly nie trafialem :P )

 

Tekst by Gajda : nie skacz na niego. Rufus ma najlepsza obronę w grze na skoki.

Scoop bardzo ironicznie :"Co ty gadasz" i wtapia pierwsza runde.

Śmiech ogarnal wszystkich. :D

Edytowane przez manieq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...